Auto dostawcze Frisco i produkty spożywcze

Frisco wprowadza Friscontowe Ceny. Czy mamy do czynienia z nowym rodzajem dyskontu?


18.05.2023
Anna Piotrowska
1
ostatnia aktualizacja: 18.05.2023

Spis treści

  1. Czym są Friscontowe Ceny?
  2. Najniższa cena gwarantowana!
  3. Czy Friscontowe Ceny to przyszłość zakupów online?
  4. Frisco i nowe trendy
  5. Co dalej z Friscontowymi cenami?

Frisco, znane ze sprzedaży spożywczej online, wprowadza nową odsłonę swojej strategii – Friscontowe Ceny. Czy oznacza to, że produkty w dyskontowych cenach przyjadą do naszych domów?

Czym są Friscontowe Ceny?

Friscontowe Ceny to nowa strategia, dzięki której Frisco stara się połączyć wygodę robienia zakupów z własnego fotela z niskimi cenami, które znamy z dyskontów. W skróci chodzi zatem o to, abyś mogła zrobić zakupy szybko, wygodnie i tanio – bez wychodzenia z domu.

Najniższa cena gwarantowana!

Ale to nie wszystko. Frisco idzie o krok dalej – jeżeli znajdziesz identyczny produkt taniej w innym sklepie tego samego dnia, Frisco zwróci Ci różnicę w cenie. Jak? W postaci vouchera na kolejne zakupy. Czegoś takiego nie spotkasz w tradycyjnym dyskoncie!

Zobacz także:

Kody rabatowe Frisco

Czy Friscontowe Ceny to przyszłość zakupów online?

Zakupy spożywcze online nabierają tempa. Klienci szukają miejsc, gdzie mogą kupić tanio, ale też szybko i wygodnie. Friscontowe Ceny są odpowiedzią na te potrzeby. Ale czy to oznacza, że wszystkie internetowe sklepy spożywcze pójdą w tym kierunku? Czy za kilka lat będziemy robić zakupy tylko w e-dyskontach? Na te pytanie odpowiedzi jeszcze niestety nie znamy, natomiast na pewno nie mielibyśmy nic przeciwko takiemu rozwojowi sytuacji – z pewnością byłby to trend, który odbiłby się korzystnie na portfelach konsumentów.

Frisco i nowe trendy

Jedno jest pewne: Frisco nie boi się nowości. Friscontowe Ceny to dowód na to, że firma jest gotowa na zmiany i chce dostosować się do oczekiwań klientów. Niezależnie od tego, czy inne sklepy pójdą w tym kierunku, Frisco na pewno wyznacza tym krokiem nowe trendy.

Co dalej z Friscontowymi cenami?

Strategia Friscontowych cen wyraźnie pokazuje, że Frisco jest gotowe do eksperymentowania, aby lepiej spełnić oczekiwania swoich klientów. To zdecydowanie pokazuje, że rynek e-commerce nie stoi w miejscu, ale dynamicznie reaguje na zmieniające się potrzeby konsumentów.

W związku z tym pojawiają się pytania: czy w przyszłości inne sklepy internetowe zaczną oferować podobne gwarancje najniższych cen? Czy klienci będą preferować e-dyskonty, czy wciąż będą szukać różnorodności i unikalności produktów w sklepach online?

Biorąc pod uwagę tempa, z jakim zmienia się rynek, możemy spodziewać się, że Frisco nie jest jedynym graczem, który będzie próbować przekształcić środowisko e-commerce. Innymi słowy, Friscontowe ceny to prawdopodobnie tylko początek nowego etapu w ewolucji zakupów spożywczych online.

Z pewnością będzie ciekawie obserwować, jak się to rozwinie, jak inne sklepy odpowiedzą na ten ruch i przede wszystkim – jak klienci zareagują na te zmiany. Jedno jest pewne – czasy, gdy zakupy online były tylko wirtualnym odpowiednikiem tradycyjnego sklepu, dobiegają końca. Witaj w erze e-dyskontów!

Anna Piotrowska
Fascynatka dobrej kuchni oraz nowych technologii. Oba te zainteresowania łączy pisząc na łamach serwisu TopSpozywcze.pl artykuły o tematyce zakupów spożywczych, zdrowej żywności oraz e-commerce.

Komentarze użytkowników

(1)

Marcelina

Szybko, wygodnie i tanio to idealna opcja dla mnie