kontakt@topspozywcze.pl

Barbora – co powinnaś wiedzieć o nowym sklepie internetowym w Polsce?

Barbora – co powinnaś wiedzieć o nowym sklepie internetowym w Polsce?

różne warzywa i drewniana, okrągła deska leżące na stole

Czy można wyobrazić sobie lepszy dowód na to, że Polacy coraz chętniej robią zakupy spożywcze online, niż pojawienie się kolejnego sklepu, oferującego tę usługę? Tym razem do gry o serca polskich konsumentów dołącza Barbora. Czy jest w stanie zagrozić takim supermarketom internetowym jak Frisco, czy Auchan Direct?

Co oferuje internetowy sklep spożywczy Barbora?

Możemy powiedzieć, że sklep spożywczy Barbora jest dość nietypowy, jak na polskie warunki. Przede wszystkim ten supermarket nie ma żadnej stacjonarnej placówki, a cała sprzedaż odbywa się całkowicie online. Patrząc na model działania, Barbora najbardziej przypomina inny internetowy sklep spożywczy, czyli Frisco (sprawdź naszą recenzję Frisco). I na pewno możemy powiedzieć, że jest dla niego konkurencją.

A co można kupić w sklepie internetowym Barbora? Marka oferuje przede wszystkim:

  • produkty spożywcze,
  • chemię gospodarczą,
  • kosmetyki,
  • artykuły dla dzieci,
  • produkty dla zwierząt.

Jak widać, asortyment nowego sklepu internetowego jak najbardziej odpowiada temu, czego możemy spodziewać się po klasycznym supermarkecie spożywczym.

Zastanawiasz się, który sklep internetowy jest najlepszy? Znajdź najlepszy supermarket internetowy w naszym rankingu.

 

Jak przebiega dostawa zakupów spożywczych ze sklepu internetowego Barbora?

Właściciele marki Barbora podkreślają, że sklep realizuje zakupy spożywcze z dostawą tego samego dnia. Kurierzy dostarczają zamówienia w godzinach od 8:00 do 22:00. Koszt dostawy zakupów zależy od miejsca i terminu dostawy, przy czym waha się od 0 do 10 zł. Co jednak ważne, Barbora realizuje zamówienia od wartości 100 zł.

 

Kto może skorzystać z oferty internetowego sklepu spożywczego Barbora?

Jak na razie oferta internetowego sklepu spożywczego Barbora przeznaczona jest jedynie dla mieszkańców Warszawy i okolic. Dotyczy to m.in. powiatów:

  • warszawskiego zachodniego,
  • grodziskiego,
  • pruszkowskiego,
  • piaseczyńskiego.

Miejmy nadzieję, że z czasem Barbora obejmie swoim zasięgiem również i inne miasta.

Nie wiesz, jak odebrać zakupy spożywcze zrobione przez internet? Poznaj sposoby dostawy zakupów spożywczych online.

 

Czy sklep internetowy Barbora podbije polski rynek?

Barbora to litewska marka, zarządzana przez Grupę Maxima. Tę samą, do której należy sieć sklepów Stokrotka. Sklepy internetowe Barbora działają w dziesięciu miastach na Litwie, a także w Estonii i na Łotwie. Dlatego też marka Barbora uznawana jest za największy podmiot na rynku e-grocery w krajach bałtyckich.

Kolejna marka oferująca zakupy spożywczą z dostawą do domu to dobra wiadomość dla konsumentów. W końcu to konkurencja sprawia, że możemy liczyć na większy wybór asortymentu i niższe ceny. Czy wejście na polski rynek marki Barbora będzie miało właśnie takie konsekwencje? Przekonamy się już wkrótce.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *