Aplikacja Swyft czyli zakupy spożywcze w 15 minut


29.10.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Czym jest Swyft?
  2. Na jakiej zasadzie działa Swyft?
  3. Ile kosztują zakupy w Swyft?
  4. Gdzie skorzystać można z aplikacji Swyft?
  5. Kiedy warto korzystać z zakupów online poprzez Swyft?

Czy zakupy spożywcze mogą być prostsze niż dotychczas? Każdego miesiąca znajdujemy kolejne potwierdzenie, że tak właśnie się dzieje. Tym razem przedstawiamy aplikację Swyft, dzięki której zakupy spożywcze dotrą do Ciebie w ciągu 15 minut od złożenia zamówienia. Przyjrzyjmy się, jak działa aplikacja Swyft i dlaczego warto z niej korzystać na co dzień. 

Czym jest Swyft?

Swyft to kolejna aplikacja, dzięki której zrealizujesz zakupy spożywcze bez wychodzenia z domu. Co więcej, Swyft zapewnia, że zamówione produkty dotrą pod wskazany przez Ciebie adres w ciągu zaledwie 15 minut. I to jeszcze nie wszystko. Za pośrednictwem Swyft zrobisz zakupy w godzinach od 7:30 do 22:30, 7 dni w tygodniu, co dotyczy także niedziel niehandlowych.

 

Na jakiej zasadzie działa Swyft?

Aby skorzystać z błyskawicznych zakupów w Swyft, musisz pobrać i zainstalować na swoim telefonie specjalną aplikację mobilną. Znajdziesz ją zarówno w App Store, jak i Google Play. Następnie wybierz poprzez aplikację produkty, które chcesz kupić. Do wyboru masz szeroki asortyment artykułów spożywczych, kosmetyków i chemii gospodarczej. Innymi słowy, w Swyft kupisz wszystko, czego nagle możesz potrzebować na codzień w domu. A gdy tylko opłacisz swoje zamówienie, w ciągu 15 minut jeden z dostawców Swyft, tzw. Rider, dostarczy zakupy wprost pod Twoje drzwi.

Nie wiesz, gdzie najlepiej zrobić zakupy spożywcze? Sprawdź nasz Ranking Supermarketów Online.

Błyskawiczne zakupy spożywcze w Swyft są możliwe dzięki tzw. dark store`om. Są to specjalne mini magazyny, do których klienci nie mają wstępu. Dzięki temu mogą one działać nawet
w niedziele niehandlowe. I to właśnie z takich magazynów korzystają dostawcy, realizując Twoje zakupy. Unikają w ten sposób kolejek w zwykłych sklepach, przez co czas realizacji zamówienia faktycznie zamyka się zwykle w 15 minutach.

Dodajmy jeszcze, że dark store`y zlokalizowane są w strategicznych miejscach poszczególnych dzielnic, aby kurierzy mogli jak najszybciej obsłużyć jak największą liczbę klientów. 

 

Ile kosztują zakupy w Swyft?

Błyskawiczne zakupy z dostawą do domu? Przyznasz, że brzmi to, jak zabawa dla bogaczy. Jednak jak się okazuje, korzystanie z usługi Swyft nie musi nadwyrężyć Twojego budżetu. Jak to możliwe?

Po pierwsze, ceny artykułów dostępnych w aplikacji Swyft są takie same jak w popularnych supermarketach. Po drugie, jeśli złożysz zamówienie o wartości większej niż 30 zł, za dostawę zakupów nie zapłacisz ani złotówki. Dopiero przy mniejszym zamówieniu koszt dostarczenia produktów wyniesie 9,50 zł. Przyznajmy jednak, że próg 30 zł nie jest szczególnie wysoki, więc zazwyczaj warto po prostu dobrać kilka produktów więcej (najlepiej tych niepsujących się), aby uniknąć opłacania dodatkowych kosztów dostawy.

Nie masz czasu wyskoczyć do sklepu? Sprawdź, jak kupić alkohol przez internet.

 

Gdzie skorzystać można z aplikacji Swyft?

Jak na razie z usługi błyskawicznych zakupów Swyft mogą korzystać mieszkańcy wybranych dzielnic Warszawy. Obecnie są to:

  • Śródmieście,
  • Powiśle,
  • Mokotów,
  • Ursynów,
  • Żoliborz.

Oczywiście z czasem usługa powinna być dostępna zarówno w kolejnych dzielnicach stolicy, jak
i innych miastach Polski.

Dodajmy jeszcze, że do korzystania z aplikacji Swyft niezbędny jest telefon z systemem iOS lub Android.

Chcesz zacząć się zdrowo odżywiać? Skorzystaj z kodów rabatowych do Cud i Miód i wypróbuj dietę pudełkową.

 

Kiedy warto korzystać z zakupów online poprzez Swyft?

Swyft to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na zakupy spożywcze. Sprawdzi się także wtedy, gdy akurat nie możesz pozwolić sobie na wyjście z domu do sklepu. Jeśli chorujesz lub opiekujesz się małym dzieckiem, zawsze możesz skorzystać z opcji natychmiastowej dostawy zakupów do domu.

Do tego aplikacja Swyft przyda się, gdy nagle zorientujesz się, że brakuje ci jakiegoś produktu.
W takiej sytuacji, zamiast gnać do najbliższego sklepu, po prostu zamów online to, czego akurat potrzebujesz.

Jednak jedną z największych zalet usługi Swyft jest możliwość zrobienia zakupów spożywczych
w niedziele niehandlowe.

Nie masz czasu wybrać się do sklepu? Sprawdź, jak zrobić zakupy spożywcze w Biedronce z dostawą do domu.

Nie da się ukryć, że w ciągu ostatnich miesięcy nasze nawyki zakupowe uległy zmianie. Dziś coraz częściej sięgamy po rozwiązania, które pozwalają nam uniknąć czasochłonnych wizyt w sklepach stacjonarnych. A dzięki takiej usłudze jak Swyft, podstawowe zakupy spożywcze zrobimy szybko i bez potrzeby wstawania z domowej kanapy.

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)