fbpx
kontakt@topspozywcze.pl

Leclerc

Leclerc logo e-zakupy

O Leclerc e-zakupy

Marka Leclerc funkcjonuje na polskim rynku ponad 23 lata. W 1995 roku otwarto pierwszy stacjonarny sklep. Do chwili obecnej firma przekształciła się w ogólnopolską sieć marketów, które funkcjonują w 44 miastach całej Polski. Od niedawna firma E.Leclerc to także supermarket z dostawą do domu. Zakupy można realizować za pośrednictwem strony internetowej. Witryna e-zakupów w Leclerc jest czytelna i przejrzysta. Na początku klient wybiera miasto i sklep najbliższy miejsca zamieszkania. Następnie strona przenosi klienta na docelową witrynę umożliwiającą realizację zakupów internetowych w markecie. Zamówienie zostaje dostarczone we wskazanym przez klienta terminie, pod wskazany adres. E-zakupy stwarzają także okazję do specjalnie dedykowanych promocji na różnego rodzaju asortyment, wyłącznie dla osób, które realizują zamówienia przez internet.

Oferta

To co wyróżnia ofertę marki od konkurencji to dodatkowe kategorie produktowe na stronie internetowej. Wśród oddzielnych zakładek można znaleźć promocyjne oferty dedykowane na święta okolicznościowe (np. znicze i wieńce na Wszystkich Świętych), oddzielną kategorię LEGO skrywającą duży asortyment różnego rodzaju zestawów klocków dziecięcych. W zakładce prasa i książki można zamówić do domu najnowsze pozycje wydawnicze i świeżą gazetę lub magazyn branżowy, zakładka RTV i AGD jak sama nazwa wskazuje kryje sprzęt domowego użytku – duży i mały. Przez internet można zamówić sprzęt komputerowy i dopasowane do niego akcesoria, obuwie, bieliznę i dodatki. Oprócz tych ponadprogramowych kategorii, sklep oferuje tak jak konkurencja – różnego rodzaju mrożonki, mięso, drób, wędliny, nabiał i wszelki inne artykuły spożywcze. Warto wejść na stronę Leclerc e-zakupy i porównać asortyment. Produkty spożywcze dostępne w sklepie są zarówno marki własnej – Leclerc – wersja budżetowa – jak i inne powszechnie dostępne produkty znanych i mniej popularnych marek.

Szczegóły dostawy

Ciekawą propozycją stworzoną dla klientów tego supermerketu internetowego jest możliwość zamówienia tak zwanych przesyłek specjalnych – koszy i paczek okolicznościowych z dostawą pod wskazany adres. Wystarczy na początku zakupów wybrać właściwą opcję (panel e-sklepu jest bardzo intuicyjny). Cena firmowego transportu ciężarówką przystosowana do przewozu mrożonek, jest uzależniona od zawartości koszyka. W zależności od kwoty zakupów dostawa pod wskazany adres może być bezpłatna, jak i w przypadku najdroższej opcji, czyli zakupów do 300 złotych, może wynieść 30 złotych. Sklep oferuje także usługę dostawy tego samego dnia, w którym dokonało się internetowych zakupów – ceny takiej opcji wynoszą od 20 do 30 złotych. Leclerc umożliwia także dostawę firmą kurierską DPD – za paczkę do 20 kilogramów trzeba będzie zapłacić 19 złotych.

Zobacz jak Leclerc wypada na tle innych sklepów w naszych rankingach supermarketów internetowych