Zakupy spożywcze w Biedronce z dostawą do Twojego domu!


21.04.2020
Anna Piotrowska
1
ostatnia aktualizacja: 27.03.2023

Spis treści

  1. Zakupy spożywcze w czasach epidemii
  2. Na czym polegają zakupy spożywcze online w Biedronce?
  3. Ile kosztują zakupy spożywcze online w Biedronce?
  4. Ile wynosi czas dostawy zakupów spożywczych online w Biedronce?

Masz dość utrudnień związanych z robieniem codziennych zakupów spożywczych? Boisz się, że zarazisz się koronawirusem od osób tłoczących się pod Biedronką? A może nie chcesz rezygnować z zakupów w swoim ulubionym sklepie? Zakupy spożywcze to obecnie loteria. Mogą równie dobrze potrwać 15 minut, jak i 2 godziny, z czego większość czasu spędzisz, czekając na wejście do sklepu. Na szczęście największe sieci sklepów spożywczych dostrzegają ten problem i starają się mu zaradzić. Tak właśnie postąpiła Biedronka, która uruchomiła usługę zakupów spożywczych online z dostawą do domu. A to wszystko dzięki współpracy z aplikacją Glovo.

 

Zakupy spożywcze w czasach epidemii

Choć zamknięcie sklepów spożywczych nam nie grozi, to zrobienie codziennych zakupów nie jest dziś najłatwiejsze. Osobne godziny otwarcia placówek tylko dla seniorów 65+, czy limity dotyczące liczby osób przebywających jednocześnie w sklepie, sprawiały, że zakupy stały się niezwykle uciążliwe. W najgorszej sytuacji są rodzice z małymi dziećmi, którzy obecnie nie mają z kim zostawić maluchów na czas zakupów. A dodatkowo zakaz wychodzenia młodzieży poniżej 18. r.ż. bez pełnoletniego opiekuna sprawia, że prawie dorosłego syna czy córki nie możemy wysłać do sklepu nawet w podbramkowej sytuacji. Jednak dzięki połączeniu sił Biedronki i Glovo, zakupy w jednej z najpopularniejszych sieci dyskontów, stały się szybkie i wygodne, jak nigdy dotąd.

Zrób zakupy spożywcze online w Biedronce poprzez aplikację Glovo -> z naszym kodem rabatowym WU9RZGL otrzymasz aż do 40 zł zniżki!

 

Na czym polegają zakupy spożywcze online w Biedronce?

Przede wszystkim możliwość zamówienia wybranych produktów i otrzymania ich wprost do domu to zasługa współpracy Biedronki z Glovo. Glovo to aplikacja mobilna, która pozwala na zamówienie przez internet dowolnych produktów, które zostaną dostarczone pod wskazany adres. W tym celu wystarczy pobrać aplikację Glovo na telefon i rozpocząć zakupy. A Biedronka? To oczywiście najpopularniejsza sieć dyskontów w Polsce, której sklepy stacjonarne znajdziemy w większości miast i miasteczek na terenie całego kraju.

Obecnie zakupy spożywcze online w Biedronce zrobią mieszkańcy 10 polskich miast: Gdańska, Gdyni, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Sopotu, Szczecina, Warszawy oraz Wrocławia. Zakupy z dostawą do domu obsługuje ponad 100 sklepów sieci Biedronka, zlokalizowanych właśnie w tych miastach.

 

Ile kosztują zakupy spożywcze online w Biedronce?

Jak na razie Biedronka pozwala zamówić online około 1000 różnych produktów spożywczych oraz artykułów kosmetycznych i chemicznych. Zostały one wybrane na podstawie preferencji dotychczasowych klientów sklepu. Oznacza to, że w Biedronce przez internet zamówimy artykuły, które są najbardziej lubiane i najczęściej kupowane w tej sieci dyskontów.

Co ważne, w aplikacji Glovo obowiązują te same ceny poszczególnych produktów, co w sklepach stacjonarnych. Dotyczy to również wszelkich promocji, jakie oferuje Biedronka w danym momencie. Do zakupów musimy jednak doliczyć koszt dostawy, który wynosi 9,99 zł. Trzeba przyznać, że jest to jedna z najniższych cen dostawy, zwłaszcza że Glovo realizuje zakupy praktycznie od ręki.

➡ Chcesz zrobić zakupy spożywcze przez internet? Sprawdź nasz ranking internetowych sklepów spożywczych

 

Ile wynosi czas dostawy zakupów spożywczych online w Biedronce?

Teoretycznie czas dostawy zamówienia powinien zamknąć się w 1 godzinie. W praktyce wszystko zależy od pory dnia i lokalizacji. Nie zmienia to jednak faktu, że zakupy zrobione z rana powinny do nas bez trudu dotrzeć przed porą obiadową. Warto jednak uwzględnić, że Biedronka przyjmuje zamówienia w godzinach od 10 do 22:30.

Za zakupy online w Biedronce zapłacisz bezpośrednio w aplikacji Glovo. Kurierzy Glovo dostarczają zamówienia pod wskazany adres, pamiętajmy jednak, aby przekazanie towaru odbywało się bezdotykowo. Szczególnie dotyczy to osób przebywających w kwarantannie lub objętych nadzorem epidemiologicznym.

Poza dostawami zakupów z Biedronki, Glovo dowozi również jedzenie z restauracji, czy inne drobne zakupy np. z apteki, które kurier może zrobić za Ciebie.

Nie da się ukryć, że błyskawiczna decyzja Biedronki o podjęciu współpracy z Glovo wyjdzie nam wszystkim na zdrowie. Im więcej osób zdecyduje się na zakupy spożywcze online z dostawą do domu, to mniejsze kolejki będą czekały na tych, którzy wybiorą zakupy w sklepie stacjonarnym. Miejmy jedynie nadzieję, że wspólny eksperyment Biedronki i Glovo przebiegnie pomyślnie, dzięki czemu do akcji dołączą dyskonty z innych miast w Polsce.

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(1)

Stopyra

10 Miast w Polsce wybranych przez Biedronkę , gratuluje a reszta plebsu prosimy na targowiska .Świetny pomysł !!!