Frisco baner

Żabka znowu na zielono. Wielorazowy kubek i nowości w kawonamencie


31.08.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 01.09.2023

Spis treści

  1. #Zielonykubek w Żabce
  2. Kawonament czyli subskrypcja na kawę

Żabka ponownie stawia na ekologię. Zachęca klientów do korzystania z wielorazowych kubków. Zamiast wyrzucać te papierowe, możesz teraz zaopatrzyć się w #zielonykubek i oszczędzać złotówkę na każdym ciepłym napoju. 

Kto nie pił nigdy kawy z Żabki niech pierwszy rzuci kamieniem. Sklepy sieci dostępne są prawie na każdym rogu, dlatego tak łatwo jest szybko wskoczyć do nich po ciepły napój (z kofeiną lub bez). Teraz z #zielonymkubkiem możesz oszczędzać 1 zł na ulubionym gorącym napoju. 30 sierpnia Żabka poszerzyła również ofertę Kawonamentu (subskrypcji na kawę).

Zaglądaj do gazetek promocyjnych Żabki i wyszukuj najlepsze promocje

#Zielonykubek w Żabce

Wielorazowy kubek, który pojawił się w ofercie Żabki został wykonany z naturalnych surowców i w 100% nadaje się do recyklingu. Zachęca do wyrabiania nawyków zdrowych dla środowiska. Noś kubek ze sobą, a za kawę zapłacisz o 1zł mniej niż zazwyczaj. Długofalowo to naprawdę duża oszczędność.

Kubek został zaprojektowany w taki sposób, żeby dobrze trzymał ciepło. Dzięki podwójnym ściankom Twój napój pozostanie gorący na dłużej niż w zwykłym papierowym kubku.

Słyszałeś o aplikacji Żappka? Zobacz co kryje się pod tą nazwą!

Ile kosztuje kubek do kawy w Żabce?

Gdzie kupimy #zielonykubek? Oczywiście w Żabce. Znajdziemy go w regularnej sprzedaży we wszystkich sklepach sieci. Ile kosztuje? Kupimy go w cenie 49.99zł.

Pamiętajcie jednak, że to dobra inwestycja, która może zwrócić się nawet po 2/3 miesiącach (w zależności od tego jak często pijacie kawę w Żabce).

Jaką pojemność ma kubek w Żabce?

Nowy wielorazowy kubek z Żabki ma objętość 400ml. Oznacza to, że pomieści każdy ciepły napój znajdujący się w ofercie sieci! Duża kawa ma właśnie 400 ml, a najmniejsza (espresso) tylko 40. Wszystkie zmieścisz w swoim wielorazowym kubku.

Zobacz gdzie najlepiej kupić kawę przez internet

Kawonament czyli subskrypcja na kawę

„Subskrypcja kawy w Żabce, czyli Kawonament, pojawiła się w aplikacji Żappka pod koniec października ub.r. Oferta wzbudziła bardzo duże zainteresowanie, wpisując się idealnie w potrzeby miłośników kawy i stałych klientów Żabki” – pisze firma w komunikacie.

Abonament na kawę działa na bardzo prostych zasadach. Miesięcznie płacimy kwotę w ramach której mamy do wykorzystania rabaty na określoną ilość kaw. Niestety nie dostaniemy ich za darmo w ramach subskrypcji, ale kupimy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nowe opcje kawonamentu w Żabce

Po tak dobrym przyjęciu usługi przyszedł czas na jej rozbudowę! Miłośnicy kofeiny mogą już zacierać rączki. Teraz będzie można skorzystać z trzech różnych abonamentów.

Jeżeli jesteś częstym gościem kawomatu Żabki, warto zastanowić się nad subskrycją. Teraz jest już w czym wybierać. Masz trzy opcje:

  • MAX – 30 kaw, które można odebrać w sklepach sieci w ciągu 30 dni (koszt 59,99 zł);
  • MIDI – 15 kaw do odebrania w ciągu 30 dni (koszt 39,99 zł);
  • MINI – 7 kaw, które można odebrać w ciągu 10 dni (koszt 19,99 zł).

Każda z nich może pozwolić Ci na oszczędność. Wybierz tą, która najlepiej pasuje do Twoich codziennych kawowych nawyków.

Przeczytaj też:

Kto jest właścicielem Żabki? Czy jest nim ojciec Rydzyk?

Czy kawa na abonament w Żabce jest za darmo?

Nie. Jeżeli posiadasz jeden z rodzajów subskrycji, wybrany gorący napój kupisz w promocyjnej cenie. W zależności od tego czy jest to MAX, MIDI czy MINI za kawę zapłacisz od 1,99 zł, 2,65 zł lub 2,80 zł.

Jaką pojemność kawy mogę wybrać w kawonamencie?

Promocją objęte są wszystkie kawy i czekolady w wybranym przez Ciebie rozmiarze. Nie musisz się ograniczać! Nieważne czy pijesz jak smok, czy wolisz mniejsze ilości kofeiny – kawonament w każdym przypadku pozwoli Ci oszczędzić.

Pamiętaj jednak, że promocyjna cena może się wahać w zależności od wielkości zamówionego napoju. Za dużą kawę na pewno nie zapłacisz 1,99 zł.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Ala

Zachęcająca ta opcja z kubkiem, chociaż jeszcze lepsza z tą subskrypcja. Jestem rozczarowana ze Pani w żabce do której chodzę mi o tym nie powiedziała, a bywam tam prawie codizennie