Lisek App w Uber Eats. Firmy łączą siły


08.12.2023
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 08.12.2023

Spis treści

  1. Lisek App łączy siły z Uber Eats
  2. To nie pierwsza taka współpraca. Lisek i Wolt

Polska aplikacja q-commerce Lisek.App połączyła siły z globalnym gigantem Uber Eats. Użytkownicy amerykańskiej aplikacji uzyskają dostęp do ponad 2200 produktów ze sklepu Liska.

Lisek App łączy siły z Uber Eats

Współpraca dwóch aplikacji Lisek.App i Uber Eats trwa od początku grudnia. Użytkownicy drugiej z aplikacji zyskują tym samym możliwość zamawiania zakupów spożywczych (i nie tylko) z szerokiej oferty Liska.

Klienci Uber Eats mogą teraz z taką samą łatwością zamówić zarówno pizzę, jak i zakupy do domu. W asortymencie Liska znajdą nie tylko produkty spożywcze, ale też chemię gospodarczą, kosmetyki, akcesoria elektroniczne, zabawki i wszystko czego potrzeba w trakcie Świąt!

Oszczędzaj z kodem rabatowym do Uber Eats


Lisek w Uber Eats

Zakupy z Liska przez Uber Eats: Gdzie dostępne?

Usługa jest na razie niestety dostępna tylko w 2 dzielnicach Warszawy. Ale to nie koniec! Niedługo jej zasięg ma być rozszerzony na całą stolicę, a później na inne miasta w Polsce. W przyszłości może to być dla Liska szansa na dotarcie do mniejszych miejscowości, do których nie dowoził do tej pory.

Większa rozpoznawalność dla Liska

Dzięki współpracy z Uber Eats Lisek może liczyć na zwiększenie swoich zasięgów i rozpoznawalności. Zakupy w sklepie będą dostępne dla wielu nowych użytkowników, którzy na co dzień korzystają z aplikacji do zamawiania jedzenia.

„Partnerstwo z Uber Eats to ważny krok w naszym rozwoju. Dzięki współpracy z firmami zajmującymi się dostawą jedzenia, mamy szansę dotrzeć do nowych odbiorców i zwiększyć rozpoznawalność naszej marki. Jako lider q-commerce w Polsce mamy również misję kształtowania rynku i testowania innowacyjnych rozwiązań. Lisek i Uber Eats mają wspólny cel – zapewnić klientom niezapomniane wrażenia z zakupów, łącząc łatwość dostępu do usług online, bogatą ofertę produktów i szybką dostawę” – mówi o współpracy Michal Krowinski, współzałożyciel Lisek.App

To nie pierwsza taka współpraca. Lisek i Wolt

Polski start-up Lisek.App nie po raz pierwszy podejmuje współpracę ze światowym gigantem dostaw. W październiku firma ogłosiła rozpoczęcie współpracy z aplikacją Wolt. Wtedy mówiono o niej jako o pierwszej tego rodzaju kolaboracji pomiędzy firmą food delivery a firmą q-commerce.

Przeczytaj więcej o współpracy Lisek.App i Wolt

Dla Liska aplikacje z tego sektora są innowacyjną drogą dotarcia do nowych klientów. Czy to zupełnie nowy model funkcjonowania? Wcześniej nie słyszeliśmy jeszcze o firmie typu darkstore, która współpracowałaby z innymi aplikacjami dowozowymi. Takie innowacyjne podejście może pozwolić na naprawdę duży rozwój! Czy usłyszymy niedługo również o współpracy Liska z Glovo?

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)