Limitowane smaki shake’ów w KFC: Bubble Gum i Popcorn


13.05.2024
Julia Walczak
0
ostatnia aktualizacja: 13.05.2024

Spis treści

  1. Shake Bubble Gum i Shake Popcorn: Nowości w KFC

KFC wprowadza do oferty limitowane wiosenne nowości w naprawdę zaskakujących smakach: gumy balonowej i popcornu. Shake’i są dostępne w każdej restauracji na terenie Polski. Można je zamówić również przez internet.

Nieoczywiste smaki są ostatnio w trendach, za którymi podąża wiele znanych marek. Chipsy o smaku kawy? A może lody musztardowe? KFC nie posunęło się aż tak daleko, chociaż propozycje znanej sieci fast foodów również są bardzo interesujące.

Shake Bubble Gum i Shake Popcorn: Nowości w KFC

Zaskakujące propozycje mlecznych shake’ów o smaku popcornu i gumy balonowej mogą zaspokoić Twój apetyt na kulinarne eksperymenty. Ciekawym pomysłem na urozmaicenie dnia może być wspólne testowanie napojów razem ze znajomymi.

Limitowane wersje kultowego produktu Shake Deluxe są już dostępne we wszystkich 360 restauracjach na terenie całej Polski. Można je też zamówić online. Są dostępne w trzech rozmiarach: 180 ml, 300 ml i 500 ml z możliwym powiększeniem o marshmallows.

Zamawiaj z KFC online za pomocą aplikacji. Którą wybrać?

Coś dla fanów klasyki: Shake’i w KFC

Dla tych, którzy nie lubią aż tak eksperymentować, KFC pozostawia wszystkie klasyczne opcje produktu Shake Deluxe. Do wyboru mają mleczne napoje w pięciu pozostałych wariantach:

  • truskawka,
  • wanilia,
  • czekolada,
  • krówka,
  • masło orzechowe.
Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(0)