kontakt@topspozywcze.pl

Catering Dietetyczny Warszawa – Ranking

Sprawdź nasze kody rabatowe na wybrane przez nas cateringi dietetyczne dostępne w Warszawie:

🥇 Kod rabatowy Dietific 🥈 Kod rabatowy NTFY 🥉 Kod rabatowy Love Catering
🏷 Kod rabatowy Diety Treningowe 🏷 Kod rabatowy 5 Posiłków Dziennie 🏷 Kod rabatowy Kuchnia Vikinga

 

Ranking Cateringu Dietetycznego w Warszawie

Obiecałaś sobie, że zaczniesz się zdrowo odżywiać, po czym kolejny raz jesz byle co? Zamiast robić sobie wyrzuty, zdecyduj się na catering dietetyczny w Warszawie. Dzięki temu każdego dnia na Twoim talerzu wylądują tylko zdrowe i pyszne posiłki. Sprawdź, na czym polega dieta pudełkowa.

 

Catering dietetyczny – na czym to polega?

Catering dietetyczny to usługa polegająca na dostarczaniu gotowych posiłków na cały dzień wprost do domu klienta. Dzięki temu nie musisz martwić się, co zjesz na śniadanie, obiad czy kolację. Do tego zaoszczędzisz czas, który do tej pory spędzałaś na zakupach spożywczych oraz w kuchni. Co jednak kluczowe, catering dietetyczny w Warszawie zapewni Ci nie tylko pyszne, ale przede wszystkim zdrowe posiłki, a Twoja dieta będzie idealnie zbilansowana.

Catering dietetyczny nazywany jest także dietą pudełkową. To nawiązanie do opakowań (pudełek), w których dostarczane są Twoje posiłki.

 

Kiedy warto korzystać z cateringu dietetycznego w Warszawie?

Catering dietetyczny w Warszawie to nie tylko oszczędność czasu, ale i ogromna wygoda. To także sposób na poprawę stylu odżywiania. Załóżmy, że zależy Ci, aby nieco schudnąć. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią kaloryczność diety, na przykład dietę 1500 kcal, a Twoje posiłki na dany dzień będą w sumie dostarczały właśnie tyle kalorii. Nie musisz już nic więcej ważyć, czy zastanawiać się, czy możesz zjeść 4, czy 5 ziemniaczków do obiadu. Dostaniesz gotowe posiłki i jedyne co pozostanie na Twojej głowie, to rozkoszowanie się pysznym jedzeniem z diety pudełkowej.

Co więcej, dzięki cateringowi dietetycznemu masz o wiele mniejsze szanse na podjadanie. Już nawet nie chodzi o to, że Twoje posiłki będą pożywne. Po prostu, jeśli nie będziesz musiała chodzić do sklepów spożywczych, nie będziesz sięgała po przypadkowe produkty.

Choć dieta pudełkowa pozwala utrzymywać reżim kaloryczny, to warto z niej korzystać, nawet jeśli nie zależy Ci na chudnięciu. Catering dietetyczny w Warszawie sprawdzi się także, gdy przechodzisz na dietę wegetariańską, wegańską, ketogeniczną a nawet taką pozbawioną glutenu. W ten sposób masz pewność, że eliminując określone produkty, w dalszym ciągu zapewniasz swojemu organizmowi wszelkie niezbędne składniki odżywcze. Co więcej, dieta pudełkowa idealnie sprawdzi się w przypadku chorób takich jak cukrzyca typu II, miażdżyca czy nadciśnienie. Poza tym z takiego rozwiązanie chętnie korzystają sportowcy.

Pamiętaj jednak, że nie musisz szukać dodatkowych powodów, aby korzystać z diety pudełkowej. Jeśli gotowanie nie jest Twoim ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu, śmiało zamawiaj catering dietetyczny. Dzięki temu będziesz się zdrowo odżywiać i unikniesz jedzenia byle czego, gdy akurat nie będziesz mieć czasu na gotowanie czy zakupy.

 

Ile kosztuje catering dietetyczny w Warszawie?

Dla wielu mieszkańców Warszawy barierę może stanowić cena cateringów dietetycznych dostępnych w stolicy. Cena za jeden dzień posiłków w ramach diety pudełkowej waha się zwykle od 30 do 90 zł. W skali miesiąca daje to kwotę 900 – 2700 zł na osobę.

Pamiętaj jednak, że ostateczna cena zależy od kilku czynników. Jest to przede wszystkim kaloryczność, liczba posiłków na dzień oraz okres, na jaki od razu zamawiasz tę usługę. Oczywiście im mniejsza kaloryczność, tym dieta będzie tańsza. Jednak o wiele ważniejsze jest to, aby zapewnić sobie odpowiednią liczbę kalorii. W przeciwnym wypadku możesz sobie zaszkodzić. Warto jednak z góry zamówić dietę pudełkową w Warszawie na dłuższy okres. Wtedy cena będzie odpowiednio niższa.

Oczywiście musisz wziąć pod uwagę, że gdy zdecydujesz się na catering dietetyczny, odpadną Ci wydatki związane z zakupami spożywczymi. Po prostu pieniądze, które dotychczas zostawiałaś w sklepie, wydasz na dietę pudełkową. Przy czym zastanów się, jak często zdarza Ci się wyrzucać produkty, których nie zdążyłaś zjeść. Catering dietetyczny pozwoli Ci na uniknięcie takich sytuacji. Ewentualnie możesz zawsze zmienić kaloryczność posiłków, jeśli okażą się one zbyt duże.

Jeśli przestaniesz patrzeć na same ceny, a zaczniesz liczyć wydatki, może okazać się, że catering dietetyczny w Warszawie nie jest tak drogi jak może wydawać się na pierwszy rzut oka.

 

Najpopularniejsze cateringi dietetyczne w Warszawie

Catering Maczfit

Maczfit to catering dietetyczny, który działa nie tylko w Warszawie, ale i na terenie całej Polski. Firma zapewnia obsługę 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Co jednak najważniejsze, Maczfit zapewnia pyszne i pożywne posiłki kuchni meksykańskiej, orientalnej oraz polskiej. Jedno jest pewne, na diecie pudełkowej od Maczfit na pewno nie będzie nudno.

 

Body Chief

Body Chief to catering dietetyczny dostępny w ponad 900 miastach na terenie Polski. Co więcej, firma oferuje aż 13 różnych wariantów diety pudełkowej, także bez wątpienia jest z czego wybierać. Zwłaszcza że w ramach posiłków możesz liczyć na potrawy z kuchni całego świata. Jak widać, dzięki Body Chief możesz jeść jednocześnie zdrowo i pysznie.
Catering dietetyczny w Warszawie zyskuje kolejnych zwolenników. Nie powinno to dziwić, w końcu jest to bardzo wygodny sposób na to, aby zdrowo się odżywiać każdego dnia.

 

Strona Główna » Catering dietetyczny » Catering Dietetyczny Warszawa – Ranking
3.7/5 - (3 votes)