Lisek dowozi zakupy prosto na plażę


02.07.2023
Julia Walczak
3
ostatnia aktualizacja: 02.07.2023

Spis treści

  1. Wakacje z Lisek.App
  2. Co znajdziemy w wakacyjnej ofercie Lisek.App?
  3. Jak zamówić zakupy?

Lisek.App wystosował specjalną ofertę dla turystów wypoczywających na Półwyspie Helskim. W okresie letnim w kilkanaście minut dostarczy zakupy pod namiot, na plażę czy do hotelu w okolicy Chałup, Kuźnicy, Jastarni, i Juraty.

Wakacje z Lisek.App

Letni oddział na Helu będzie dostępny dla klientów od 30 czerwca do 31 sierpnia. To już druga edycja projektu dedykowanego osobom wypoczywającym na kampingach, w hotelach czy pod namiotem.

Specyfiką Półwyspu Helskiego jest daleka odległość, która dzieli turystów od marketów. Zainspirowało to twórców Lisek.App, którzy postanowili ułatwić wypoczywającym codzienne zakupy.

Co znajdziemy w wakacyjnej ofercie Lisek.App?

Klienci oddziału helskiego będą mieli do dyspozycji pełną ofertę produktów spożywczych, w tym świeże pieczywo, owoce i warzywa, a także kosmetyków i produktów drogeryjnych. Dodatkowo na ulicach i plażach Półwyspu można będzie spotkać promotorów Liska z darmowymi produktami od partnerów, letnimi gadżetami i kodami promocyjnymi do aplikacji.

Zobacz także:

Kody rabatowe do Lisek.App

Jak zamówić zakupy?

Zakupy na terenie Półwyspu można zamówić przez aplikację Lisek.App lub na stronie sklep.lisek.app. Zamówienia będą dostarczane do klientów 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do czwartku w godzinach 08.00 – 24.00 oraz od piątku do niedzieli w godzinach 08.00 – 01.00.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(3)

Olek

Haha, super! Teraz to można się prawdziwie lenić na wakacjach

Filippo

Woow, ale ekstra! Niedługo jadę na Hel, lubię takie udogodnienia

Kuban

Mam nadzieję, że ten „Lisek” zacznie niebawem grasować również w moim regionie! To niezłe udogodnienie, jeśli przywiozą mi zakupy prosto na grilla w ogródku 😉