Aldi wprowadza sklep internetowy w USA


26.10.2022
Karolina
0
ostatnia aktualizacja: 26.10.2022

Amerykański oddział Aldi oprócz swoich fizycznych sklepów będzie wkrótce oferował także internetowy sklep z żywnością. Aldi Süd, niemiecka firma działająca w Polsce , nawiązała współpracę ze Spryker Systems, firmą zajmującą się tworzeniem narzędzi e-commerce. Jak podaje „Supermarket News”, obecnie trwają prace nad sklepem internetowym firmy w Stanach Zjednoczonych. Ludzie będą mogli zamawiać produkty online i mieć je dostarczone do domu, mogą również odbierać zamówienia sami korzystając z opcji click-and-collect.

Obecnie Aldi w Stanach Zjednoczonych nie zapewnia klientom możliwości zakupu towarów bezpośrednio przez stronę internetową sklepu, co jest dużym ograniczeniem strony.

Nie oznacza to jednak, że Aldi nie próbował swoich sił w e-grocery. W 2017 r. nawiązał współpracę z firmą Instacart rozpoczynając tym swoją historię ze sprzedażą internetową. Za pośredictwem strony klienci mogą zamawiać zakupy z większości sklepów aldi w Stanach.

Firmy pracują wspólnie na rozwijaniem usługi Curbside Grocery Pickup, która ma być dostępna do końca roku w ponad 1,2 tys sklepów.

Karolina

Komentarze użytkowników

(0)