Biedronka w Glovo: Jak zrobić zakupy online?


15.10.2021
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 16.02.2024

Spis treści

 1. Jak działa dostawa Biedronki z Glovo?
 2. Biedronka i Glovo: Wszystko co musisz wiedzieć
 3. Nowy sklep Biedronki, Glovo czy BIEK: Co wybrać?

Biedronka już od kilku lat oferuje możliwość zrobienia zakupów online za pośrednictwem aplikacji Glovo. Nie chcesz stać pół godziny w kolejce? Masz dosyć dźwigania ciężkich siat? Możesz skorzystać ze standardowej lub ekspresowej dostawy z Biedronki!

Jak działa dostawa Biedronki z Glovo?

Czy Glovo dostarczy zakupy z Biedronki? Jak najbardziej! Dzięki współpracy sieci sklepów z popularną aplikacją q-commerce możesz zamawiać zakupy online i korzystać z dostawy jeszcze tego samego lub następnego dnia!

Kurierzy Glovo odbiorą Twoje zamówienie prostu ze sklepu Biedronki lub ze specjalnego magazynu typu dark store (w ramach usługi dostaw ekspresowych BIEK).

Sprawdź aktualne gazetki Biedronki i oszczędzaj na zakupach

Glovo BIEK: Jak działa?

Nagle zorientowałeś się, że brakuje Ci kluczowego składnika do przygotowania obiadu? Znów nie zdążyłeś wybrać się do sklepu przed niehandlową niedzielą? Skorzystaj z ekspresowej dostawy BIEK z Biedronki przez Glovo. To usługa, dzięki której klienci sieci mogą zamówić zakupy z 15-minutową dostawą.

BIEK działa na innej zasadzie niż standardowe zakupy online w Biedronce przez aplikację Glovo. Różni się nie tylko czasem dostawy, ale także jej ceną i obsługiwanym obszarem.

Biedronka i Glovo: Wszystko co musisz wiedzieć

Nie zamierzasz już robić zakupów stacjonarnie, ale nie chcesz rezygnować z oferty ulubionego sklepu? Nie ma problemu! W Biedronce możesz zrobić zakupy online na różne sposoby.

Jak zamawiać z Biedronki przez Glovo? Ile kosztuje dostawa? Lepiej zrobić zakupy w sklepie online Biedronki czy w aplikacji Glovo? Odpowiadamy na te i wiele innych pytań!

Glovo Biedronka: Jakie miasta?

Czy w Twojej miejscowości można zamówić zakupy z Biedronki przez Glovo? Bardzo możliwe. Usługa jest dostępna w ponad 70 miastach w Polsce we wszystkich 16 województwach:

 1. Dolnośląskie: Wrocław, Wałbrzych
 2. Kujawsko-Pomorskie: Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Grudziądz
 3. Lubelskie: Lublin
 4. Lubuskie: Zielona Góra, Nowa Sól
 5. Łódzkie: Łódź, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Pabianice, Bełchatów, Skierniewice, Sieradz
 6. Małopolskie: Kraków, Nowy Targ, Olkusz, Nowy Sącz, Zakopane
 7. Mazowieckie: Warszawa, Płock, Pruszków, Reda, Ząbki, Jabłonna, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Wołomin, Nowy Dwór Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Piastów
 8. Opolskie: Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa
 9. Podkarpackie: Rzeszów
 10. Podlaskie: Białystok
 11. Pomorskie: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Rumia, Tczew, Reda, Słupsk
 12. Śląskie: Katowice, Gliwice, Chorzów, Sosnowiec, Bytom, Zabrze, Piekary Śląskie, Mysłowice, Tychy, Rybnik, Jelenia Góra, Głogów
 13. Świętokrzyskie: Kielce
 14. Warmińsko-Mazurskie: Olsztyn, Elbląg
 15. Wielkopolskie: Poznań, Leszno, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Nowa Sól, Ostrowiec Wielkopolski
 16. Zachodniopomorskie: Szczecin, Koszalin

Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka i czerpać korzyści z każdych zakupów?

W jakich miastach jest BIEK, ekspresowa dostawa z Biedronki?

Z ekspresowej dostawy niestety nie można skorzystać we wszystkich miejscowościach, w których dostępna jest możliwość zamawiania z Biedronki przez Glovo. Usługa działa w sześciu największych miastach w Polsce, w:

 • Warszawie
 • Krakowie
 • Wrocławiu
 • Poznaniu
 • Łodzi
 • Gdańsku

Jeśli mieszkasz w jednym z tych miast, po prostu zamów wybrane produkty w aplikacji Glovo i zaczekaj na kuriera. W ciągu 15 minut dostawca powinien pojawić się u Ciebie z przygotowanymi zakupami.

Czy Biedronka Glovo działa w niedzielę?

Czy zakupy z Biedronki online można zamówić nawet w niedzielę niehandlową? To zależy. Tradycyjne dostawy z Biedronki są dostępne tylko w godzinach otwarcia sklepów sieci, dlatego zrealizowanie zamówienia w niedzielę nie będzie możliwe.

Zupełnie inaczej działają dostawy ekspresowe BIEK. Odbiór zamówienia przez kuriera nie musi mieć miejsca w czasie, kiedy sklepy są otwarte. Zamiast do nich, jedzie przecież do magazynu. Dlatego ekspresowe dostawy umożliwiają robienie zakupów 7 dni w tygodniu od 8 do 23.

Biedronka Home online: Jak zrobić zakupy w sklepie?

Ile kosztuje dostawa Glovo z Biedronki?

Dostawa zakupów z Biedronki przez Glovo może być bardzo wygodną opcją! Ile będzie nas kosztowała? To zależy od wartości zamówienia oraz tego czy skorzystamy z dostawy ekspresowej czy tradycyjnej.

Nowy sklep Biedronki, Glovo czy BIEK: Co wybrać?

Zakupy online w Biedronce można teraz zrobić na trzy różne sposoby: w sklepie zakupy.biedronka.pl oraz przez Glovo, korzystając z tradycyjnej dostawy lub z dostawy ekspresowej. Jakie są różnice? Którą opcję warto wybrać?

Wiele zależy od Waszego miejsca zamieszkania. E-sklep Biedronki jest na razie dostępny tylko w Warszawie, a BIEK w sześciu miastach w Polsce. Mieszkańcy innych miejscowości będą więc musieli się ograniczyć do skorzystania z tradycyjnych dostaw przez Glovo.

Dowiedz się więcej o nowym e-sklepie Biedronki

Opcje różnią się też czasem dostawy i ceną za dostawę. Najszybszy dowóz to oczywiście BIEK. W sklepie Biedronki mamy za to możliwość zaplanowania zakupów na parę dni w przód, czego nie można zrobić w dwóch pozostałych przypadkach. Cena dostawy w dużym stopniu zależy od wartości zamówień.

Julia Walczak
Redaktorka i copywriterka. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)