Frisco baner

Tania sobota w LIDLu. Kawa Lavazza za złotówkę


04.08.2023
Julia Walczak
2
ostatnia aktualizacja: 04.08.2023

Spis treści

  1. Kawa za złotówkę w Lidlu
  2. Tania sobota 5 sierpnia – co jeszcze w promocji?

Lidl przygotował nowe atrakcyjne promocje dla swoich klientów. Tylko w sobotę 5 sierpnia możesz odebrać kawę Lavazza za symboliczną złotówkę! Jakie jeszcze zniżki przygotował dyskont?

Kawa za złotówkę w Lidlu

W tę sobotę klienci sieci sklepów Lidl będą mieli szansę zgarnąć kawę praktycznie za darmo. Wystarczy zapłacić za nią symboliczną złotówkę. Promocja jest częścią regularnie pojawiającej się akcji „Tania Sobota”. W ramach jej założeń w każdym tygodniu Lidl oferuje zniżki na różne produkty.

Kawa Lavazza za 1 zł – regulamin promocji

5 sierpnia będzie można odebrać kawę mieloną Lavazza Crema el Gusto za złotówkę. Jest jednak jeden haczyk! Jaki jest regulamin promocji?

Żeby skorzystać z wyjątkowej okazji trzeba zrobić zakupy w Lidlu za co najmniej 199zł. Dlatego jeżeli skusiła cię promocja, ale nie planujesz robić większych zakupów w Lidlu – niestety nie mamy dla ciebie dobrych wiadomości.

Chcesz oszczędzić na zakupach? Sprawdź nasz kod rabatowy do LIDLa

Ile kawy za 1zł mogę kupić? Czy istnieje jakiś limit?

Lidl przewiduje możliwość kupienia jednego opakowania (250g) w promocyjnej cenie na paragon. Dlatego jeżeli chcielibyście kupić więcej opakowań za złotówkę, musielibyście zrobić zakupy co najmniej 2 razy, za każdym wydając minimum 199zł. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Przeczytaj też:

Roślinny Lidl – jakie produkty znajdziesz w Vege Strefie?

Tania sobota 5 sierpnia – co jeszcze w promocji?

Kawa za złotówkę to nie jedyna promocja przygotowana przez Lidla w tym tygodniu! W ramach taniej soboty duże zniżki także na pomidory malinowe, ćwiartkę kurczaka i Coca Colę.

Polskie pomidory malinowe kupimy 50% taniej – za jedyne 4,99zł za kilogram. Podobnie z ćwiartką tylną kurczaka. Ta również zostanie przeceniona o połowę i zapłacimy za nią 4,99zł. Natomiast Coca Cola w dwupaku będzie nas kosztowała 6,49zł za butelkę (2l).

Promocje będą dostępne tylko w sobotę 5 sierpnia. Dlatego jeśli chcecie z nich skorzystać – musicie się pospieszyć! To jak? Wybieracie się w sobotę do Lidla?

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(2)

olekbar

Już wiem co będę robiła w sobotę. Aż trudno uwierzyć w taką cenę

Marta

Teraz to tym bardziej, jak sobota to tylko do lidla…