Lisek.App otwiera co-work na plaży. Skorzystasz bezpłatnie!


10.06.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 10.06.2024

Spis treści

  1. Praca na plaży z Liskiem

Lisek.App, lider w polskiej branży q-commerce, otwiera przestrzeń co-workingową na plaży w Jastarni. Miejsce jest stworzone dla osób, które chcą łączyć wypoczynek na Półwyspie Helskim z pracą. Co-work znajduje się na terenie campingu MoloSurf i jest otwarty codziennie od 08.00 do 20.00 od początku czerwca do końca września.

Workation, czyli łączenie pracy z wakacjami, to coraz bardziej popularny trend. Praca zdalna może być wykonywana w każdym miejscu, również w typowo urlopowych, turystycznych destynacjach. Lisek podąża za tym trendem, dodatkowo promując swoją usługę dowozu na pinezkę.

Praca na plaży z Liskiem

Już trzeci rok z rzędu Lisek.App dostarcza błyskawiczne zakupy i gorącą pizzę turystom wypoczywającym na Półwyspie Helskim. Tego lata firma idzie o krok dalej, oferując unikalne miejsce pracy z najlepszym widokiem na Zatokę Pucką. Miejsce zaprojektowane zostało z myślą o potrzebach wszystkich, którzy chcą być na miejscu i cenią sobie elastyczność i wygodę. Wyposażony w drukarkę, szybkie łącze internetowe oraz komfortowe stanowiska pracy, co-work Liska gwarantuje idealne warunki do pracy zdalnej.

Co-work na plaży, Lisek.App

Bliskość co-worku od Zatoki umożliwia szybkie przełączenie się z trybu praca na relaks i odwrotnie.Wspólna przestrzeń biurowa znajduje się na campingu Molo Surf w Jastarni, jednym z najbardziej malowniczych miejsc na Półwyspie Helskim.

„Chcemy dawać naszym klietom dowody na to, że Lisek zawsze jest pod ręką. W zapracowanym tygodniu, w pełen luzu weekend czy na wakacjach. Lisek w lato dostarcza najszybsze zakupy na plażę, a teraz również najlepsze warunki do pracy w wyjątkowym miejscu.” – mówi Justyna Sztengreber, dyrektor marketingu Lisek.App

Najszybsze zakupy na plażę

Co-work jest częścią letniego projektu „Najszybsze zakupy na plażę”. Lisek.App od 2022 roku dostarcza w okresie letnim błyskawiczne zakupy na pinezkę – na plażę, pod namiot, do kampera czy pod konkretny adres – do hotelu lub pensjonatu. Oferta obejmuje pełen asortyment produktów spożywczych, w tym świeże pieczywo, owoce, warzywa, zimne napoje, lody oraz kosmetyki i inne produkty drogeryjne.

Zakupy będą dostarczane rowerami i skuterami elektrycznymi, zapewniając ekologiczną i szybką dostawę. Obszar dostaw obejmuje Juratę, Jastarnie, Kuźnicę i Chałupy czyli najpopularniejsze kurorty Półwyspu Helskiego.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)