Carrefour i Glovo dostarczają już w 113 miastach


05.10.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 04.10.2023

Spis treści

  1. Carrefour na Glovo
  2. Zakupy Carrefour coraz bardziej dostępne
  3. Carrefour nie zwalnia tempa

Sieć sklepów Carrefour i aplikacja Glovo poszerzyły ofertę dostawy o kolejne 69 lokalizacji. Teraz zakupy spożywcze i non-food mogą zamówić w ten sposób mieszkańcy aż 113 miejscowości.

Usługa dowozu zakupów ze sklepów Carrefour za pośrednictwem Glovo jest aktywna już w 168 super- i hipermarketach. Teraz mogą z niej korzystać nie tylko mieszkańcy największych miast, ale także tych mniejszych.

Carrefour na Glovo

Carrefour posiada własny kanał e-grocery. Zakupy można zamawiać bezpośrednio przez stronę E-Carrefour. Firma współpracuje jednak również ze znaną aplikacją logistyczną – i to już od 2020 roku.

Carrefour powiększa tym samym zasięg swojej usługi. Poprzez aplikację Glovo sklep trafia do większej gamy użytkowników. Współpraca jest nieustannie rozwijana, a w samym sierpniu i wrześniu 2023 roku firmy zaczęły dostarczać w 69 nowych lokalizacjach.

Sprawdź z jakich aplikacji q-commerce warto korzystać!

Oferta Carrefour w Glovo

Zakupy Carrefour coraz bardziej dostępne

Carrefour i Glovo dostarczają teraz już nie tylko w dużych miastach jak Warszawa, Gdańsk czy Kraków, ale także w mniejszych miejscowościach, między innymi w Tomaszowie Mazowieckim, Zgorzelcu, Tczewie, a nawet w Puławach i Pszczynie.

Zobacz jak działa Karta Seniora od Carrefoura

Usługa jest dostępna w 113 lokalizacjach na terenie całego kraju, a obie firmy wciąż pracują nad dalszym rozwojem współpracy. Oferta Carrefour w Glovo obejmuje nie tylko produkty spożywcze, ale także wiele kategorii non-food takich jak: produkty drogeryjne, chemia, artykuły dla dzieci, akcesoria, a nawet elektronika!

Carrefour nie zwalnia tempa

Firmy skupiają się na dalszym rozwoju usług i nie zamierzają zwalniać. Carrefour ma w tym momencie najszerszy asortyment w aplikacji – około 20 000 SKU. W planach ma jednak dalsze jego poszerzanie.

Które supermarkety internetowe są warte uwagi? Zobacz w naszym rankingu

– Q-commerce od czasów pandemii podbija polski rynek. Zdajemy sobie sprawę, że konsumenci kupujący w naszym sklepie online i ci korzystający z aplikacji dowozowych, to często zupełnie inne grupy docelowe. Dzięki wejściu we współpracę z firmą Glovo możemy codziennie dostarczać nowym klientom produkty najlepszej jakości w błyskawicznym czasie.” –  mówi Marek Garus, Dyrektor Ds. Operacji I Rozwoju E-Commerce w Carrefour Polska

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Marek

Wiaodmo może czy dostarczają w Orzeszu?