Karta Lewiatan: Co daje? Jak sprawdzić punkty?


11.12.2023
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 15.04.2024

Spis treści

  1. Karta Lewiatan: Co to jest?
  2. Co daje karta Lewiatan?: Punkty

Jesteś klientem sieci sklepów Lewiatan? Koniecznie zainteresuj się kartą stałego klienta. Niewiele osób wie, że Lewiatan posiada własny program lojalnościowy, który pozwala na zbieranie punktów i wymienianie ich na atrakcyjne nagrody. Dowiedz się co daje karta Lewiatan i jak sprawdzić ile punktów posiadasz.

Karta Lewiatan: Co to jest?

Wiele sieci sklepów posiada własne programy lojalnościowe, które pozwalają klientom oszczędzać na zakupach. Jednym z nich jest Lewiatan. Punkty lojalnościowe zebrane podczas transakcji w sklepach sieci, można wymieniać na bony na kolejne zakupy.

Kartę Lewiatan możesz odebrać za darmo przy kasie w wybranym sklepie tej sieci. Wystarczy, że poprosisz o nią pracownika sklepu. Następnie wystarczy, że ją zarejestrujesz i możesz cieszyć się zakupami w niższych cenach! Za każdym razem, kiedy będziesz „odbijał” swoją kartę przy kasie, punkty za zakupy będą naliczane na Twoją kartę.

Może chcesz spróbować zakupów przez internet? Zobacz najlepsze sklepy!

Karta Lewiatan

Wirtualna karta „Mój Lewiatan”

W 2022 roku Lewiatan wprowadził wirtualny odpowiednik karty lojalnościowej. Dzięki temu nie musisz już nosić kolejnej plastikowej karty w swoim portfelu. Wystarczy pobrać na telefon aplikację. Przy kolejnej wizycie w sklepie możesz zeskanować kod kreskowy w aplikacji, tak jakbyś skanował tradycyjną kartę lojalnościową.

Co daje karta Lewiatan?: Punkty

Czy warto zakładać kartę lojalnościową Mój Lewiatan? Jeżeli zdarza Ci się robić zakupy w tej sieci – na pewno tak! Co możesz zyskać? Przy każdych zakupach Twoje konto zasili odpowiednia liczba punktów lojalnościowych. Następnie będziesz mógł je wymienić na specjalne nagrody: bony na zakupy.

Lewiatan: Bony za punkty

Jeżeli odbijesz kartę lojalnościową w trakcie zakupów, Twoje konto zostanie zasilone odpowiednią ilością punktów lojalnościowych. Za każde okrągłe 5 zł klient uzyska 1 punkt. Ich naliczanie zaczyna się jednak dopiero po przekroczeniu minimalnej kwoty na rachunku: 10 zł.

Klienci sieci mogą wymienić punkty Lewiatan na bony zakupowe o wartości 10, 20, 50 i 100 zł. Każdy z nich będzie wymagał posiadania innej ilości punktów na swojej karcie. Żeby wymienić punkty na nagrodę wystarczy poinformować o tym osobę pracującą przy kasie. Możliwe jest również odebranie e-bonu w aplikacji Mój Lewiatan.

Bony są warte kolejno:

  • bon o nominale 10 zł = 200 pkt.
  • bon o nominale 20 zł = 390 pkt.
  • bon o nominale 50 zł = 950 pkt.
  • bon o nominale 100 zł = 1900 pkt.

Zbierasz już żappsy? Zobacz o co chodzi z aplikacją znanej sieci niewielkich sklepów

Poglądowa wizualizacja bonów, Lewiatan

Lewiatan punkty: Jak sprawdzić?

Zastanawiasz się jakie benefity skrywa w sobie Twoja karta Lewiatan? Ile punktów się na niej znajduje? Możesz się tego dowiedzieć na dwa sposoby

  1. kasjerka może udzielić takiej informacji
  2. klient może sprawdzić to sam, logując się na swoje konto Mój Lewiatan

Liczbę punktów sprawdzisz na stronie Mój Lewiatan po rejestracji w programie. Możesz też zweryfikować tę informację za pomocą aplikacji. Jeżeli zalogujesz się na niej za pomocą odpowiednich danych, będziesz mógł stale sprawdzać stan swojego punktowego „konta”.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)