Wszystko.pl rozpoczyna współpracę z InPostem. Jakie korzyści?


26.09.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 26.09.2023

Spis treści

  1. wszystko.pl x Inpost
  2. Tańsza dostawa paczek
  3. O wszystko.pl

Platforma zakupowa wszystko.pl ogłosiła nawiązanie współpracy z liderem logistycznym w Polsce i Europie. Teraz klienci będą mogli wybierać usługi InPost jako formę dostawy. Firmy zamierzają prowadzić też wspólne akcje marketingowe.

wszystko.pl x Inpost

Nowa platforma marketplace – wszystko.pl – rozpoczęła współpracę strategiczną z Inpostem. Zyskają na niej zarówno klienci, jak i sprzedawcy. Usługa będzie obejmowała nie tylko dostawę do Paczkomatów, ale także przez kuriera InPost.

– Współdziałanie wszystko.pl z InPost jest naturalnym krokiem biznesowym. InPost jest jednym z liderów logistycznych w Polsce, z ponad 20 000 paczkomatami w całym kraju. Polacy chętnie korzystają z jego usług. Chcemy, żeby sprzedawcy na wszystko.pl, mogli cieszyć się korzystnymi cennikami wysyłek towarów, co wpłynie na większe zainteresowanie ich ofertami wśród klientów – mówi Zbigniew Rymarczyk, prezes wszystko.pl i wiceprezes Comarchu.

Zamawiasz zakupy przez internet? Zrób je taniej w InPost Fresh z naszym kodem rabatowym

Tańsza dostawa paczek

Wszystko.pl zapewnia, że niedługo klienci będą mogli cieszyć niższymi kosztami dostawy. W IV kwartale 2023 roku sprzedawcy będą mogli zintegrować się z dedykowanym pakietem. Ci, którzy to zrobią skorzystają z preferencyjnych stawek przy wysyłce towarów. Będą mogli następnie dostosować ceny dostaw dla swoich klientów, którzy na pewno na tym skorzystają!

Sprzedawcy uzyskają dostęp do usług wszystko+ InPost Kurier oraz wszystko+ InPost Paczkomat® 24/7. Proces integracji obejmie zawarcie umowy z InPost lub podpisanie aneksu, jeśli taka umowa już istnieje, oraz połączenie konta na platformie z kontem Menadżera Paczek InPost.

Kto jest liderem na rynku e-grocery w Polsce? Platformy marketplace nie mają sobie równych!

O wszystko.pl

Wszystko.pl to nowa, dynamicznie rozwijająca się platforma marketplace na polskim rynku. Na horyzoncie pojawiła się w czerwcu 2023 roku i od tego momentu zyskała uznanie wśród klientów i wśród sprzedawców.

Dla sprzedawców rejestracja na tej platformie to szansa na prowadzenie biznesu bez opłat za prowizje od sprzedaży czy koszty utrzymania konta. Celem wszystko.pl jest wspieranie przedsiębiorców, dlatego serwis oferuje dodatkową reklamę produktów w Internecie, indywidualnego opiekun klienta i łatwe integratory sprzedaży.

Julia Walczak
Redaktorka i copywriterka. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Pola

Nie miałam pojęcia o instetiu platformy wszysko.pl, chętnie na nią zajrzę