Twoja Biedronka – czy warto korzystać z aplikacji mobilnej Biedronki?


11.12.2020
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 24.11.2023

Spis treści

  1. Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnych?
  2. Co znajdziesz w aplikacji Twoja Biedronka?
  3. Jak używać aplikacji Twoja Biedronka?

Wybierasz się na zakupy do Biedronki? Najpierw koniecznie zainstaluj aplikację mobilną Twoja Biedronka. Dzięki niej nie umknie Ci żadna informacja o promocjach, a do tego otrzymasz dodatkowe zniżki. Sprawdźmy zatem, co sprawia, że aplikacja od Biedronki jest przydatna.

Nowa aplikacja Biedronki jest dostępna od maja 2022 roku! Przetestowaliśmy ją, aby ocenić, czy jest warta zainstalowania. Sprawdź, jak działa nowa aplikacja Biedronka.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnych?

Masz wrażenie, że aplikacje mobilne sklepów spożywczych biją ostatnimi czasy rekordy popularności? I masz rację! Można wręcz powiedzieć, że każdy profesjonalny sklep spożywczy oferuje swoim klientom takie połączenie sklepu i gazetki promocyjnej w telefonie.

Takie aplikacje to świetny sposób na pozostawianie w kontakcie pomiędzy klientem a sklepem. Dzięki niej nie przegapisz żadnej promocji, sprawdzisz nowe oferty, a także znajdziesz najbliższy sklep w Twojej okolicy. Nie inaczej jest w przypadku aplikacji mobilnej Twoja Biedronka. Sprawdźmy zatem, jakie funkcjonalności oferuje aplikacja od popularnego dyskontu.

Masz dość dużych rachunków za codzienne zakupy? Sprawdź Ranking Sklepów Spożywczych Online.

Co znajdziesz w aplikacji Twoja Biedronka?

W aplikacji mobilnej Twoja Biedronka znajdziesz kilka przydatnych funkcji takich jak:

  • informacje o aktualnych i nadchodzących promocjach,
  • listy zakupowe,
  • przepisy kulinarne,
  • wyszukiwarka sklepów spożywczych Biedronka.

Aplikacje mobilne w pewnym sensie pełnią funkcję gazetek promocyjnych. Są jednak wygodniejsze od tradycyjnych gazetek papierowych. Dzięki aplikacji możesz w dowolnej chwili sprawdzić aktualne promocje w sklepie, a także dowiedzieć się, jakie artykuły znajdą się w niższych cenach w najbliższym czasie. Aplikacja Twoja Biedronka zawiera także informacje o różnych wydarzeniach, jakie organizuje ta marka.

Aktualną gazetkę promocyjną Biedronki znajdziesz tutaj.

Inspirująca aplikacja Twoja Biedronka do zadań specjalnych

Do zadań aplikacji mobilnych należy przede wszystkim ułatwianie zakupów. Pomagają w tym dwie funkcje
z aplikacji Twoja Biedronka. Jedną z nich jest możliwość tworzenia list zakupowych oraz inspiracje w postaci oryginalnych przepisów kulinarnych. Jak z nich korzystać?

Po pierwsze, listę zakupów możesz stworzyć bezpośrednio w aplikacji. Dzięki temu nie zapomnisz o niej, wybierając się na zakupy i zawsze kupisz wszystko, czego potrzebujesz. Po drugie, jeśli brakuje Ci pomysłów na obiad lub imprezę ze znajomymi, możesz skorzystać z przepisów z aplikacji Twoja Biedronka. Dzięki temu od razu będziesz wiedziała co kupić podczas najbliższych zakupów spożywczych. Taka pomoc na wyciągnięcie ręki jest szczególnie nieoceniona, gdy dowiadujesz się o niespodziewanej wizycie znajomych czy rodziny. Z aplikacją Twoja Biedronka błyskawicznie wymyślisz, czym możesz ich poczęstować.

Sprawdź aktualne kody rabatowe na zakupy online w Biedronce.

Jak znaleźć najbliższy sklep Biedronki?

Większość osób doskonale orientuje się, gdzie znajduje się najbliższa Biedronka. Po co w takim razie w aplikacji dodawać funkcję, która pomaga wyszukać sklep? Przede wszystkim takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku podróży do innych miast czy krajów. W ten sposób ułatwisz sobie zakupy, będąc na wyjeździe.

Czy wiesz, jak zrobić zakupy w Biedronce z dostawą do domu? Poznaj aplikację Glovo, z którą zakupy spożywcze dotrą do Ciebie w ciągu godziny.

Jak używać aplikacji Twoja Biedronka?

Aby korzystać z aplikacji Twoja Biedronka, musisz ją najpierw zainstalować na swoim telefonie. W tym celu ściągnij aplikację z wirtualnego sklepu Google Play lub App Store, w zależności od tego, z jakiego systemu operacyjnego korzysta Twój telefon.

Po ściągnięciu aplikacji musisz się w niej zarejestrować. W tym celu załóż w aplikacji swoje konto klienta, podając login, adres e-mail oraz własne hasło. Następnie zaczekaj na wiadomość mailową i kliknij dołączony do niej link, aby aktywować aplikację. I to wszystko, Twoja aplikacja jest gotowa do użycia.

Czy wiesz, że możesz płacić za zakupy nie tylko kartą lub gotówką? Sprawdź, gdzie możesz wykorzystać kupony zakupowe Sodexo.

Aplikacja Twoja Biedronka to prosty i wygodny sposób na sprawdzanie aktualnej oferty tego sklepu. Jeśli często robisz zakupy w dyskoncie z uśmiechniętym owadem, koniecznie zainstaluj ją w swoim telefonie. Szczególnie że z czasem liczba funkcji w aplikacji będzie zapewne rosła.

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)