Gra zręcznościowa Liska umili oczekiwanie na zakupy


17.07.2023
Julia Walczak
2
ostatnia aktualizacja: 17.07.2023

Spis treści

 1. Grywalizacja w wydaniu Liska
 2. Jak działa aplikacja Lisek.App?
 3. Współpraca z E4games
 4. Gra Lisek.App – zasady
 5. Jak zagrać w liskową grę?

Wystartowała liskowa gra zręcznościowa. Zagramy w nią po zakończeniu zakupów w aplikacji Lisek.App. Skusisz się na trochę rywalizacji?

Grywalizacja w wydaniu Liska

Premiera gry miała miejsce w sobotę (15.07). Można w nią zagrać po złożeniu zamówienia. Zamiast biec po zakupy – możesz wykorzystać ten czas na trochę zabawy, a nawet nie zauważysz kiedy kurier Lisek.App będzie już pod twoimi drzwiami. Takie właśnie jest jej zadanie – umilenie konsumentowi oczekiwania na zamówienie. Gra nie jest osobnym produktem i jest dostępna tylko w aplikacji mobilnej.

Jak działa aplikacja Lisek.App?

Lisek.App to nowy gatunek sklepu, który umożliwia błyskawiczne zakupy przez Internet. Jest otwarty we wszystkie niedziele i święta i zapewnia dowóz nawet w 10 minut od momentu sfinalizowania transakcji w aplikacji.

Aktualnie Lisek.App działa w 9 miastach w Polsce, we:

 • Wrocławiu
 • Sopocie
 • Warszawie
 • Poznaniu
 • Łodzi
 • Krakowie
 • Katowicach
 • Gdańsku
 • Gdyni

Zobacz także:

ranking supermarketów online

Współpraca z E4games

Grę doskonale oddającą charakter Lisek.App zaprojektowała firma E4games. To studio gier i animacji, tworzące tego typu produkty na zamówienie. Współpracowali już między innymi z Hondą, Lajkonikiem czy UPC.

„Współpraca z firmą Lisek.App była dla nas niezwykłą okazją do stworzenia gry opartej na popularnej rosyjskiej grze zręcznościowej Wilk i Jajka. Nasza firma  miała przyjemność zaprojektować i dostarczyć grę, która doskonale odzwierciedla nowatorski charakter i dynamiczność działalności firmy Lisek.App.” – pisze studio E4Games.

Gra Lisek.App – zasady

Jakie są zasady gry? To bardzo proste! Wcielasz się w rolę liska, który próbuje złapać do torby wszystkie spadające z półek produkty. Obracasz bohatera za pomocą czterech strzałek widocznych na ekranie. Na koniec gry możesz zobaczyć ile produktów udało Ci się zebrać!

Mechanika gry jest bardzo prosta, ale wymaga zręczności i szybkości. Może naprawdę wciągnąć – szczególnie miłośników rywalizacji!

Zobacz też:

Kody rabatowe – Lisek.App

Jak zagrać w liskową grę?

Żeby zagrać w grę musisz posiadać aplikację Lisek.App i mieć na niej założone aktywne konto. Po dokonaniu zakupów będziesz mógł spróbować swoich sił w ekspresowym pakowaniu zakupów!

Gra zręcznościowa Liska to innowacyjny sposób na zapewnienie klientowi pozytywnych doświadczeń w trakcie oczekiwania na usługę. Postać jest sympatyczna i zabawna, a gra bardzo prosta w obsłudze – co zapewnia dobrą rozrywkę na krótki czas, w którym czekamy na nasze zakupy.

Będziesz grał w grę?

Zobacz też:

Ranking aplikacji q-commerce

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(2)

Asia

Moje dzieci uwielbiają tę grę, poznaliśmy ją dzięki Wam

marek

Kiedy czekam na zakupy to zazwyczaj wykonuję jakieś domowe czynności, ale chętnie zobaczę co oferuje aplikacja liska, przetestuję tez grę