Co wyróżnia supermarkety Intermarche?


16.07.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Intermarche – garść podstawowych informacji
  2. Jak robić zakupy w supermarketach Intermarche?
  3. Jakie udogodnienia oferują sklepy Intermarche?
  4. Jakie zalety mają sklepy sieci Intermarche?

Obecnie sklepy spożywcze znajdują się niemalże na każdym rogu. Szczególnie w większych miastach wybór marketów, które starają się przyciągnąć do siebie kolejnych klientów, jest naprawdę spory. Dlatego przyjrzyjmy się bliżej jednemu z nich i sprawdźmy, dlaczego warto kupować w sklepach sieci Intermarche.

Intermarche – garść podstawowych informacji

Intermarche to sieć marketów spożywczych, w których znajdziesz produkty niezbędne w każdej kuchni. Do tego, poza artykułami spożywczymi, kupisz w nich podstawowe kosmetyki, chemię gospodarczą oraz różnego rodzaju akcesoria. Co ważne, w sklepach spożywczych Intermarche dostępne są produkty znanych i lubianych producentów oraz tzw. marki własne. Wszystko to w dobrej cenie i jeszcze lepszej jakości.

To jednak nie wszystko. W Intermarche możesz także opłacić domowe rachunki, doładować telefon komórkowy, czy odebrać paczkę z Paczkomatu. Do tego przy niektórych placówkach Intermarche znajduje się stacja paliw, dzięki czemu możesz od razu zatankować samochód.

Dodajmy jeszcze, że sklepy spożywcze Intermarche wraz z siecią supermarketów budowlano-dekoracyjnych Bricomarche należą do pochodzącej z Francji tzw. Grupy Muszkietów. W sumie w Polsce działa ponad 230 sklepów Intermarche.

Jeśli wybierasz się na zakupy do Intermarche koniecznie zapoznaj się z aktualną gazetką promocyjną Intermarche.

 

Jak robić zakupy w supermarketach Intermarche?

Zanim wybierzesz się na zakupy do sklepu spożywczego Intermarche, sprawdź godziny otwarcia danej placówki. Wprawdzie większość marketów czynna jest od 7:00 do 21:00, ale poszczególne sklepy różnią się pod tym względem od siebie.

Co jednak najważniejsze, w Intermarche możesz także skorzystać z opcji zakupów spożywczych przez internet. Wszystko w ramach usługi Drive Intermarche. Jak wygląda to w praktyce?

Na początek wybierasz konkretny sklep Intermarche, w którym chcesz zrobić zakupy spożywcze online. Następnie dodajesz produkty do wirtualnego koszyka i składasz zamówienie. Na tym etapie wybierasz sposób płatności (przez internet lub przy odbiorze) oraz godziny odbioru zakupów. Gdy tylko pracownicy sklepu skompletują Twoje zamówienie, dostaniesz powiadomienie. Od tego momentu możesz udać się do wybranego wcześniej marketu i odebrać swoje zakupy. Bez konieczności chodzenia po sklepie
w poszukiwaniu poszczególnych produktów i czekania w kolejce do kasy.

Zastanawiasz się, gdzie zrobisz najtańsze zakupy spożywcze? Sprawdź aktualny Ranking Sklepów Internetowych.

 

Jakie udogodnienia oferują sklepy Intermarche?

Możliwość zrobienia zakupów spożywczych online to nie jedyne udogodnienie oferowane przez sieć Intermarche. Jeśli często kupujesz w sklepach tej marki, pobierz na swój telefon specjalną aplikację mobilną od Intermarche. Dzięki niej uzyskasz dostęp do dodatkowych zniżek i promocji, co pozwoli Ci kupować wybrane produkty jeszcze taniej.

Poza tym w aplikacji mobilnej dostępne są także informacje o różnego rodzaju konkursach, w których możesz wygrać cenne nagrody.

 

Jakie zalety mają sklepy sieci Intermarche?

Przede wszystkim Intermarche oferuje szeroki wybór produktów spożywczych. W ofercie tego sklepu znajdą coś dla siebie również wegetarianie, weganie, a także osoby, którym zależy na artykułach bez laktozy czy glutenu. Poza tym w Intermarche zawsze możesz liczyć na wybór świeżych warzy i owoców, mięsa i wędlin, czy pieczywa. Do tego bez problemu zakupisz podstawowe produkty z takiej kategorii jak chemia gospodarcza czy kosmetyki.

Ogromną zaletą sklepów Intermarche jest jednak możliwość skorzystania z opcji zakupów spożywczych online. Dzięki temu możesz zmówić niezbędne produkty przez internet, a następnie odebrać je o dogodnej godzinie. W ten sposób nie tracisz czasu na samodzielne kompletowanie zamówienia czy czekanie
w kolejce do kasy.

Warto także pamiętać o aplikacji mobilnej Intermarche, która pozwala na skorzystanie z dodatkowych zniżek i promocji. Dzięki temu za zakupy spożywcze zapłacisz odpowiednio mniej. 

Intermarche to jedna z wielu sieci marketów spożywczych, dostępnych na polskim rynku. Sklepy tej marki znajdują się w wielu polskich miastach i miasteczkach, dlatego też warto wybrać się tam na zakupy. Szczególnie jeśli taki market znajduje się w pobliżu naszego domu bądź miejsca pracy.

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)