Kurier Stuart przy wejściu do budynku

Społem wprowadza szybkie dostawy w modelu q-commerce


12.06.2023
Anna Piotrowska
1
ostatnia aktualizacja: 29.06.2023

Spis treści

  1. Pionierski projekt q-commerce w Społem we współpracy ze Stuart
  2. Szczecin – miasto pilotażu
  3. Stuart: ekspert od dostaw
  4. Cyfryzacja jako przyszłość Społem

Cyfrowa transformacja Społem jest już faktem. Kluczowym elementem tej zmiany jest partnerstwo ze Stuart, które wprowadza sieć sklepów w erę q-commerce.

Pionierski projekt q-commerce w Społem we współpracy ze Stuart

Na początku 2023 roku, sieć sklepów Społem weszła w innowacyjne partnerstwo z Stuart, jednym z liderów w dziedzinie q-commerce, znanym z szybkich dostaw na terenie miast. Współpraca ta diametralnie przyspieszyła cyfryzację Społem, umożliwiając im dostarczanie produktów spożywczych do klientów w ekspresowym tempie. Wejście w segment q-commerce pozwala Społem sprostać oczekiwaniom młodszych konsumentów, a tym samym zdywersyfikować swoją grupę docelową skupioną do tej pory raczej na starszych klientach.

Zobacz także:

ranking aplikacji q-commerce

Szczecin – miasto pilotażu

Pierwszym miastem, w którym Społem i Stuart uruchomiły swoje usługi q-commerce, był Szczecin. Wybór nie był przypadkowy. Szczecin, jako duże, dynamicznie rozwijające się miasto, stanowi idealną przestrzeń do testowania nowych rozwiązań.

Stuart: ekspert od dostaw

Stuart to dostawca, który zdobył uznanie na rynku q-commerce, oferując technologię i usługi dostaw dla firm i klientów indywidualnych. Teraz, dzięki partnerstwu z siecią sklepów Społem, ta renomowana firma dostawcza przyczynia się do cyfryzacji tradycyjnego handlu detalicznego w Polsce.

Zobacz także:

ranking supermarketów internetowych

Cyfryzacja jako przyszłość Społem

Partnerstwo Społem ze Stuart to więcej niż tylko dostawa produktów spożywczych. To kolejny krok w kierunku cyfrowego biznesu, spełniającego oczekiwania nowoczesnych konsumentów. Wcześniej Społem umożliwiło swoim klientom  zakupy online z odbiorem osobisty w sklepie. Obecnie, dzięki współpracy ze Stuart Społem uzupełniło swój proces zakupów online o ostatni, brakujący element – dostawę.

Zobacz także:

Gazetka promocyjna Społem

Anna Piotrowska
Fascynatka dobrej kuchni oraz nowych technologii. Oba te zainteresowania łączy pisząc na łamach serwisu TopSpozywcze.pl artykuły o tematyce zakupów spożywczych, zdrowej żywności oraz e-commerce.

Komentarze użytkowników

(1)

MarioDriver

Spolem robi się jak taksówka! Teraz będą dostarczać zakupy w tempie Formuły 1. Ciekawe, czy kierowcy będą mieli specjalne zniżki na mandaty za przekroczenie prędkości xD