Wolt rozpoczyna działalność w Sopocie


01.12.2023
Julia Walczak
1
ostatnia aktualizacja: 01.12.2023

Spis treści

  1. Wolt wchodzi do Sopotu
  2. Wolt w Sopocie: Promocje
  3. Wolt: Jak działa?

Wolt rozpoczął działalność w Sopocie. Mieszkańcy miasta mogą korzystać z aplikacji od 30 listopada br. W ofercie dostawa dań z restauracji i ekspresowych zakupów.

Wolt, jeden z czołowych dostawców q-commerce, poszerzył obszar działalności o Sopot. Teraz mieszkańcy miasta mogą cieszyć się wygodną i szybką dostawą. Na nowych klientów czekają niespodzianki.

Wolt wchodzi do Sopotu

Kurierzy w charakterystycznych niebieskich strojach zawitali w Sopocie. Klienci korzystający z platformy mogą wybierać dania z m.in. kuchni azjatyckiej, włoskiej, orientalnej, polskiej, wegańskiej, dania typu comfort food i wiele innych. Wśród lokali partnerskich znajdują się Amici, Masala Kitchen, Andiamo a Roma, Moshi Moshi Sushi, Holy Taco, ale lista współpracujących lokali stale się powiększa. Co więcej, specyfika Trójmiasta pozwoli mieszkańcom dzielnic znajdujących się najbliżej Gdańska zamawiać potrawy z pokaźnej liczby gdańskich restauracji. W ofercie Wolt można znaleźć również sklepy, w których zrobimy zakupy spożywcze. Są to m.in.: Carrefour Express, Auchan i Deseo.

Ranking aplikacji q-commerce. Która jest najlepsza?

Wolt Sopot: Jakie dzielnice?

W tej chwili dowozy realizowane są w dzielnicach: Dolny Sopot, Kamienny Potok i w części Przylesia i Brodwina. Szczegóły śledzić można w aplikacji lub na stronie firmy. Koszt dowozu zaczyna się od 2,49 złotych. Na platformie można znaleźć również regularnie zmieniające się oferty promocyjne z wybranych restauracji (tzw. Wolt Specials).

Wolt w Sopocie: Promocje

Z okazji inauguracji swojej obecności w Sopocie Wolt przygotował dla nowych klientów ciekawe promocje. Wszyscy nowi klienci z perły Trójmiasta mogą skorzystać z czterodniowej darmowej dostawy i zniżki w wysokości 15 zł na cztery kolejne zamówienia w dostawie. Wystarczy, że po zarejestrowaniu się w aplikacji, wpiszą kod WOLTOMANIA.

W aplikacji znajdziesz też wiele gorących promocji do konkretnych lokali. Skorzystasz ze zniżek, nawet do -20% i z darmowej dostawy.

Nie jesteś z Sopotu, a też chciałbyś zniżkę? Zobacz nasz kod rabatowy

Aplikacja Wolt

Wolt: Jak działa?

Wolt jest aplikacją do zamawiania jedzenia i zakupów spożywczych. Możesz liczyć na szybką dostawę (około 35 minut) i zróżnicowaną ofertę kulinarną. Sopot jest 14 lokalizacją Wolt w Polsce.

Firma dostarcza jedzenie oraz zakupy z różnorodnych sklepów także w: Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Białymstoku Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Wrocławiu, Warszawie i Łodzi.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(1)

Artur

No wreszcie! Ileż można było czekać