Frisco Friends w nowej odsłonie. Jeszcze więcej korzyści dla stałych klientów!


15.09.2023
Julia Walczak
2
ostatnia aktualizacja: 15.09.2023

Spis treści

  1. Frisco Friends: Jakie zmiany?
  2. Jak dołączyć do Frisco Friends?

We wrześniu rusza nowa odsłona programu lojalnościowego Frisco.pl. Teraz klienci będą mogli zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Jak jeszcze zmieni się Frisco Friends?

Największy supermarket internetowy w Polsce, Frisco.pl,  zdecydował się na udoskonalenie programu lojalnościowego i wprowadzenie jeszcze większej ilości benefitów. Nowa formuła wystartuje 20 września.

Frisco Friends: Jakie zmiany?

W nowej odsłonie programu Frisco Friends klienci będą mieli większą swobodę w decydowaniu o benefitach. Wciąż będzie można też korzystać z bezpłatnych dostaw i rabatów.

– Widzimy, że klienci chętnie korzystają z tego typu rozwiązań, szczególnie w czasie wysokiej inflacji i rosnących cen produktów spożywczych. Wierzymy, że dzięki tej zmianie, grono przyjaciół Frisco się powiększy i będziemy mogli wspierać jeszcze większą liczbę Polaków w realizacji ich codziennych obowiązków z korzyścią dla domowego budżetu – podkreśla  Jacek Palec, prezes Frisco.pl.

Skorzystaj z kodu rabatowego do Frisco i oszczędzaj już na pierwszym zamówieniu

Nowa odsłona Frisco Friends, fot. LinkedIn

Friscoiny: Punkty lojalnościowe Frisco.pl

W nowej formule zostanie wprowadzony system punktowy. Firma chce dodać do zakupów szczyptę zabawy i grywalizacji. Dlatego punkty będzie można zdobywać za transakcje, ale też za realizację konkretnych zadań (np. za zakup określonej liczby produktów z danej kategorii lub wybranych produktów w ustalonej kwocie).

Punkty będzie można zamienić na:

  • kupony rabatowe
  • vouchery na darmową dostawę
  • prezenty dostępne w katalogu

Każdy klient będzie mógł zdecydować na co wyda zarobione Friscoiny.

Przeczytaj też:

Frisco wprowadza Friscontowe ceny!

Frisco Friends teraz od 1 zamówienia

W poprzedniej wersji programu lojalnościowego można było do niego dołączyć dopiero po 6 złożonych zamówieniach. Teraz będzie to dużo łatwiejsze.

 Oczywiście kluczowe pozostaje dla nas wspieranie naszych stałych, lojalnych klientów, którzy dzięki nowej odsłonie Frisco Friends, będą mogli zyskać jeszcze więcej – samodzielnie decydować, na jakie benefity wymienią zdobyte Friscoiny i dodać tym samym szczyptę zabawy i urozmaicenia do tak prozaicznej czynności, jaką są zakupy. Natomiast zależy nam także, aby nowi klienci już od pierwszego zamówienia mogli włączyć się do programu, dlatego od września wszyscy użytkownicy od razu po rejestracji będą mogli korzystać z benefitów, a nie jak wcześniej – dopiero po sześciu zrealizowanych zamówieniach – dodaje Jacek Palec.

Jak dołączyć do Frisco Friends?

Od 20 września dołączenie do programu Frisco.pl będzie wymagało tylko rejestracji. Musisz założyć konto na stronie sklepu Frisco i zaakceptować regulamin.

Kiedy to zrobisz będziesz mógł korzystać ze wszystkich benefitów – w tym niższego progu darmowej dostawy i specjalnych zniżek. Zaczniesz też zbierać punkty lojalnościowe i będziesz mógł wymieniać je na nagrody.

Zobacz jaki spożywczy sklep internetowy wybrać. Oto ranking!

Frisco.pl, utwórz konto

Jestem członkiem Frisco Friends. Czy mogę automatycznie dołączyć do nowej wersji programu?

Jeżeli przystąpiłeś już wcześniej do programu, wystarczy, że zaakceptujesz nowy regulamin. Ulepszona formuła wystartuje 20 września. Od tego momentu będziesz mógł korzystać z systemu punktowego.

Nie martw się, nie utracisz tego, co tak bardzo lubiłeś we Frisco Friends. Dostaniesz to i jeszcze więcej!

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(2)

Ola

Uwielbiam frisco, ale nie wiedziałem ze można dołączyć do friscko friends

Marzena

Dzięki za kod rabatowy!