Czy czeka nas wielki powrót marki Marks & Spencer do Polski?


19.06.2020
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Czym jest Marks & Spencer?
  2. Produkty Marks & Spencer wchodzą na wirtualne półki Frisco.pl
  3. Czym jest Fisco.pl?

Trzy lata temu, w 2017 roku, marka Marks & Spencer pożegnała polskich konsumentów, zamykając swój ostatni sklep w naszym kraju. Jednak już w czerwcu ponownie będziemy mieli okazję, aby na nasze stoły trafiły produkty znane z Delikatesów Marks & Spencer. A to wszystko dzięki Frisco.pl, które zaoferuje nam ponad 100 najpopularniejszych artykułów spożywczych marki M&S. Przyjrzyjmy się zatem, na czym będzie polegała współpraca pomiędzy Marks & Spencer a Frisco.pl.

Czym jest Marks & Spencer?

Marks & Spencer to pochodząca z Wielkiej Brytanii marka, która trafiła do Polski jeszcze w latach 90.
XX wieku. W Delikatesach Marks & Spencer polscy konsumenci mogli znaleźć to, co najlepsze w kuchni brytyjskiej oraz innych regionach świata. Marka ta była znana zarówno z bogatej tradycji, jak i wysokiej jakości lokalnych produktów. W szczytowym okresie popularności produkty spożywcze pod szyldem Marks & Spencer dostępne były w kilkunastu markowych sklepach w Polsce. Jednak w 2017 roku sieć w całości wycofała się z działalności w naszym kraju, zamykając ostatni sklep. Teraz po trzech latach nieobecności, Marks & Spencer ponownie zamierza podbić serca polskich konsumentów. Tym razem artykuły M&S Food dostępne będą w sprzedaży internetowej.

Jeszcze nigdy nie robiłaś zakupów spożywczych przez internet? Koniecznie przeczytaj artykuł o tym, dlaczego Polacy pokochali zakupy przez online.

 

Produkty Marks & Spencer wchodzą na wirtualne półki Frisco.pl

O powrót do Polski produktów spożywczych kultowej marki Marks & Spencer zawalczyło Frisco.pl. To na wirtualnych półkach właśnie tej marki znajdziemy ponad 100 najbardziej lubianych artykułów
Marks & Spencer, takich jak herbaty, ciastka, sosy, słodycze czy przekąski. Oznacza to, że już w czerwcu ponownie kupimy ciasteczka maślane, orzeszki, czekolady, trufle czy marmolady z charakterystycznym symbolem „M&S Food”.

Podejmując współpracę z Marks & Spencer, Frisco.pl ponownie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W ten sposób marka po raz kolejny poszerza swój asortyment
o produkty niedostępne w dyskontach czy supermarketach. I to zarówno tych internetowych,
jak i stacjonarnych. Wcześniej w podobny sposób Frisco.pl zaskoczyło klientów, oferując im napoje alkoholowe (więcej przeczytasz na ten temat w artykule „Alkohol wraca na wirtualne półki Frisco”).

 

Czym jest Fisco.pl?

Frisco.pl to jeden z najstarszych supermarketów internetowych w Polsce. Specjalizuje się w sprzedaży artykułów spożywczych przez internet z dostawą do domu. Z oferty Frisco.pl mogą korzystać przede wszystkim mieszkańcy Warszawy i okolic. Poza tym supermarket online dostarcza zamówienia również
w inne regiony Polski, dzięki współpracy z zewnętrzną firmą kurierską.

Chcesz oszczędzić na zakupach spożywczych przez internet? Pamiętaj o skorzystaniu z kodów rabatowych Frisco i ciesz się niższą ceną za swoje zakupy.

Frisco.pl to bez jeden z liderów branży e-grocery w Polsce. Spółka jeszcze w 2019 roku uruchomiła nowoczesny magazyn pod Warszawą, co ma pomóc jej w zwiększaniu skali działalności i poprawie jakości oferowanych usług. Poza tym Frisco.pl od dawna zaskakuje klientów nowatorskimi rozwiązaniami, takimi jak zamawianie głowowe poprzez aplikację mobilną, a nawet multimedialne lodówki Samsung (o tym, jak zrobić zakupy spożywcze we Frisco za pomocą lodówki przeczytasz tutaj).

Czy współpraca pomiędzy Frisco.pl a Marks & Spencer okaże się sukcesem, a produkty brytyjskiej marki na stałe zagoszczą na naszych stołach? Wszystko zależy od naszych codziennych wyborów zakupowych.
Nie da się jednak ukryć, że powrót do Polski popularnych produktów spożywczych z pewnością przyciągnie do Frisco.pl nowych klientów. A gdy tak się stanie, to supermarket online na pewno zadba, aby kolejne ciekawe produkty i marki trafiły na wirtualne półki i do naszych domów.

Sprawdź aktualny Ranking Supermarketów Online

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)