Oszczędzaj i daj oszczędzić innymi, czyli nowy system poleceń Carrefour


18.09.2019
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Jak otrzymać rabat do 90 zł na zakupy online w Carrefour?
  2. Dlaczego Carrefour rozdaje pieniądze?

Co sprawia, że lubisz robić zakupy spożywcze przez internet? Brak kolejek do kasy? Możliwość zrobienia zakupów z dostawą do domu o dowolnej porze? A może lubisz dodatkowe zniżki, które supermarkety przygotowują z myślą o tych, którzy robią zakupy online? Jeśli tak jak my uwielbiasz polować na promocje i cieszysz się jak dziecko, gdy tylko uda Ci się kupić coś nieco taniej, to pokochasz najnowszy system poleceń Carrefour!

Jak otrzymać rabat do 90 zł na zakupy online w Carrefour?

„Poleceni” to najnowszy pomysł Carrefour, który ma zachęcić klientów do zakupów spożywczych online właśnie w tej sieci. Dzięki niemu jako osoba polecająca możesz w prosty sposób uzyskać 90 zł rabatu na swoje przyszłe zakupy. Jak to zrobić?

Przede wszystkim musisz otworzyć konto w sklepie internetowym Carrefour. Oczywiście założenie i posiadanie takiego konta nic nie kosztuje, a za to ułatwia dokonywanie zakupów spożywczych przez internet. Następnie poleć sieć Carrefour i zakupy online swoim znajomym bądź rodzinie. Koniecznie podaj im swój indywidualny kod nadany Ci przez Carrefour. Znajdziesz go w zakładce „Rekomendowane dla Ciebie”.

Gdy Twoi znajomi postanowią zrobić pierwsze zakupy w Carrefour przez Internet o wartości co najmniej 50 zł i podadzą otrzymany od Ciebie kod rabatowy, za zakupy zapłacą o 20 zł mniej. A co więcej, zyskasz na tym również i Ty – po prostu Carrefour przyzna Ci 30 zł rabatu. Kwotę tę będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakupy online w tej sieci.

W ramach programu „Poleceni” możesz polecić zakupy online maksymalnie 3 osobom. Oznacza to, że w prosty sposób możesz zyskać aż 90 zł na swoje przyszłe zakupy. Szczegółowe zasady i regulamin programu znajdziesz klikając w poniższy baner:

Carrefour Poleceni

 

Dlaczego Carrefour rozdaje pieniądze?

„Czy to możliwe, żeby tak duża sieć supermarketów, tak po prostu rozdawała pieniądze? Przecież musi być w tym jakiś haczyk!” Przyznaj się, pewnie na początku też przeszło Ci przez myśl, że otrzymanie rabatu w wysokości do 90 zł nie może być aż tak proste. A jednak nie ma w tym żadnego podstępu.

Carrefour mocno stawia na rozwój sektora e-grocery, czyli właśnie zakupów spożywczych przez Internet z dostawą do domu, które zyskują coraz więcej zwolenników. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę korzyści, jakie przynoszą zakupy spożywcze online. W czasach, gdy każdy z nas jest zabiegany i ma mnóstwo spraw na głowie, sklepy spożywcze online są dla nas wybawieniem. A sieci spożywcze po prostu starają się przyciągać nowych klientów do siebie, licząc na ich późniejszą lojalność.

Nie ukrywajmy jednak, że dużym sieciom również po prostu opłaca się sprzedawać swój asortyment online. Obecnie nie jest łatwo znaleźć wystarczającą liczbę pracowników, aby obsadzić odpowiednią liczbę kas w godzinach szczytu, więc hipermarkety poszukują innych rozwiązań, które ułatwią zakupy klientom. Do samoobsługowych kas już się przyzwyczailiśmy, a teraz czas na oswojenie się z myślą, że również ulubione artykuły spożywcze możemy zamówić przez internet z dostawą do domu.

Anna Piotrowska