Wolt – zamawiaj jedzenie i zakupy za pomocą aplikacji


10.09.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 27.03.2023

Spis treści

  1. Czym jest Wolt?
  2. Jak działa aplikacja Wolt?
  3. Jak zrobić zakupy spożywcze poprzez aplikację Wolt?
  4. Czy warto korzystać z aplikacji mobilnej Wolt?
  5. Wolt – co to jest?

Zamawianie jedzenia oraz robienie zakupów spożywczych nigdy nie było łatwiejsze i wygodniejsze niż obecnie. Dziś potrzebujesz do tego tylko swojego smartfona i aplikacji mobilnej, dzięki której wybrane produkty zostaną błyskawicznie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres. Tobie pozostaje rozwiązanie tylko jednego dylematu: na co masz aktualnie ochotę. Sprawdźmy zatem, jak zamówić jedzenie i zrobić zakupy spożywcze online z aplikacją mobilną Wolt. 

Czym jest Wolt?

Aplikacja mobilna Wolt służy do zamawiania jedzenia, a także robienia zakupów online. Wystarczy, że ściągniesz aplikację na swój telefon i zarejestrujesz się, a uzyskasz dostęp do dziesiątek, lub nawet setek restauracji
w Twoim mieście. Dzięki temu zawsze możesz zjeść to, na co masz akurat ochotę bez wychodzenia z domu.

Dodajmy, że jeszcze do niedawna Wolt specjalizował się w dostarczaniu jedzenia z restauracji pod wskazany adres. Jednak obecnie poprzez aplikację zrobisz też szybkie zakupy spożywcze online. To świetna alternatywa dla osób, które nie mają ochoty na restauracyjny posiłek, a jednocześnie nie mają czasu, aby udać się do najbliższego sklepu.

 Chcesz robić zakupy spożywcze przez internet w dobrej cenie? Sprawdź Ranking Supermarketów Online.

 

Jak działa aplikacja Wolt?

Jeśli chcesz szybko i wygodnie zamawiać jedzenie czy robić zakupy online, ściągnij aplikację mobilną Wolt na swój telefon komórkowy. Aplikacja jest oczywiście darmowa i działa zarówno na smartfonach
z systemem operacyjnym Android, jak i iOS (link pod którym ściągniesz aplikację Wolt znajduje się na końcu tego artykułu).

Co ważne, za pośrednictwem aplikacji Wolt nie tylko zamówisz jedzenie czy potrzebne produkty, ale możesz także śledzić status dostawy w czasie rzeczywistym. Dzięki temu dokładnie wiesz, kiedy dostawca Wolt dostarczy Twoje zamówienie. Oczywiście wcześniej również dostaniesz powiadomienie o planowanym czasie dostawy. 

A jak zapłacisz za swoje zamówienie? Wolt dba, aby wszystko odbywało się zarówno bezpiecznie,
jak i wygodnie. W końcu chodzi o Twoje ciężko zarobione pieniądze, prawda? Z tego względu za zamówienie zapłacisz kartą płatniczą lub poprzez aplikacje płatnicze.

Dodajmy jeszcze, że korzystając z aplikacji Wolt, możesz użyć naszych kodów rabatowych. Dzięki temu za zamówienie za pośrednictwem aplikacji zapłacisz mniej – kod rabatowy do Wolt znajdziesz tutaj.

 

Jak zrobić zakupy spożywcze poprzez aplikację Wolt?

Obecnie aplikacja Wolt pozwala na zrobienie podstawowych zakupów spożywczych w ramach usługi Wolt Market. Zamówienia można składać przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 23:00. Z kolei czas realizacji zakupów wynosi około 30 minut, przy czym zawsze możesz wybrać przedział czasowy, w którym zamówienie zostanie dostarczone do Twojego domu.

Dodajmy jeszcze, że minimalna wartość zakupów wynosi 30 zł, a opłata bazowa za dostawę to niecałe 2 zł. Warto jednak sprawdzać aktualne promocje, ponieważ za zakupy powyżej określonej kwoty możesz liczyć na całkowicie bezpłatną dostawę. 

Szukasz sprawdzonych supermarketów w stolicy? Poznaj najlepsze sklepy spożywcze w Warszawie.

 

Czy warto korzystać z aplikacji mobilnej Wolt?

Aplikacja Wolt to przede wszystkim wygodny i bezpieczny sposób na zamówienie jedzenia online. Po prostu w jednym miejscu masz dostęp do dziesiątek restauracji w swoim mieście i zamawiasz to, na co akurat masz ochotę. Do tego Wolt oferuje różnego rodzaju zniżki, dzięki czemu możesz dodatkowo oszczędzić.

Poza tym Wolt nieustannie się rozwija. Widać to na przykładzie usługi Wolt Market, która umożliwia zrobienie błyskawicznych zakupów spożywczych bez wychodzenia z domu.

 

Wolt – co to jest?

Wolt to pochodzący z Finlandii startup, założony w 2014 roku. Obecnie aplikacja mobilna dostępna jest
w ponad 170 miastach na terenie przede wszystkim Europy, a także Azji. Co więcej, firma cały czas się rozwija, co oznacza, że z aplikacji do zamawiania jedzenia i zakupów online może korzystać coraz więcej osób z kolejnych zakątków świata. 

 Wolt nie działa w Twoim mieście? Wykorzystaj aplikację Glovo i zrób zakupy spożywcze, które dotrą w ciągu godziny.

Nie masz czasu na zrobienie zakupów albo po prostu chcesz zrobić sobie wolne od gotowania? Sięgnij po aplikację Wolt i zamów to, na co tylko masz ochotę.

 

Tutaj pobierzesz aplikację Wolt: www.wolt.com

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)