Stokrotka – wszystko co musisz wiedzieć o zakupach w sklepach tej sieci


06.08.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Jak wygląda oferta sklepów spożywczych Stokrotka?
  2. Jak robić zakupy w sklepach Stokrotka?
  3. Jak kupować taniej w sklepach spożywczych Stokrotka?
  4. Na czym polega akcja „Ciche Godziny” w Stokrotce?
  5. Czym jest Stokrotka?

Niedaleko Twojej pracy lub domu znajduje się Stokrotka? Znajdziesz w niej wszystkie artykuły spożywcze, które przydadzą Ci się do przygotowania pożywnego śniadania, pysznego obiadu
i sycącej kolacji. Co więcej, w Stokrotce możesz zrobić zakupy spożywcze zarówno osobiście, jak
i przez internet. Sprawdźmy zatem, jak wygodnie kupować w sklepach Stokrotka.

Jak wygląda oferta sklepów spożywczych Stokrotka?

W marketach Stokrotka znajdziesz artykuły spożywcze, w tym świeże warzywa i owoce, mięsa i sery oraz pieczywo od sprawdzonych dostawców. Poza tym w asortymencie sklepu znajduje się chemia domowa, podstawowe kosmetyki oraz produkty przemysłowe.

Dodajmy jeszcze, że w sklepach Stokrotka dostępne są artykuły znanych producentów, a także produkty marek własnych. Wszystko to jak najwyższej jakości i w przystępnych cenach.

Chcesz robić zakupy spożywcze online w atrakcyjnych cenach? Sprawdź ranking internetowych supermarketów.

 

Jak robić zakupy w sklepach Stokrotka?

Sklepy Stokrotka znajdują się na terenie całej Polski. Czynne są od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Natomiast jeśli chodzi o godziny otwarcia, różni się to w zależności od placówki, dlatego warto to sprawdzić, zanim wybierzesz się do sklepu.

Co jednak ważne, zakupy spożywcze w Stokrotce możesz robić osobiście, ale możesz także skorzystać
z opcji zakupów online. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową Stokrotki i wybierzesz interesujące Cię miasto. Wówczas otrzymasz informacje, który sklep będzie obsługiwał Twoje zamówienie. Dodajmy jeszcze, że w przypadku Stokrotki przygotowane zakupy możesz samodzielnie odebrać w sklepie lub mogą być one dostarczone przez kuriera pod wskazany przez Ciebie adres. A jeśli zamówienie złożysz z rana, zakupy mogą trafić do Ciebie jeszcze tego samego dnia.

Nie możesz obejść się rano bez kawy? Sprawdź nasz ranking internetowych sklepów z kawą.

 

Jak kupować taniej w sklepach spożywczych Stokrotka?

Zacznijmy od tego, że praktycznie każdego dnia w Stokrotce obowiązują zniżki na różnego rodzaju produkty. Jeśli chcesz z nich jeszcze lepiej korzystać, zaglądaj do gazetki promocyjnej Stokrotki, którą znajdziesz w sklepie, na stronie internetowej Stokrotki oraz na naszym portalu. Poza tym w Stokrotce możesz liczyć na dodatkowe rabaty, jakie przysługują posiadaczom Karty Dużej Rodziny.

To jeszcze nie wszystko. Stokrotka prowadzi również program lojalnościowy, w którym za swoje zakupy dostajesz specjalne naklejki, które następnie możesz wymieniać na różne nagrody czy zniżki.

 

Na czym polega akcja „Ciche Godziny”
w Stokrotce?

„Ciche Godziny” to kampania stworzona z myślą o osobach ze spektrum autyzmu. Polega ona na tym, że
w wyznaczonych godzinach w sklepach zostaje wyłączona muzyka, a klienci ze spektrum mają pierwszeństwo w kolejce do kasy. W sklepach Stokrotka „Ciche Godziny” obowiązują w:

  • środy w godzinach od 8 do 10,
  • soboty w godzinach od 17 do 19.

 

Czym jest Stokrotka?

Stokrotka to polska sieć supermarketów, która należy do litewskiej grupy Maxima. Pierwszy sklep Stokrotka powstał w latach 90. w województwie lubelskim. Od tej pory sieć regularnie się rozwija, a obecnie posiada ponad 600 sklepów na terenie całej Polski.

Chcesz uzupełnić swój domowy barek? Sprawdź jakie sklepy sprzedają alkohol online.

W Stokrotce znajdziesz wszystkie niezbędne artykuły spożywcze i nie tylko. Do tego marka organizuje regularne promocje, a także idzie z duchem czasu. Dzięki temu codzienne zakupy spożywcze możesz zrobić przez Internet. A to niezwykle wygodne rozwiązanie, nawet jeśli sklep Stokrotka znajduje się w pobliżu Twojego domu czy miejsca pracy.  

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)