Aplikacja mobilna Mój Lewiatan – przekonaj się czy warto z niej korzystać


11.03.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Czym są aplikacje mobilne?
  2. Jakie funkcje oferuje klientom aplikacja mobilna Mój Lewiatan?
  3. Skąd wziąć aplikację mobilną Mój Lewiatan?

Aplikacje mobilne cieszą się dziś niesłuchaną popularnością. Każdy z nas ma w swoim telefonie zainstalowane co najmniej kilka takich programów. Ten trend postanowiły wykorzystać również sieci handlowe, w tym Lewiatan. Sprawdźmy zatem, co możesz zyskać, dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej Mój Lewiatan.  

Czym są aplikacje mobilne?

W przypadku sieci sklepów spożywczych, aplikacja mobilna to specjalny program, który możesz zainstalować w telefonie komórkowym, na tablecie czy innym urządzeniu mobilnym. Dzięki niemu masz dostęp do dodatkowych funkcji, udogodnień, czy nawet ofert specjalnych, które możesz wykorzystać
w ulubionym sklepie.

Nie inaczej jest w przypadku aplikacji mobilnej Mój Lewiatan. Dzięki niej zakupy w dowolnej placówce Lewiatana będą tańsze i wygodniejsze niż dotychczas. Jakie zatem funkcje ma taka aplikacja od Lewiatana?

Zastanawiasz się, który sklep spożywczy online ma aktualnie najlepsze ceny? Sprawdź Ranking Internetowych Sklepów Spożywczych.

 

Jakie funkcje oferuje klientom aplikacja mobilna Mój Lewiatan?

Mój Lewiatan to przede wszystkim atrakcyjne zniżki i oferty promocyjne. Jeszcze zanim wybierzesz się na zakupy spożywcze, możesz sprawdzić, które produkty będą akurat w atrakcyjnych cenach i zgodnie z tym ułożyć jadłospis na kilka najbliższych dni. Poza tym pozwoli Ci to zaplanować większe zakupy, jeśli promocja dotyczy produktów o dłuższym terminie ważności, które możesz kupić na zapas.

Co ważne, w aplikacji Mój Lewiatan znajdziesz informacje zarówno o ogólnopolskich promocjach, jak i tych dostępnych w sklepie w Twoim pobliżu.

Skąd brać najnowsze informacje na temu promocji? Przekonaj się, czy sklepowe gazetki promocyjne zostaną wyparte przez e-wydania.

 

Stwórz listy zakupów i odkrywaj przepisy w aplikacji Mój Lewiatan

Kolejną przydatną funkcją aplikacji mobilnej Mój Lewiatan jest możliwość przygotowania listy zakupów. Już sama taka lista pozwoli Ci sporo zaoszczędzić. Po prostu jeśli będziesz się jej trzymać, nie wydasz pieniędzy na niepotrzebne produkty, kupione pod wpływem impulsu. Do tego przestaniesz marnować żywność, ponieważ kupisz tylko to, co faktycznie zjesz.

Jednak tradycyjne, papierowe listy zakupów mają kluczową wadę. Często zapominamy o nich idąc do sklepu. Do tego za każdym razem musisz je tworzyć od nowa. Z listą zakupów stworzoną w aplikacji Mój Lewiatan będzie inaczej. Zawsze będziesz miała ją pod ręką, a do tego możesz przygotować kilka list na różne okazje. Z pewnością ułatwi Ci to zakupy na co dzień, jak i w okresie przedświątecznej gorączki.

To jednak nie wszystko. Lewiatan przygotował coś również dla osób, które często nie mają pomysłów na obiad. Z tego względu znajdziesz w aplikacji mnóstwo przepisów, które stanowią wspaniałą, kulinarną inspirację.

Lubisz robić zakupy spożywcze przez internet? Sprawdź nasze kody rabatowe na zakupy online w Auchan.

 

Zbieraj punkty lojalnościowe w aplikacji Mój Lewiatan

Poza tym aplikacja Mój Lewiatan posiada jeszcze jedną przydatną funkcję. Jest nią możliwość zbierania punktów lojalnościowych, które następnie wymienisz na dodatkowe zniżki czy nagrody. Oczywiście nie musisz posiadać aplikacji, aby z takiego programu lojalnościowego skorzystać, jednak jest to duże ułatwienie.

Przede wszystkim korzystając z aplikacji Mój Lewiatan nie musisz mieć podczas zakupów tradycyjnej karty lojalnościowej. Poza tym w aplikacji na bieżąco sprawdzisz stan swoich punków i poznasz nagrody, na jakie możesz je wymienić. A dzięki temu, że telefon z aplikacją masz zawsze przy sobie, żadne punkty Ci nie przepadną.

 

Skąd wziąć aplikację mobilną Mój Lewiatan?

Na koniec dodajmy, że aplikacja mobilna Mój Lewiatan jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy pobrać ją
z Google Play lub App Store, zarejestrować się poprzez podanie podstawowych danych osobowych i gotowe. Zniżki, listy zakupów, przepisy kulinarne, a także możliwość zbierania punków w programie lojalnościowym będą na wyciągnięcie ręki.

Lubisz korzystać z aplikacji moblinych podczas zakupów? Sprawdź również naszą recenzję aplikacji moblinej Auchan.

Aplikacja mobilna Mój Lewiatan to idealne rozwiązanie dla osób, które regularnie robią zakupy spożywcze w sklepach tej sieci. Warto ściągnąć ją na telefon, aby zawczasu dowiedzieć się o obowiązujących zniżkach i lepiej zaplanować kolejne zakupy.

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)