Uber Eats - Kody rabatowe - czerwiec 2024

 • Uber Eats logo

  Uber Eats

  20 zł zniżki na każde z pięciu pierwszych zamówień w Uber Eats na kwotę min. 40 zł. Łączny rabat to aż 100 zł (5 x 20 zł)

  Kod rabatowy

  Obowiązuje do: 2024-09-30

  top24 Skorzystaj z rabatu

  Promocja skierowana wyłącznie do nowych uzytkownikow Uber Eats

Kody rabatowe Uber Eats

Na tej stronie udostępniamy specjalne kody rabatowe, promocje i zniżki dostępne dla naszych użytkowników w aplikacji Uber Eats.

Uber Eats to platforma, dzięki której nie będziesz głodny, gdy Twoja lodówka świeci pustkami. Za jej pośrednictwem możesz zamówić jedzenie z lokalnych knajpek i restauracji. Co jednak najważniejsze za swoje zamówienie możesz zapłacić nawet 15 zł mniej, jeśli tylko skorzystasz z naszych kodów rabatowych do Uber Eats. Sprawdź, jak one działają.

Czym są kody rabatowe do Uber Eats?

Kody rabatowe do Uber Eats to rodzaj zniżki, którą możesz uzyskać, składając swoje pierwsze zamówienie poprzez Uber Eats. Dzięki naszemu kodowi suma do zapłaty będzie odpowiednio mniejsza, a w Twoim portfelu zostanie więcej pieniędzy. Chyba nie musimy Cię dodatkowo przekonywać, że z kodów rabatowych warto korzystać, prawda? Dowiedźmy się jednak na ich temat nieco więcej.

Jakie są rodzaje kodów rabatowych?

Kody rabatowe są bardzo popularne i wiele sklepów internetowych czy platform usługowych z nich korzysta. W końcu to dobry sposób, aby przyciągnąć do siebie klientów, szczególnie tych, którzy nie mieli jeszcze okazji, aby skorzystać z danej oferty. A dzięki dodatkowej zniżce każdy jest bardziej skłonny, aby wypróbować nową usługę. I stąd właśnie powszechność kodów rabatowych, które możesz znaleźć również na naszym portalu.

Co ważne, kody rabatowe są bardzo różnorodne. Niektóre z nich to po prostu kwotowa zniżka za zakupy czy skorzystanie z danej usługi. Dzięki temu kwota do zapłaty jest niższa o 10, 15, 20 zł, a nawet więcej. Tego typu kod rabatowy przygotowaliśmy wspólnie z Uber Eats.

Poza tym część kodów rabatowych wyrażana jest w procentach, np. 5%, 10% czy 20% zniżki. W takim przypadku im większe zamówienie składasz, tym więcej oszczędzasz.

Do tego dochodzą kody rabatowe na konkretną usługę, czyli na przykład darmową dostawę zakupów czy zamówienia do domu. W każdym z tych przypadków jesteś w stanie oszczędzić kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt złotych.

➡️ Kupuj taniej przez internet. Wykorzystaj nasz kod rabatowy na zakupy online w Auchan.

Na jakich warunkach działają kody rabatowe?

Kody rabatowe to świetny sposób, aby wydawać mniej. Warto jednak zawsze sprawdzić, czy z daną zniżką wiążą się jakieś ograniczenia. Może być tak, że określony kod rabatowy obowiązuje dopiero od określonej kwoty bądź przy zakupie konkretnych produktów. Poza tym część zniżek dotyczy tylko nowych klientów, którzy dopiero po raz pierwszy korzystają z danej usługi czy sklepu. Do tego dochodzą kody rabatowe, które mają ograniczenia czasowe, a ich ważność po jakimś czasie znika.

Jak korzystać z kodów rabatowych do Uber Eats?

W przypadku kodów rabatowych do Uber Eats możesz liczyć na zniżkę w wysokości 15 zł, jeśli wartość Twojego zamówienia przekroczy kwotę 50 zł. Co istotne, musi to być Twoje pierwsze zamówienie na tej platformie, ponieważ zniżka przeznaczona jest tylko dla nowych klientów. A jak z niej skorzystać?

Wystarczy, że podasz nasz kod rabatowy, gdy będziesz składać swoje pierwsze zamówienie w aplikacji Uber Eats – jest to promocja wyłącznie dla nowych użytkowników aplikacji, którzy do tej pory nie składali jeszcze żadnych zamówień.

➡️ Potrzebujesz pilnie zamówić coś z pobliskiego sklepu? Wykorzystaj w tym celu nasz kod rabatowy do Glovo.

Czym jest Uber Eats?

Uber Eats to platforma do zamawiania jedzenia. Dostępna jest w średnich i dużych miastach na terenie całej Polski. Możesz z niej korzystać, gdy nie masz ochoty gotować, lub gdy Twoja lodówka świeci pustkami. Wystarczy, że wybierzesz ulubioną restaurację, zamówisz jedzenie, na które masz ochotę, a kurier Uber Eats dostarczy je pod wskazany przez Ciebie adres. A jeśli skorzystasz z naszego kodu rabatowego do Uber Eats, to za swoje pierwsze zamówienie zapłacisz 15 zł mniej, jeśli wartość koszyka wyniesie co najmniej 40 zł.

Komentarze użytkowników

(0)