Nowy design Żywiec Zdrój. Influencerzy na puszkach


06.06.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 06.06.2024

Spis treści

  1. Influencerzy na puszkach w całej Polsce

Już niedługo w sklepach mają pojawić się limitowane puszki z napojem Żywiec Zdrój i Naturalna Nuta. Znajdą się na nich wizerunki influencerów Jakuba Pateckiego „Patec” i Karoliny Brodnickiej „Nieuczesana”. 

To nie pierwsza kampania Żywca z udziałem influencerów. Wcześniej marka angażowała już m.in. popularnego youtubera Gonciarza oraz wiele gwiazd ze świata show-biznesu takich jak Michał Piróg, Cezary Pazura czy Joanna Krupa. Co firma wymyśliła tym razem?

Influencerzy na puszkach w całej Polsce

Limitowana wersja opakowania będzie dostępna w sklepach spożywczych w całej Polsce i obejmie wszystkie warianty smakowe napoju. „Patec” znajdzie się na puszkach: Żywiec Zdrój i Naturalna Nuta Cytryny i Mięty oraz Żywiec Zdrój i Naturalna Nuta Mango i Marakui (w tej wersji  tylko w sieci Żabka). Streamerka gamingowa Nieuczesana ozdobi natomiast napój o smaku Pomarańcza-Grejpfrut.

A może lepiej sięgnąć po gazowaną wodę? Zobacz czy jest zdrowa

Orzeźwienie bez cukru: Żywiec Zdrój chce przekonać młodych

„Misją Żywiec Zdrój i Naturalna Nuta jest orzeźwienie pełne aromatu, oczywiście bez cukru, kalorii i konserwantów.” – mówi Klaudia Krawczyk, senior brand manager marki Żywiec Zdrój Mocny Gaz. Ulubieńcy młodych mają znaleźć się na puszkach, żeby pomóc im zmienić przyzwyczajenia i zachęcić do zdrowszego trybu życia.

Żywiec Zdrój Mocny Gaz i Nuta Smaku to orzeźwiający napój gazowany. Jest jednocześnie zdrowszy niż inne słodkie produkty typu Cola czy Sprite. Nie zawiera cukru ani słodzików. W 99% jest to po prostu woda z dodatkiem dwutlenku węgla. Smaku dodają jej natomiast naturalne aromaty.

Napoje Żywiec Zdrój i Naturalna Nuta znajdziesz też w sklepach internetowych. Jaki wybrać?

Kim są influencerzy z puszek?

„Patecki” i Nieuczesana to z pewnością idole młodszej publiczności. Jakub jest znany przede wszystkim z bycia częścią dawnej Ekipy Friza. Aktualnie jego kanał na portalu YouTube PatecWariatec ma ponad 1,5 mln subskrybentów. Karolina Brodnicka to natomiast jedna z najpopularniejszych polskich streamerek. Nadaje przede wszystkim na Twitchu i YouTubie.

Sprawdź ceny produktów w supermarketach online!

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)