Zakupy spożywcze online w Carrefour na Allegro!


08.12.2019
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 18.07.2023

Spis treści

  1. Zakupy spożywcze przez internet
  2. Carrefour i Allegro łączy siły
  3. Co kupimy w Carrefour poprzez Allegro?

Chciałabyś robić zakupy spożywcze online, ale sklepy w Twojej miejscowości nie mają w swojej ofercie takiej usługi? Od teraz możesz wybierać spośród około 3000 produktów Carrefour, które zamówisz na… Allegro.

Zakupy spożywcze przez internet

Branża e-grocery w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Po czym możemy to poznać? Przede wszystkim po tym, że kolejne sklepy wprowadzają nowe usługi, które umożliwiają dokonywanie zakupów spożywczych przez internet. Jeszcze do niedawna z takiego luksusu mogli korzystać mieszkańcy jedynie większych miast. Obecnie coraz mniejsze znaczenie ma to, gdzie mieszkasz. Zakupy spożywcze mogą już wkrótce stać się faktem w każdym domu.

Sprawdź nasz

ranking supermarketów internetowych

Carrefour i Allegro łączy siły

Prym w udoskonalaniu codziennych zakupów przez internet wiedzie między innymi sieć supermarketów Carrefour. Pierwsze zakupy spożywcze online mogliśmy zrobić w tej sieci już pod koniec 2016 roku. Początkowo z takiej opcji mogli korzystać mieszkańcy Chorzowa, Czeladzi, Katowic, Krakowa, Warszawy, Olsztyna, Siemianowic Śląskich czy Sosnowca. Poza tym mieszkańcy z innych regionów Polski mogli liczyć na dowóz zakupów, o ile zamówione produkty nie wymagały chłodzenia.

W ostatnich latach coraz wyraźniej widoczny jest trend, w którym podąża Carrefour. Sieć postawiła sobie za cel zapewnienie swoim klientom stałego dostępu do wysokiej jakości produktów spożywczych w przystępnych cenach. Kluczowe znaczenie ma tutaj właśnie stały dostęp.

Z jednej strony sieć planuje stworzenie automatycznych, bezobsługowych sklepów, w których zrobimy zakupy nawet w niehandlowe niedziele. A z drugiej, Carrefour mocno stawia na rozwój usług związanych z zakupami przez internet. Dowodem na to jest połączenie sił z platformą Allegro.

Co kupimy w Carrefour poprzez Allegro?

Jeszcze w tym roku zakupy spożywcze w Carrefour zrobimy za pośrednictwem Allegro. Do wyboru będziemy mieli około 3000 produktów z takich kategorii jak supermarket, dziecko oraz uroda. Oznacza to, że na Allegro kupimy m.in. pakowaną w bezpieczny sposób żywność, słodycze, przyprawy i składniki potraw, kosmetyki i środki pielęgnacyjne, środki czystości, karmę dla zwierząt, kosmetyki do pielęgnacji dzieci. Pamiętamy również, że Carrefour posiada w swojej ofercie produkty ekologiczne (sprawdź nasz ranking sklepów z ekologiczną żywnością), a także żywność niezawierającą glutenu czy laktozy oraz produkty dla diabetyków.

Zamówione produkty zostaną dostarczone kurierem wprost do naszego domu lub pod inny wskazany przez nas adres. Możemy również skorzystać z opcji odbioru zamówienia w jednym z 20 000 paczkomatów i punktów odbioru w Polsce. A Allegro współpracuje m.in. z Żabką, kioskami Ruchu, Biedronką (automaty pocztowe) i Pocztą Polską, także możliwości jest naprawdę wiele. Co więcej, jeśli korzystamy z usługi Allegro Smart!, dostawa zakupów spożywczych z Carrefour zostanie zrealizowana bezpłatnie.

Biorąc pod uwagę silny rozwój branży e-grocery, już wkrótce zrobimy zakupy spożywcze przez internet, bez względu na miejsce naszego zamieszkania. Pozwoli nam to zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas, który możemy poświęcić na rzeczy, które są dla nas najważniejsze.

Anna Piotrowska