Frisco baner

WHOOP - Kody rabatowe - wrzesień 2023

 • Whoop logo pod kod rabatowy

  WHOOP

  30 euro zniżki na zamówienie WHOOP

  Kod rabatowy

  Skorzystaj z poniższego przycisku aby otrzymać rabat Otrzymaj 30 euro zniżki

  Obowiązuje do odwołania

Whoop kod rabatowy pozwoli Ci na skorzystanie z pierwszego miesiąca usługi całkowicie za darmo. Wystarczy, że zapłacisz za przesyłkę, a dostaniesz opaskę śledzącą aktywność, ładowarkę oraz 30 dni planu subskrypcyjnego. Dowiedz się jak skorzystać z kodu rabatowego do Whoop!

Co to jest Whoop?

WHOOP to wszechstronna opaska, która zbiera dane dotyczące Twojej aktywności fizycznej i snu. Jej zadaniem jest śledzenie Twojego zdrowia i stopnia regeneracji organizmu. Dostarcza precyzyjnych informacji na temat stresu, jakości odpoczynku i ilości ćwiczeń. To urządzenie zyskało dużą popularność wśród pasjonatów intensywnego wysiłku fizycznego. Ale na tym nie kończy się jego funkcjonalność! Jego korzyści sięgają poza społeczność sportową. Jest odpowiedni właściwe dla każdego, kto chce skutecznie monitorować swoje samopoczucie.

Wszystkie te zalety uzyskasz bez zbędnego balastu! Whoop waży jedynie 20 gramów i jest niezwykle wygodny w użyciu. Działa aż 5 dni bez ładowania, a ładowarka jest przyczepiana bezpośrednio do opaski. Dzięki temu nie musisz plątać się z żadnymi kablami!

Sprawdź też nasze kody rabatowe na cateringi dietetyczne

Funkcje opaski Whoop

Whoop – jak działa subskrypcja

Whoop różni się od innych opasek i zegarków tego typu. Działa na zasadzie subskrypcji, która otwiera przed Tobą drzwi do pełni jego możliwości. Możesz wybrać jeden z trzech planów:

 • za 30 euro miesięcznie (zobowiązanie na 6 miesięcy)
 • za 288 euro na rok (płatność z góry)
 • za 324 euro na 18 miesięcy (również płatność z góry)

Opaska dostarcza Ci cenne dane tylko wtedy, gdy aktywujesz jeden z tych planów. Jeżeli zrezygnujesz z subskrypcji będziesz miał nadal możliwość przeglądania dotychczas zebranych informacji. Whoop nie będzie natomiast rejestrował nowej aktywności.

Kod promocyjny Whoop – miesiąc za darmo

Z naszym kodem rabatowym Whoop możesz zdobyć opaskę zupełnie za darmo! Jedyny koszt jaki musisz ponieść to koszt przesyłki – czyli 12 euro. Mamy dla Ciebie zniżkę na 30 euro, która pozwoli na zakupienie podstawowego miesięcznego planu. Będziesz mógł z niego korzystać przez 30 dni.

Jeżeli usługa okaże się dla Ciebie wartościowa, subskrypcja zostanie odnowiona. Jeśli nie – nic nie szkodzi! Nie poniosłeś właściwie żadnych kosztów. Możesz zrezygnować z wybranego planu i odesłać opaskę. Pamiętaj, że po skończonym miesiącu próbnym usługa zostanie automatycznie odnowiona. Dlatego jeżeli nie chcesz dalej korzystać z Whoop musisz anulować subskrypcję przed upływem 30 dni.

Zobacz ofertę pełnowartościowych i błyskawicznych posiłków od Supersonic. Z naszym kodem wszystko i dla wszystkich 10% taniej!

Jak skorzystać z kodu rabatowego Whoop?

Żeby skorzystać z darmowego miesiąca z Whoop wystarczy, że klikniesz w link, który znajduje się na naszej stronie. Przekieruje Cię prosto na witrynę firmy, gdzie od razu zobaczysz cenę 0 euro. Pierwszy miesiąc z Whoop dostaniesz zupełnie za darmo!

Miesiąc z Whoop za darmo

Możesz wybrać kolor opaski i plan subskrypcji. Nasz kod rabatowy do Whoop oferuje 30 euro zniżki. Możesz wybrać każdy z 3 planów. Miesięczną subskrypcję dostaniesz oczywiście za darmo. Jednak jeżeli jesteś pewien tego zakupu możesz zdecydować się na dłuższe subskrypcje. Na każdą z nich dostaniesz taką samą zniżkę.

Zniżka Whoop – podsumowanie

Na TopSpozywcze.pl oferujemy wiele kodów rabatowych, które pozwolą Ci oszczędzać na zakupach. Zniżka do Whoop jest naprawdę wyjątkową okazją, dzięki której uzyskasz opaskę i cały miesiąc usługi całkowicie za darmo. Jeżeli zależy Ci na dokładnym śledzeniu Twojego zdrowia, snu i aktywności – naprawdę warto w to zainwestować!

Komentarze użytkowników

(0)