Afterfit Catering - Kody rabatowe - czerwiec 2024

Chcesz jeść zdrowo, smacznie i bez spędzania zbędnych godzin w kuchni? Wykup dietę pudełkową od AfterFit Catering. Dzięki temu każdego dnia otrzymasz pożywne posiłki, dzięki którym zadbasz o prawidłową wagę i najesz się do syta. A jeśli boisz się o koszty cateringu dietetycznego, to koniecznie wypróbuj nasze kody rabatowe do AfterFit Catering.

Co daje kod rabatowy do AfterFit Catering?

Nasz kod rabatowy do AfterFit Catering czyli „EldloA” to zniżka, dzięki której zyskasz 5% na pierwszym zamówieniu diety pudełkowej. Specjalny kod znajdziesz na naszej stronie i wystarczy, że wpiszesz go w odpowiednie pole przy składaniu zamówienia na dietę. Na tej podstawie system automatycznie naliczy rabat i za catering dietetyczny zapłacisz odpowiednio mniej. A jako że zniżka jest wyrażana w procentach, to tym więcej zyskasz, im większe zamówienie złożysz.

Jak działają kody rabatowe do AfterFit?

Stosowanie kodów rabatowych do AfterFit Catering jest bardzo proste. Po pierwsze, możesz wejść na stronę internetowej tej firmy bezpośrednio lub poprzez link, umieszczony na naszym portalu. Następnie wybierz miasto, w którym mieszkasz, aby sprawdzić, czy AfterFit Catering realizuje tam swoje zamówienia. Jeśli tak, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przeszedł do kolejnego kroku. A jest nim wybór diety pudełkowej.

Wybierz rodzaj diety

Musimy przyznać, że wybór diet od AfterFit jest naprawdę spory i każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. AfterFit Catering oferuje między innymi dietę bezglutenową i bezlaktozową, co z pewnością ucieszy osoby, które akurat te składniki muszą wyeliminować ze swojej diety. Poza tym AfterFit zapewnia catering osobom na diecie wegetariańskiej, a nawet wegańskiej. Znajdziesz tu także specjalną dietę, której podstawę stanowią produkty o niskim indeksie glikemicznym. Do tego dochodzą dieta keto, dieta paleo, a także specjalna dieta ukierunkowana na zdrowe odchudzanie. No i oczywiście zawsze możesz wybrać dietę standardową od AfterFit Catering, która jest najbardziej uniwersalna ze wszystkich.

Wybierz kaloryczność Twojej diety od AfterFit Catering

Gdy znajdziesz już dietę dla siebie, czas wybrać jej kaloryczność, np. dietę 1500 kalorii. W tym przypadku wybierasz diety o kaloryczności od 1200 do 2500 kalorii w zależności od Twoich potrzeb.

Wybierz liczbę i rodzaj posiłków

Kolejna Twoja decyzja będzie dotyczyła liczby posiłków, na które ma być rozłożona Twoja codzienna dieta. Przy czym możesz wybrać nie tylko liczbę posiłków, ale i te, które chcesz otrzymywać. Do wyboru masz:

  • śniadanie,
  • drugie śniadanie,
  • obiad,
  • podwieczorek,
  • kolację.

W kolejnym kroku wybierasz opakowanie dla swojej diety pudełkowej od AfterFit. Możesz zdecydować się na opcję standardową, która wliczona jest w cenę posiłków lub na opcję ekologiczną. W tym drugim przypadku AfterFit Catering doliczy po 5 zł za opakowania za każdy dzień diety.

Określ czas trwania cateringu dietetycznego

Na koniec zamówienia musisz jeszcze zdecydować, od kiedy chcesz rozpocząć dietę i jak długa ma ona trwać. Co ważne, im dłuższy okres wybierzesz, tym mniej zapłacisz za każdy dzień diety. Jest to klasyczne rozwiązanie, w którym im więcej zamawiasz, tym mniej płacisz.

Użyj kodu rabatowego AfterFit Catering

Na końcu czeka Cię dokonanie płatności. Jednak zanim to zrobisz, koniecznie zastosuj nasz kod rabatowy do AfterFit Catering. Dzięki temu wartość Twojego zamówienia zostanie automatycznie obniżona o 5%, co pozwoli Ci na całkiem spore oszczędności.

Dlaczego warto korzystać z cateringu dietetycznego AfterFit?

Catering dietetyczny od AfterFit Catering to przede wszystkim wygoda i pewność tego, że odżywiasz się zdrowo. Poza tym diety są tak skomponowane, aby posiłki były smaczne i różnorodne. Do tego z dietą pudełkową oszczędzasz czas, który w innym przypadku musiałabyś przeznaczyć na zakupy i gotowanie. Co więcej, możesz też oszczędzić pieniądze, jeśli skorzystasz z naszych kodów rabatowych do AfterFit Catering.

Komentarze użytkowników

(0)