GetnowX – nowa aplikacja do błyskawicznych zakupów już dostępna we Wrocławiu


05.11.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Czym jest GetnowX?
  2. Gdzie działa aplikacja GetnowX?
  3. Jak działa GetnowX?
  4. Co kupisz w aplikacji GetnowX?
  5. Kiedy warto skorzystać z aplikacji GetnowX?

Zastanawiasz się, jak szybko i wygodnie zrobić zakupy spożywcze? Z pomocą przychodzi aplikacja GetnowX, dzięki której niezbędne produkty spożywcze otrzymasz wprost do domu w niespełna 15 minut. Sprawdź, jak działa aplikacja GetnowX i kiedy warto z niej skorzystać.

Czym jest GetnowX?

GetnowX to aplikacja do błyskawicznych zakupów spożywczych online. Dzięki niej potrzebne produkty trafią w Twoje ręce w zaledwie 15 minut od złożenia zamówienia. Co więcej, kurierzy GetnowX realizują dostawy od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 11:30 do 22:00. I podkreślmy to wyraźnie, z aplikacją GetnowX zrobisz podstawowe zakupy spożywcze nawet
w niedziele niehandlowe.

Gdzie działa aplikacja GetnowX?

Jak na razie z aplikacji GetnowX mogą skorzystać jedynie mieszkańcy Wrocławia. Jednak marka już ma plany, aby podbić serca mieszkańców Warszawy, Poznania, Krakowa oraz Gdańska.

Nie masz czasu na robienie zakupów spożywczych? Sprawdź Ranking Supermarketów Online.

Jak działa GetnowX?

Możesz się zastanawiać, jak to jest możliwe, że zakupy poprzez aplikację GetnowX da się zrobić tak szybko, a do tego w niedziele niehandlowe. Wszystko dzięki tzw. dark store`om, czyli mini magazynom, które nie są dostępne dla klientów.

A jak to wygląda w praktyce?

Gdy tylko złożysz zamówienie poprzez aplikację GetnowX, pracownik dark store`u od razu przystępuje do jego kompletowania. Następnie tak przygotowane zakupy odbiera kurier GetnowX, który wyrusza w drogę pod podany przez Ciebie adres. Co jednak najważniejsze, takie mini magazyny rozmieszczone są w kilku kluczowych lokalizacjach danego miasta, dzięki czemu dostarczenie zakupów do Twojego domu trwa maksymalnie 15 minut. Jednak jak informuje GetnowX, już wkrótce czas dostawy ma zamykać się nawet w 10 minutach.

Co kupisz w aplikacji GetnowX?

Obecnie w aplikacji GetnowX dostępnych jest około 1300 różnych artykułów spożywczych
i produktów codziennego użytku. Jednak z czasem liczba ta ma wzrosnąć do 2500 produktów,
w tym alkoholi, wyrobów tytoniowych, leków bez recepty oraz małej elektroniki.

Zabrakło Ci wina lub piwa? Sprawdź, jak kupić alkohol przez internet.

Kiedy warto skorzystać z aplikacji GetnowX?

Najprostsza odpowiedź na to pytanie brzmi: zawsze, gdy tylko masz taką potrzebę. Samo korzystanie z aplikacji jest proste i intuicyjne, a do tego perspektywa zakupów w ciągu 15 minut bez wychodzenia z domu jest bardzo kusząca. Przecież gdybyś sam miał zebrać się do sklepu, wybrać potrzebne produkty i odstać swoje w kolejce do kasy, to zajęłoby Ci to tyle samo, jeśli nie więcej czasu. A przecież można te kilka minut wykorzystać na o wiele przyjemniejsze rzeczy.

Jednak zakupy poprzez aplikację GetnowX to nie tylko wygoda. To również ratunek w podbramkowych sytuacjach. Czasem po prostu nie możesz wybrać się na zakupy. Wystarczy, że zachorujesz lub opiekujesz się chorymi dziećmi, których nie możesz zostawić samych w domu. Poza tym pracując zdanie, możesz po prostu w wolnej chwili zamówić niezbędne produkty, bez konieczności przerywania spotkania, czy odrywania się od szkolenia.

Ponadto, zakupy spożywcze online za pośrednictwem GetnowX sprawdzą się, gdy naprawdę pilnie potrzebujesz konkretnego produktu. Może jesteś w trakcie gotowania i brakuje Ci soli albo podczas imprezy ze znajomymi zorientowałeś się, że nie masz skoków czy przekąsek. W taki przypadku szybkie zakupy z dostawą w 15 minut sprawdzą się idealnie.

Chcesz płacić mniej za błyskawiczne zakupy spożywcze online? Wypróbuj nasze kody rabatowe do aplikacji Lisek.

Kupuj i oszczędzaj z aplikacją GetnowX 

Dodajmy jeszcze, że aplikacja GetnowX pozwoli Ci całkiem sporo zaoszczędzić. Dotychczas, jeśli
w niedzielę okazywało się, że Twoja lodówka świeci pustkami, byłeś skazany albo na poszukiwanie czynnego sklepu, albo na zamawianie jedzenia z restauracji. I często na pierwszą opcję nie miałeś sił, a druga powoli rujnowała Twój domowy budżet. Z aplikacją GetnowX jest inaczej. Nawet w niedzielę niehandlową możesz kupić to, co niezbędne do przygotowania obiadu, dzięki czemu unikniesz fast foodów lub wydawania pieniędzy na jedzenie na wynos. Do tego
w aplikacji znajdziesz specjalne oferty promocyjne, dzięki czemu zakupu poprzez GetnowX bedą jeszcze tańsze.

Musimy przyznać, że zakupy spożywcze chyba jeszcze nigdy nie były tak proste i wygodne. I choć brzmi to niewiarygodnie, aplikacja GetnowX sprawi, że niezbędne produkty otrzymasz w ciągu
15 minut od złożenia zamówienia.

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)