Barbora Express – zakupy spożywcze z dostawą do domu w 15 minut


26.08.2022
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Jak działa Barbora Express?
  2. Czym różni się Barbora Express od zwykłej usługi Barbora?
  3. W jaki sposób Barbora Express realizuje zakupy spożywcze w ciągu 15 minut?

Zakupy spożywcze online, czy to w sklepie internetowym, czy to za pośrednictwem aplikacji mobilnej, to dziś standard w praktycznie każdym większym mieście. Obecnie kolejne marki prześcigają się w tym, która z nich szybciej dostarczy zakupy wprost do Twojego domu. Ostatnio do walki o pozycję lidera błyskawicznych zakupów spożywczych online włączyła się Barbora. Dzięki usłudze Barbora Express Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w zaledwie 15 minut. Sprawdźmy, jak to działa w praktyce.

Jak działa Barbora Express?

Jeszcze do niedawna za pośrednictwem Barbora mogłaś zrobić zakupy spożywcze online z dostawą do domu tego samego dnia lub w wybranym przez siebie terminie. Dzięki temu kurier dostarczał Twoje zamówienie wtedy, gdy Ci to idealnie pasowało. Problem polegał na tym, że gdy nagle czegoś potrzebowałaś i tak musiałaś wybrać się do pobliskiego sklepu osobiście. Jednak nie zawsze były to możliwe, czy wygodne. I właśnie dlatego powstała usługa Barbora Express. Na czym ona polega?

➡ Szukasz sprawdzonego sklepu spożywczego. Sprawdź Ranking Supermarketów Online.

Po pierwsze, Barbora Express umożliwia zakup najpopularniejszych artykułów spożywczych i higienicznych, które zostaną dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres w ciągu zaledwie 15 minut. Jak na razie usługa ta dostępna jest w wybranych obszarach Warszawy.

Po drugie, w ramach Barbora Express nie ma ustalonej minimalnej wartości zamówienie, co oznacza, że możesz kupić nawet jedną, drobną rzecz, jeśli jej akurat pilnie potrzebujesz. Po prostu przy niewielkiej kwocie zamówienia zapłacisz za dostawę 3,99 zł. Natomiast, jeśli wydasz na zakupy co najmniej 35 zł, dostawa zakupów będzie darmowa.

Po trzecie, w przypadku Barbora Express dostawa zamówienia odbywa się 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:00 do 23:00.

Po czwarte, do wyboru masz około 1300 różnych artykułów spożywczych i higienicznych, których możesz pilnie potrzebować.

➡ Lubisz robić zakupy spożywcze przez internet? Sprawdź, czym jest Barbora.

 

Czym różni się Barbora Express od zwykłej usługi Barbora?

Barbora Express, jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w ekspresowym dostarczaniu zakupów. A czym dokładnie różni się ta usługa od zwykłej usługi Barbora?

Klasyczna usługa Barbora to przede wszystkim o wiele większy asortyment. W tym przypadku masz do wyboru ok. 9000 przeróżnych produktów. Z usługi tej możesz skorzystać nie tylko w Warszawie,
ale i w Łodzi, Katowicach, Trójmieście i we Wrocławiu. Poza tym w ramach tej usługi musisz złożyć zamówienie na minimum 100 zł. Za to zostanie one dostarczone do Ciebie bezpłatnie. Dodajmy jeszcze, że zwykła Barbora oferuje dostawy 7 dni w tygodniu, w godzinach od 7:00 do 22:00. Ponadto korzystając z tej usługi otrzymasz zamówienie jeszcze tego samego dnia, bądź w innym wybranym przez Ciebie terminie.

Warto podkreślić, że zarówno w przypadku usługi Barbora, jak i Barbora Express, możesz liczyć na atrakcyjne promocje.

A co do różnic, to dodajmy jeszcze, że Barbora dostarcza zakupy samochodem, a Barbora Express skuterem.

➡ Chcesz złożyć zamówienie w Barbora? Koniecznie skorzystaj z naszych kodów rabatowych
do Barbora.

 

W jaki sposób Barbora Express realizuje zakupy spożywcze w ciągu 15 minut?

Możesz się zastanawiać, jak to jest możliwe, że Barbora Express jest w stanie tak szybko zrealizować Twoją listę zakupów. W końcu w takim mieście jak Warszawa zawsze są korki i kolejki do sklepów. No i nie da się ukryć, że zakaz handlu nie ułatwia uzupełniania lodówki w niedzielę. Jak zatem Barbora Express radzi sobie z tymi problemami?

Otóż sekret Barbora Express polega na tym, że Barbora nie korzysta z powszechnych sklepów, tylko własnych tzw. dark store`ów. Są to magazyny, w których Barbora przechowuje tysiące artykułów spożywczych i higienicznych, które najczęściej wybierane są przez osoby, korzystające z błyskawicznych zakupów spożywczych online. Takie dark store`y nie są dostępne dla zwykłych klientów. Mają do nich dostęp wyłącznie kurierzy Barbora i Barbora Express. Gdy tylko złożysz zamówienie, jest ono dla Ciebie przygotowywane, a kurier odbiera przygotowaną paczkę z zakupami i dowozi ją pod wskazany przez Ciebie adres.

➡ Zależy Ci na błyskawicznej dostawie zakupów? Skorzystaj z kodów rabatowych do Barbora Express.

Dzięki Barbora Express zakupy dotrą do Twojego domu w zaledwie 15 minut. Na razie usługa ta dostępna jest wyłącznie w niektórych dzielnicach Warszawy. Jednak jeśli pomysł ten się sprawdzi, zapewne
i mieszkańcy innych rejonów Polski będą mogli z niego korzystać.

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)