Aplikacja Delikatesy Centrum – rób zakupy spożywcze taniej i wygodniej


07.05.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Jakie są najważniejsze funkcje aplikacji Delikatesy Centrum?
  2. Skąd wziąć aplikację mobilną Delikatesy Centrum?
  3. Czym są Delikatesy Centrum?

Często robisz zakupy spożywcze w Delikatesach Centrum? Pobierz specjalną aplikację mobilną, dzięki której zawsze będziesz miała dostęp do aktualnych ofert promocyjnych i nie tylko. Sprawdź, jeszcze jakie ciekawe funkcje ma aplikacja mobilna Delikatesy Centrum. 

 

Jakie są najważniejsze funkcje aplikacji Delikatesy Centrum?

Aplikacje mobilne do poszczególnych sklepów spożywczych już dawno zagościły w telefonach konsumentów. Nie powinno nas to dziwić, w końcu posiadają one wiele udogodnień, dzięki którym zakupy spożywcze są tańsze, szybsze i ogólnie bardziej wygodne. A jak to jest w przypadku aplikacji mobilnej Delikatesy Centrum?

Zastanawiasz się, który sklep spożywczy online jest najlepszy? Sprawdź ranking supermarketów internetowych.

Aplikacja od sieci Delikatesów to przede wszystkim bieżące informacje na temat aktualnych promocji. Dzięki nim szybko dowiesz się, na jakie produkty obowiązują zniżki i w co warto zaopatrzyć się na najbliższych zakupach. Do tego poprzez aplikację możesz zarejestrować się do programu Delikarta.

To jednak nie wszystko. Aplikacja to również centrum zarządzania wszelkimi zniżkami. To właśnie
z poziomu telefonu będziesz mogła sprawdzić i aktywować kupony promocyjne, które otrzymałaś od sklepu.

Jak jeszcze aplikacja Delikatesy Centrum ułatwi Ci życie? Przede wszystkim będziesz mogła tworzyć własne listy zakupowe. I to w bardzo wygodny sposób, bo wystarczy zeskanować kod kreskowy produktu, który Ci się akurat kończy. Oczywiście taką listę stworzysz również ręcznie, przeglądając ofertę sklepu w aplikacji. Co więcej, stworzone przez Ciebie listy zakupowe możesz udostępniać innym domownikom.

Poza tym aplikacja Delikatesy Centrum to mnóstwo inspiracji kulinarnych. Jeśli tylko nie wiesz, co zjeść na obiad lub czym zaskoczyć przyjaciół na zbliżającym się spotkaniu, sprawdź propozycje podsuwane przez aplikację.

Ponadto w aplikacji z łatwością sprawdzisz lokalizację najbliższego sklepu Delikatesy Centrum, a także godziny jego otwarcia.

Pamiętaj także, że w aplikacji znajdować się będzie historia Twoich zakupów, w tym e-paragony. Jest to niezwykle ważne, gdyby okazało się, że jakiś produkt musisz zareklamować.

Lubisz być na bieżąco z promocjami? Sprawdź aktualną gazetkę promocyjną Delikatesów Centrum.

 

Skąd wziąć aplikację mobilną Delikatesy Centrum?

Aby korzystać ze wszystkich funkcjonalności aplikacji Delikatesy Centrum, najpierw musisz pobrać ją na swój telefon komórkowy. W tym celu wystarczy wejść w sklep Google Play lub App Store, w zależności od tego, z którego systemu korzysta Twój telefon. Następnie zainstaluj aplikację na telefonie, zarejestruj się, podając swoje dane i korzystaj ze wszystkich udogodnień.

Dodajmy jeszcze, że zarówno pobranie aplikacji, jak i korzystanie z niej jest bezpłatne.

Lubisz polować na promocje w marketach? Sprawdź aktualną gazetkę Carrefour.

 

Czym są Delikatesy Centrum?

Delikatesy Centrum to franczyzowa sieć sklepów spożywczych. Stoi za nią Eurocash Franczyza, czyli jednostka biznesowa, która należy do Grupy Eurocash. W sumie w Polsce działa ponad 1000 sklepów spożywczych Delikatesów Centrum. Dodajmy jeszcze, że pierwszy z nich powstał w 1999 roku. Natomiast
w 2017 roku sieć przejęła sklepy Eko, a w 2020 sklepy sieci Mila. Dziś obie te marki występują pod logo Delikatesów Centrum.

Jeśli lubisz zamawiać zakupy oraz jedzenie przez internet koniecznie zapoznaj się z naszą recenzją aplikacji Glovo.

Aplikacje mobilne w znacznym stopniu ułatwiają proces zakupów spożywczych. Co więcej, pozwalają także na zaoszczędzenie pieniędzy, co jest szczególnie ważne, przy rosnących cenach artykułów spożywczych. Na szczęście korzystanie z takiej aplikacji jest darmowe, więc jeśli tylko robisz zakupy w Delikatesach Centrum, koniecznie ściągnij ją na swój telefon. Na pewno nie będziesz tego żałować!

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)