Frisco baner

Rozetka uruchamia dostawy do Polski!


02.10.2022
Karolina
0
ostatnia aktualizacja: 02.10.2022

Rozetka właśnie uruchomiła dostawy do Polski umożliwiając przy tym ludności z Ukrainy kupowanie tradycyjnych produktów, w tym jedzenia i napojów online.

Od września ukraiński sprzedawca internetowy Allretail.ua rozszerzył dostawę żywności, napojów, produktów higienicznych, odzieży i innych towarów konsumpcyjnych do Polski. Jak podaje Allretail.ua, dostawa jest obecnie dostępna dla niektórych kategorii towarów, a wartość zamówienia nie może przekraczać 150 euro, aby zachować zgodność z przepisami celnymi (wrzesień, 2018). Zamówienie zostanie dostarczone do najbliższego urzędu pocztowego w wybranym polskim mieście. Szczegóły dostawy klient otrzyma SMS-em na swój telefon. Na razie za towar i dostawę można zapłacić online tylko kartą kredytową. 

Od początku rosyjskiej inwazji już ponad pięć milionów obywateli Ukrainy szukało tymczasowego schronienia w Polsce. Wielu z nich potrzebuje teraz wygodniejszego, bardziej zrozumiałego sposobu zakupu towarów online, jak twierdzi Vladislav Chechetkin, współzałożyciel Rozetki. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, towary z serwisu Rozetka mogą być teraz dostarczane do Polski. Oprócz żywności, napojów, środków higienicznych, odzieży i innych dóbr konsumpcyjnych, rozszerzono asortyment sklepu. W przyszłości usługa będzie dostępna na innych rynkach zagranicznych. Klienci mogą płacić za towary gotówką, kartą bankową lub gotówką z kart Yepidtrimka i Pakunok Malyuka lub płacić w ratach kartami kredytowymi PrivatBank i Monobank. 

Karolina

Komentarze użytkowników

(0)