Marka Tarczyński dostępna przez internet


27.08.2020
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

 1. Sklepy spożywcze przenoszą się do sieci
 2. Jakie produkty oferuje Tarczyński?
 3. Po wędliny Tarczyński do internetu
 4. Jak marki rozpieszczają swoich klientów?

Marka Tarczyński to przede wszystkim znane z telewizyjnych reklam kabanosy, parówki, kiełbasy, wędliny, a także chipsy mięsne. Wszystkie te produkty obecne są w sklepach spożywczych na terenie całej Polski. Jednak od niedawna sztandarowe produkty marki Tarczyński możemy kupić również online. Sprawdźmy, dlaczego marka słynąca z wędlin i mięsnych przekąsek postanowiła podbić internet.

Sklepy spożywcze przenoszą się do sieci

Jeszcze kilka miesięcy temu sklepy spożywcze online dosyć powoli przekonywały kolejnych klientów do swoich usług. Mimo iż coraz więcej Polaków przyznawało, że zakupy spożywcze przez internet mogą być atrakcyjne zarówno cenowo, jak i jakościowo, to wciąż wielu z nich wolało osobiście wybrać się do supermarketu stacjonarnego. Jednak w obliczu pandemii popularność sklepów spożywczych online gwałtownie wzrosła. Trend ten nie uszedł uwadze największych marek spożywczych. W rezultacie i one zaczynają pojawiać się w sieci, czego najlepszym przykładem jest marka Tarczyński.

Lubisz wygodę zakupów spożywczych online? Konieczne zajrzyj do naszego Rankingu Supermarketów Online.

 

Jakie produkty oferuje Tarczyński?

Wiele osób słysząc o marce Tarczyński, myśli od razu o kabanosach, zapakowanych w charakterystyczne pomarańczowe opakowanie. Jednak to nie wszystko. Tarczyński to również:

 • wędliny,
 • kiełbasy,
 • parówki o wysokiej zawartości mięsa,
 • przekąski mięsne o wysokiej zawartości białka,
 • produkty naturalne, bez konserwantów,
 • linia produktów stworzona z myślą o dzieciach,
 • chipsy mięsne.

Warto dodać, że Tarczyński to polska marka, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości wędlin
i mięsnych przekąsek. Firma działa na rynku już od 30 lat, a jej produkty powstają w zakładach w Ujeźdźcu Małym oraz w Bielsku-Białej. Co ważne, Tarczyński współpracuje z sieciami Sainsbury, Asda czy Carrefour, dzięki czemu jej produkty dostępne są niemalże w całej Europie. Jednak od niedawna Tarczyński podbija rynek e-grocery.

 

Po wędliny Tarczyński do internetu

Pandemia sprawiła, że Polacy zaczęli szukać sposobu na bezpieczne zakupy spożywcze. W odpowiedzi wiele supermarketów wprowadziło możliwość zamawiania produktów przez internet. Jednak nie wszystkie marki były przygotowane na dostarczanie artykułów spożywczych pod same drzwi swoich klientów. Dotyczyło to przede wszystkim produktów świeżych: warzyw i owoców, mięs i wędlin, nabiału czy mrożonek. Jednak w tym przypadku znalazło się wyjście. Zamówienie na wybrane produkty składało się przez internet, a do sklepu podjeżdżało się tylko po jego odbiór.

Zupełnie inaczej wygląda sprawa z produktami marki Tarczyński. Przede wszystkim produkty tej marki dostępne są w sklepie internetowym Frisco, który zapewnia dostawę zamówienia do domu. Jednak Frisco nie obsługuje jeszcze całej Polski. Jednak dla fanów kabanosów od marki Tarczyński to nie problem. Otóż marka od niedawna trafiła na Allegro i jej produkty wędliniarskie można zakupić za pośrednictwem tej platformy.

Jesteś klientem Frisco? Kupuj w ulubionym sklepie jeszcze taniej, dzięki naszym Kodom Rabatowym Frisco.

 

Jak marki rozpieszczają swoich klientów?

W produktach spożywczych pierwsze skrzypce grają oczywiście jakość i smak. Jednak nawet najlepsze jakościowo artykuły nie znajdą swoich zwolenników, jeśli będzie problem z ich zakupem. I choć nie dotyczy to takiej marki jak Tarczyński, która dostępna jest w wielu sieciach, to ona i tak stara się zbliżyć do klienta. Najlepszym tego przykładem jest właśnie obecności na Allegro.

Sprawdź także naszą recenzje nowego supermarketu internetowego Barbora.

To jednak nie wszystko. Tarczyński znalazł jeszcze inny sposób, aby dotrzeć do klientów. Mowa o food Trackach Meatlovers, które podróżują po całej Polsce. Taka inicjatywa na pewno zapadnie w pamięć
i przyczyni się do wzrostu zainteresowania produktami tej marki. A jeśli kogoś najdzie ochota na kabanosy czy mięsne chipsy, może bezpiecznie zamówić je w zaciszu własnego domu.

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)