Najpierw Darjush, teraz Nanosik. Żabka testuje kolejnego robota


10.06.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 10.06.2024

Spis treści

  1. Nanosik w akcji: Rozdaje promocje
  2. Dostawy z udziałem robotów

Żabka podjęła się kolejnych testów samojezdnego robota. Pierwszy z nich promował usługę Jush!, drugi – zakupy w sklepie autonomicznym Żabka Nano. Biało-niebieski Nanosik jeździł po ulicach Warszawy od 7 do 9 czerwca. 

To już kolejny raz, kiedy Żabka wypuszcza na ulice małego, uśmiechniętego robota. Nanosik, podobnie jak Darjush, opowiadał dowcipy i wchodził w interakcje z przechodniami. Pełnił jednak rolę czysto promocyjną i nie dowoził zakupów.

Nanosik w akcji: Rozdaje promocje

Robot jeździł po Warszawie przez 3 dni. Poruszał się w okolicy Żabki Nano przy ulicy Dobrej. Można było nie tylko z nim porozmawiać i pośmiać się z jego żartów, ale także zdobyć specjalny kod promocyjny i odebrać loda lub orzeszki za złotówkę! Trzeba było tylko:

  • Wejść do Żabki Nano przy ul. Dobrej 54 na kartę lub na aplikację Żappka.
  • Wziąć jeden z produktów promocyjnych za 1 zł – lody Grand MIX Koral lub orzeszki ziemne Felix.
  • Wyjść ze sklepu i zamknąć za sobą drzwi.

Wszystkie zasady dotyczące promocji można było znaleźć skanując kod QR na samojezdnym robocie.

Nanosik, Żabka Polska/LinkedIn

Dostawy z udziałem robotów

Cała akcja promocyjna była przeprowadzona we współpracy Żabki z firmą Delivery Couple, która jest producentem półautonomicznych robotów. „Zarówno Delivery Couple, jak i Nano, działają w obszarze nowych technologii i to właśnie ten wspólny mianownik sprawił, że postanowiliśmy połączyć siły!” – napisała Żabka Polska na portalu LinkedIn.

Zadaniem Nanosika nie było dowożenie zakupów, ale również tego Żabka próbowała już wcześniej! Dostawy w ramach usługi Jush! były już realizowane w ramach testów z użyciem drona i z użyciem samojezdnego robota Darjusha.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)