Rezerwuj w LIDL online i uniknij wyścigów o produkty


05.03.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Walka o produkty z oferty Lidla 
  2. Na czym polega rezerwacja produktów online w Lidlu?
  3. Kiedy ruszy możliwość rezerwacji produktów online w Lidlu?
  4. Czy warto kupować w Lidlu?

Masz ochotę na skórzaną torebkę w rozsądnej cenie? Chcesz kupić markowe buty do biegania
z dużą zniżką? A może po prostu chcesz skorzystać z jednej z wielu promocji Lidla na chodliwe produkty? Już nie musisz walczyć w tłumie o wybrany produkt. Wystarczy, że wcześniej zarezerwujesz go online w ramach usługi „Moje Konto Lidl” i odbierzesz w wybranym sklepie stacjonarnym. Sprawdźmy dokładnie, na czym polega usługa rezerwacji produktów w Lidlu.  

Walka o produkty z oferty Lidla 

Jedną z ogromnych zalet Lidla jest dostępność wyjątkowych produktów premium w atrakcyjnych cenach. Problem polega jednak na tym, że zazwyczaj popyt produktów przewyższa podaż, przez co nie każdy zdąży kupić wybrany produkt. Stąd ogromne tłumy w sklepach stacjonarnych Lidla, a nawet przepychanki i walka o każdy artykuł. Niestety nie buduje to pozytywnego wizerunku dyskontu.

Po pierwsze, w czasach gdy każdy ma w telefonie komórkowym wbudowaną kamerę, po sieci błyskawicznie rozchodzą się filmiki, na których klienci Lidla niemalże wyrywają sobie poszczególne produkty. A to zniechęca inne osoby, które pragną robić zakupy spożywcze w spokoju i bez kolejek, do odwiedzin w tym dyskoncie.

Zastanawiasz się, gdzie szybko i tanio zrobisz zakupy spożywcze przez internet. Sprawdź Ranking Najlepszych Supermarketów Online.

Po drugie, wiele osób i tak było rozczarowanych ofertą Lidla gdy po długich poszukiwaniach ostatecznie nie udało im się kupić wymarzonej rzeczy. Zwłaszcza, jeśli przyjeżdżali na zakupy specjalnie do Lidla lub odwiedzali kilka różnych sklepów w mieście, aby dostać reklamowany produkt.

Poza tym sprowadzanie tłumów do sklepów w dobie pandemii jest po prostu niebezpiecznie. Zwłaszcza że klienci i tak zaczęli robić zapasy, więc nawet papier toaletowy stał się niezwykle pożądanym artykułem.  

Oczywiście pomysł, aby ekskluzywne, markowe produkty były dostępne w każdym pobliskim sklepie LIDL to świetny sposób na przyciągnięcie klientów. Tylko że ostatecznie niezadowoleni byli i klienci, i obsługa sklepu, która miała problem z opanowaniem tłumów. Jak zatem można rozwiązać ten problem? To proste, poprzez specjalny system rezerwacji produktów online w ramach usługi „Moje Konto Lidl”. Sprawdźmy zatem, jak działa on w praktyce.

Chcesz płacić mniej za codzienne zakupy spożywcze? Sprawdź, jakie promocje znajdziesz w LIDL.

 

Na czym polega rezerwacja produktów online w Lidlu?

Rezerwacja produktów online w Lidlu jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na specjalną stronę rezerwacyjną Lidla i wybrać sklep stacjonarny, w którym odbierzemy nasze zakupy. Następnie przechodzimy do kategorii produktów i dodajemy wybrane artykuły do naszego zamówienia. Od razu możemy także wybrać dzień i godzinę, w której będziemy mogli zgłosić się po odbiór zarezerwowanych zakupów. Na koniec wystarczy się zalogować i potwierdzić rezerwację. I to wszystko, zakupy spożywcze online w Lidlu zrobione bez kolejek, tłumów czy walk o każdy artykuł.

Co ważne, rezerwacja produktów online możliwa jest od kwoty co najmniej 50 zł.

Wolisz płacić za zakupy spożywcze kartą, gotówką czy telefonem? Sprawdź, jak działają płatności Lidl Pay.

 

Kiedy ruszy możliwość rezerwacji produktów online w Lidlu?

Jak na razie możliwości rezerwacji produktów w Lidlu są ograniczone i z usługi tej mogą skorzystać jedynie mieszkańcy Poznania. Wszystko wskazuje, że na razie jest to jednak okres testowy, a z biegiem czasu usługa ta będzie dostępna w całej Polsce.

Chcesz zyskać dodatkowe zniżki i rabaty na zakupy spożywcze online? Sprawdź, jak korzystać
z aplikacji Lidl Plus.

 

Czy warto kupować w Lidlu?

Lidl to jeden z najpopularniejszych dyskontów spożywczych w Polsce. Klienci cenią go przede wszystkim za przystępne ceny oraz szeroki wybór produktów, również tych rzadziej spotykanych. Co ważne, dyskonty LIDL znajdują się w wielu polskich miastach, także niemal każdy może dzisiaj skorzystać z oferty tego sklepu spożywczego. A gdy tylko system rezerwacji zakupów online dostępny będzie w kolejnych miejscowościach, to klienci Lidla bez trudu zrobią zakupy spożywcze i inne bez wychodzenia z domu.

 

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)