Kiedy Frisco wejdzie do Wrocławia?


05.11.2020
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Dlaczego Polacy robią zakupy spożywcze przez internet?
  2. Czy Frisco.pl podbije serca wrocławskich klientów?
  3. Jak Frisco.pl gwarantuje świeżość dostarczanych produktów?
  4. Czy zakupy spożywcze na Frisco.pl są bezpieczne?

Lubisz robić zakupy spożywcze przez internet? Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, to już wkrótce będziesz mogła kupować ulubione produkty z dostawą do domu na Frisco.pl. Sprawdź, kiedy popularna marka z branży e-grocery dotrze na Dolny Śląsk.

Dlaczego Polacy robią zakupy spożywcze przez internet?

Możliwość zrobienia zakupów spożywczych przez internet istnieje w Polsce już od dawna. I choć popularność tej formy codzienny zakupów systematycznie rośnie, to pandemia spowodowała, że jeszcze więcej Polaków zaczęło korzystać z e-sklepów spożywczych. Tak jest po prostu szybciej, wygodniej,
a przede wszystkim bezpieczniej.

Doskonale zdają sobie z tego sprawę sieci sklepów spożywczych, które działają w Polsce. Większość z nich obecnie oferuje swoim klientom zrobienie zakupów online, nawet jeśli zamówienie trzeba osobiście odebrać w sklepie.

Jednak prym na polskim rynku e-grocery od dawna wiedzie Frisco.pl. To marka, która od lat specjalizuje się w dostawie zakupów spożywczych wprost do domów swoich klientów. Problem polegał tylko na tym,
że z usług tego spożywczego sklepu internetowego mogli do tej pory korzystać jedyne mieszkańcy Warszawy i okolic. Wszystko wskazuje jednak na to, że to się zmieni. I to jeszcze w tym roku.

Chcesz płacić mniej za zakupy w ulubionym internetowym sklepie spożywczym online? Uzyskaj dostęp do Kodów Rabatowych do Frisco.

 

Czy Frisco.pl podbije serca wrocławskich klientów?

Już od dawna było wiadomo, że Frisco.pl chce poszerzyć zakres świadczonych przez siebie usług na kolejne miasta. Obecna sytuacja i wzrost zainteresowania zakupami spożywczymi przez internet tylko przyśpieszyły ten proces. I choć początkowo wydawało się, że Frisco.pl w pierwszej kolejności zawita do Krakowa lub Katowic, to ostateczny wybór padł na stolicę Dolnego Śląska. A to oznacza, że jeszcze w tym roku mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli zrobić zakupy spożywcze z dostawą do domu na Frisco.pl.

Chcesz dołączyć do programu Frisco Friends? Sprawdź, jak zrobić zakupy spożywcze online ze specjalnymi korzyściami.

 

Jak Frisco.pl gwarantuje świeżość dostarczanych produktów?

Frisco.pl od dawna stawia na rozwój i modernizację. Na przykład kilka miesięcy temu marka zakończyła budowa zautomatyzowanego magazynu pod Warszawą, dzięki czemu dostawa zamówień odbywa się jeszcze bardziej efektywnie. Teraz Frisco.pl zadba, aby i mieszkańcy Wrocławia (zobacz internetowe sklepy spożywcze Wrocław) zawsze otrzymywali świeże produkty najlepszej jakości. Jak to możliwe?

Otóż Frisco.pl od dawna stosuje unikalny model dostaw, który opiera się na jak najkrótszej drodze artykułów spożywczych od producenta do domu klientów. Polega on na tym, że zamówione produkty są porcjowane i pakowane bezpośrednio u dostawców pod indywidualne zamówienie. Następnie trafią one do magazynu we Wrocławiu, skąd od razu będą rozwożone do domu zamawiającego. Oznacza to, że produkty nigdy nie będą leżeć na półkach w oczekiwaniu za zamówienie. W ten sposób klienci zawsze otrzymają artykuły najwyższej świeżości. Co ważne, Frisco.pl dostarcza zamówienia do domu klienta specjalnymi samochodami z chłodniami.

Często robisz zakupy spożywcze online? Sprawdź naszą recenzję supermarketu internetowego Frisco.

 

Czy zakupy spożywcze na Frisco.pl są bezpieczne?

Jak najbardziej. Przede wszystkim Frisco.pl zapewnia bezkontaktową dostawę, dzięki czemu ryzyko przeniesienia wirusa jest minimalne. Oznacza to, że za zakupy płaci się przez internet, a zamówienie zostawiane jest przez kierowcę pod drzwiami.

Warto także pamiętać, że pracownicy Frisco.pl przed wejściem na teren firmy przechodzą kontrolę zdrowia, a także noszą maseczki ochronne i jednorazowe rękawiczki. Wszystko po to, aby zakupy online były w pełni bezpieczne.

Zastanawiasz się, czy zakupy spożywcze przez internet są bezpieczne. Sprawdź, jakie zmiany wprowadziło Frisco w obliczu pandemii koronawirusa.

Frisco.pl idealnie wpasował się ze swoją ofertą w obecną sytuację. A dzięki temu, że już wkrótce zawita do Wrocławia, to jeszcze więcej klientów będzie mogło robić bezpieczne zakupy spożywcze przez internet.

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)