Zrób zakupy spożywcze we Frisco za pomocą lodówki


15.11.2019
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Jak robimy zakupy spożywcze online?
  2. Frisco.pl idzie z duchem czasów
  3. Jak działa aplikacja Frisco na lodówkę Family Hub od Samsunga?

Branża e-grocery uważnie przygląda się nawykom zakupowym swoich klientów. Dzięki temu może zaproponować jeszcze prostsze, bardziej intuicyjne i wygodne rozwiązania, które mają zachęcić nas do robienia zakupów spożywczych online. Jednym z nich będzie specjalna aplikacja na lodówkę, która pozwoli na zakup niezbędnych produktów z własnej kuchni.

Jak robimy zakupy spożywcze online?

W miastach, w których sieci supermarketów oferują zakupy spożywcze online, cieszą się one coraz większą popularnością. Nie zmienia to jednak faktu, że branża e-grocery w Polsce dopiero się rozwija. A to oznacza ogromne pole manewru dla sieci i platform, które widzą swoją przyszłość w zakupach spożywczych online. Jedynymi ograniczeniami dla ich rozwoju są kreatywność i dostępne rozwiązania technologiczne. A te ostatnie coraz częściej udaje się zaadoptować do potrzeb klientów, lubiących zakupy spożywcze przez internet.

Jeśli branża e-grocery chce się rozwijać, musi wyjść naprzeciw tym potrzebom. W zabieganym świecie nie mamy czasu na stanie w korkach, sklepowych kolejkach i walkę o najładniejszą sztukę mięsa czy pomarańczy. Uwierają nas też godziny otwarcia sklepów czy niedziele niehandlowe. Dziś chcemy zrobić zakupy, gdy mamy na to chwilę czasu czy ochotę. Bez względu na to, czy akurat mamy przerwę w pracy, jesteśmy na spacerze, prowadzimy samochód, czy planujemy posiłki na najbliższy miesiąc.

Potwierdzają do dostępne badania. Około 75% osób, które wybierają e-zakupy spożywcze, robi to z poziomu laptopa, a 50% sięga w tym celu po smartfona. Pokazuje to, że w przypadku zakupów spożywczych online stawiamy przede wszystkim na wygodę i dostępność.

Frisco.pl idzie z duchem czasów

Na te potrzeby już od dłuższego czasu stara się odpowiedzieć supermarket internetowy Frisco.pl. Od niedawna zakupy spożywcze online w tej sieci zrobimy przy pomocy Asystenta Głosowego w naszym telefonie czy tablecie, a już czeka na nas kolejna nowość. Tym razem jest to aplikacja, która pozwala na składanie zamówień w sklepie spożywczym online z poziomu lodówki.

Jak działa aplikacja Frisco na lodówkę Family Hub od Samsunga?

Jak na razie aplikacja na lodówki została stworzona z myślą o Family Hub. To multimedialna lodówka od Samsunga, która dzięki współpracy z Frisco.pl pozwoli nam na zrobienie sprawunków z poziomu domowej kuchni, bez konieczności korzystania z innego urządzenia.

Wydaje się, że takie rozwiązanie jest naturalną koleją rzeczy w przypadku branży e-grocery. Przecież listę niezbędnych zakupów zaczynamy tworzyć od przejrzenia zapasów w kuchni, w tym, w naszej lodówce. A dzięki aplikacji Frisco od razu będziemy mogli złożyć zamówienie na brakujące produkty. A jeśli sfinalizujemy zakupy przed godziną 11:00, dotrą one do nas jeszcze tego samego dnia.

Aplikacja na lodówki ma jeszcze jedną zaletę. Często podczas przygotowywania posiłków kończą nam się jakieś produkty. Gdy kroimy czy mieszamy składniki na obiad, nie mamy już czasu, czy też po prostu wolnej ręki, aby sięgnąć po telefon, czy laptopa i dopisać taki produkt do przyszłej listy zakupów. Z aplikacją do zakupów spożywczych online na lodówkę będzie to o wiele prostsze i bardziej wygodne.

Czy zakupy spożywcze z poziomu lodówki we Frisco zrobimy za pomocą komend głosowych? Tego jeszcze nie wiemy. Wydaje się jednak, że takie rozwiązanie prędzej czy później stanie się naszą codziennością.

Jeśli robisz zakupy spożywcze przez internet we Frisco sprawdź również kody rabatowe Frisco.

Anna Piotrowska