Gram Więcej: Jak działa aplikacja od Gram Market?


29.01.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 29.01.2024

Spis treści

  1. Co daje aplikacja Gram Market?
  2. Jak założyć aplikację Gram Market?

Aplikacja Gram Więcej umożliwia śledzenie na bieżąco promocji w sklepach Gram Market oraz zbieranie punktów lojalnościowych. Sprawdź jakie jeszcze korzyści oferuje aplikacja i czy warto ją pobrać!

Aplikacja Gram Więcej jest częścią programu lojalnościowego polskiej sieci supermarketów Gram Market. Pierwszy sklep sieci został otwarty w 2001 roku w Ciechanowie. Obecnie Gram Market posiada sprawnie działającą sieć placówek na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Co daje aplikacja Gram Market?

Zastanawiasz się czy warto założyć aplikację Gram Więcej? Jeżeli mieszkasz w obszarze, na którym jest wiele sklepów tej sieci – na pewno! Podobnie jak w innych aplikacjach tego typu, w Gram Więcej znajduje się karta lojalnościowa sklepu, aktualna oferta, historia transakcji i mapa sklepów. 

Sprawdź jakie sklepy dowiozą zakupy prosto pod Twoje drzwi

Punkty Gram Market: Ile za złotówkę?

Program lojalnościowy Gram Więcej umożliwia klientom supermarketów zbieranie specjalnych punktów. Można je zdobyć robiąc zakupy w sklepie Gram Market. Za każde wydane 5 zł otrzymujemy 2 punkty lojalnościowy.

Podobnie jak w przypadku innych kart lojalnościowych, trzeba pamiętać, żeby odbić ją przy kasie w trakcie transakcji. Liczbę dotychczasowo zebranych punktów zawsze można sprawdzić w aplikacji.

Chcesz kupować taniej? Zobacz też gazetki innych sklepów

Jak wykorzystać kupony w aplikacji Gram Więcej?

Uczestnik programu może wymieniać zebrane punkty lojalnościowe na atrakcyjne rabaty. W efekcie cena, jaką widzi na paragonie, zostanie pomniejszona o konkretną kwotę. Każdy punkt jest wart dokładnie 1 grosz. Oznacza to, że posiadają np. 500 punktów, możemy uzyskać 5 zł rabatu na zakupy.

Żeby pomniejszyć cenę paragonu trzeba jeszcze spełnić 2 istotne warunki. Suma zebranych punktów musi wynosić co najmniej 100 pkt, a obniżka co najmniej 1 zł. Nie ma możliwości obniżenia ceny np. o 30 groszy.

Robisz zakupy w Biedronce? Wyjaśniamy jak zarejestrować kartę

Jak założyć aplikację Gram Market?

Żeby korzystać z aplikacji wystarczy pobrać ją ze sklepu Google Play lub App Store. Następnie użytkownik jest proszony o podanie potrzebnych danych (jak imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu). Kiedy uzupełnisz formularz, będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji. Automatycznie zostanie też dla Ciebie wygenerowana wirtualna karta lojalnościowa z indywidualnym numerem klienta. Od teraz możesz zbierać punkty i wymieniać je na rabaty!

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)