Zooplus wprowadza subskrypcję na karmę


10.01.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 10.01.2024

Spis treści

  1. Subskrypcja w sklepie zoologicznym

Zooplus, internetowy sklep z artykułami dla zwierząt, wprowadził program subskrypcji na karmę i inne produkty. Ten model zakupów ma pojawić na kolejnych 20 europejskich rynkach.

Coraz więcej osób kupujących online decyduje się na różnego rodzaju subskrypcje. Pokazuje to m.in. najnowszy raport „Polaków Portfel Własny: trendy e-commerce 2023”, zrealizowany na zlecenie Santander Consumer Bank przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych (IBRiS). Okazuje się, że aż 65% Polaków kupujących przez internet korzysta z takiego rozwiązania. Subskrypcja może być szczególnie przydatna w przypadku kupowania jedzenia dla pupili, co zauważył internetowy sklep zoologiczny Zooplus.

Jak znaleźć najlepszy internetowy sklep zoologiczny? Sprawdzisz to w naszym rankingu

Subskrypcja w sklepie zoologicznym

Zwierzęta posiada już ponad połowa Polaków. Przeciętny właściciel psa wydaje rocznie średnio 292 złote na jedzenie dla zwierzęcia (źródło: Panel Gospodarstw Domowych GfK). Najczęściej wybiera w tym celu zakupy przez internet. Abonament w sklepie zoologicznym pozwala na automatyzację tego rodzaju transakcji.

Subskrypcja Zooplus działa już w Niemczech, Austrii, Hiszpanii a teraz także w Polsce. Usługa jest szczególnie korzystna w przypadku produktów takich jak karma dla zwierząt, żwirek czy przysmaki. Dzięki automatyzacji zamówienia, nigdy nie zapomnisz już o odpowiednio wczesnym uzupełnieniu zapasów.

Skorzystaj z kodów rabatowych do Zooplus i płać mniej za zamówienia

Abonament Zooplus

ABOnament w Zooplus: Jak działa?

Subskrypcja w sklepie zoologicznym Zooplus działa w bardzo prosty sposób. Program pozwala na elastyczne dopasowanie usługi do potrzeb pupila i jego właściciela. Spośród szerokiej gamy produktów użytkownicy mogą wybrać ulubione artykuły zwierzaka i preferowaną częstotliwość wysyłki.

Zamówienie jest automatyczne. Będzie odnawiane i dostarczane regularnie pod drzwi klienta. W każdym momencie można też wstrzymać program albo w razie potrzeby dostosować terminy wysyłki (np. kiedy okazało się, że karmy jednak nie starczy nam na dany okres czasu). Zawsze można skorzystać też z opcji „zamów teraz”. W takim wypadku zamówienie zostanie przywiezione do klienta jak najszybciej.

Zobacz też kody rabatowe do innych sklepów zoologicznych i oszczędzaj tak jak lubisz

Subskrypcja Zooplus: 5% rabatu na zakupy

Dodatkowo dla użytkowników korzystających z subskrypcji sklep przewidział też specjalną zniżkę. Klient uzyska 5% rabatu przy każdym zamówieniu. Dzięki temu program zapewnia nie tylko wygodę, ale też konkretne oszczędności. Trzeba jedynie pamiętać o tym, że oferta nie łączy się z żadnymi innymi promocjami i zniżkami.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)