Lisiokasa: benefity dla pracowników od Lisek App.


27.12.2023
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 27.12.2023

Spis treści

  1. Lisiokasa: Nowa era motywacji pracowników
  2. Benefity pozapłacowe: Coraz popularniejszy sposób wynagradzania pracowników

Lisek App., jeden z liderów polskiego q-commerce, wystartował z nowym systemem premiowym dla pracowników i pracodawców. Jak działa Lisiokasa?

Lisiokasa: Nowa era motywacji pracowników

Przed Świętami Lisek poinformował o starcie nowego systemu premiowego. Teraz można podarować pracownikowi kupon do wykorzystania w aplikacji q-commerce. Wystarczy kupić elektroniczny bon przez stronę Liska. Otrzymasz wtedy kod nominalny, który może przekazać osobie, którą chcesz obdarować prezentem.

Masz do wyboru bony o wartości: 50 zł, 100 zł, 200 zł i 500 zł. Pracownik, który otrzyma taki kupon ma pełną dowolność co do sposobu jego wykorzystania. W Lisku każdy znajdzie coś dla siebie i zaopatrzy się w potrzebne na co dzień produkty.

Zrób tańsze zakupy w Lisku z naszym kodem rabatowym

Lisek App., LinkedIn

Podwójna korzyść na Święta

Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy to wyjątkowy czas, pełen przyjemnych niespodzianek. W tych okresach Lisiokasa będzie wzbogacana o dodatkowe korzyści. Każdy beneficjent dostanie Pakiet Promocji. Pracownicy mogą dzięki temu zyskać jeszcze więcej, a Lisek gwarantuje, że poczują się docenieni.

Benefity pozapłacowe: Coraz popularniejszy sposób wynagradzania pracowników

Benefity pozapłacowe (najczęściej różnego rodzaju karty podarunkowe) stają się coraz bardziej popularnym elementem motywowania pracowników. Na rynku istnieje wiele tego rodzaju produktów. Takie karty/bony dają osobom obdarowywanym bardzo dużą wolność. Mogą dowolnie wybrać Swój prezent spośród wielu możliwych opcji.

Gdzie zapłacić bonami Sodexo/Pluxee? Zobacz listę sklepów

Najpopularniejszymi produktami tego typu na rynku są karty i kupony Pluxee (wcześniej Sodexo). Można je wykorzystać w ponad 50 000 punktów handlowych w całej Polsce (również przez Internet). Niektóre rodzaje bonów pozwalają też na wypłatę gotówki z bankomatu.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)