Program lojalnościowy Carrefour Rodzinka – czy warto korzystać?


14.04.2022
Anna Piotrowska
1
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

 1. Czym jest program Carrefour Rodzinka?
 2. Jak otrzymać punkty w programie Rodzinka?
 3. Jak przystąpić do programu Rodzinka?
 4. Jak płacić mniej za zakupy spożywcze?

 

Nikt z nas nie lubi przepłacać za zakupy. Za to chyba każdy ucieszy się z możliwości skorzystania
z dodatkowych kuponów rabatowych. A takie właśnie kupony przygotowała sieć Carrefour dla uczestników programu lojalnościowego Rodzinka. Przyjrzyjmy się, na czym on dokładnie polega.

Czym jest program Carrefour Rodzinka?

Rodzinka to program lojalnościowy prowadzony przez sieć sklepów spożywczych Carrefour. Przystępując do niego, zbierasz punkty, które następnie możesz wymieniać na kupony rabatowe. W rezultacie im więcej
i częściej kupujesz w Carrefour, tym więcej będziesz mogła oszczędzić. Szczególnie że Carrefour regularnie oferuje swoim klientom zniżki i organizuje promocje na mnóstwo różnych artykułów spożywczych.

➡ Nie masz czasu na chodzenie po sklepach? Sprawdź Ranking Supermarketów Online.

 

Jak otrzymać punkty w programie Rodzinka?

Przystępując do programu lojalnościowego Carrefour Rodzinka, otrzymujesz za swoje zakupu punkty. Jeśli Twój rachunek będzie miał wartość od 0,01 do 9,99 zł, otrzymasz 1 pkt. Jednak przy większych zakupach za każde wydane 10 zł otrzymasz 3 pkt. Co więcej, marka naliczy Ci dodatkowe punkty, jeśli podczas zakupów wykorzystasz specjalne kupony promocyjne.

Co jednak ważne, nie wszystkie produkty premiowane są punktami od Carrefour. Z programu lojalnościowego Carrefour Rodzinka wyłączone są takie produkty jak:

 • papierosy,
 • doładowania telefonu,
 • płatności za rachunki,
 • alkohole inne niż piwo,
 • duże AGD,
 • paliwa,
 • preparaty do początkowego żywienia niemowląt,
 • ubezpieczenie Super Ochrona,
 • produkty, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny.

W razie wątpliwości, o szczegóły dopytaj w sklepie. Natomiast gdy tylko uzbierasz w sumie 600 pkt, automatycznie otrzymasz kupon o wartości 10 zł, który możesz wykorzystać podczas kolejnych zakupów spożywczych w Carrefour.

➡ Zobacz także naszą recenzję sklepu internetowego Carrefour.

 

Jak przystąpić do programu Rodzinka?

Jeśli chcesz przystąpić do programu lojalnościowego Rodzinka, musisz się zarejestrować. Możesz to zrobić osobiście w sklepie Carrefour (przy kasie lub w punkcie Obsługi Klienta), poprzez infolinię lub pobierając na swój telefon aplikację mobilną Mój Carrefour. W zależności od formy rejestracji otrzymasz specjalną kartę, na której będziesz zbierać swoje punkty.

Jednak jeśli posiadasz aplikację mobilną, karta ta będzie wirtualna, a punkty będą naliczane właśnie w aplikacji Mój Carrefour. W ten sposób w każdej chwili sprawdzisz, ile masz punktów i kiedy otrzymasz kupon o wartości 10 zł. Dodajmy jeszcze, że aplikację Mój Carrefour możesz za darmo pobrać ze sklepu Google Play bądź App Store.

 

Jak płacić mniej za zakupy spożywcze?

Nie da się ukryć, że ceny w sklepach spożywczych regularnie rosną. Możesz jednak uniknąć podwyżek, jeśli będziesz przywiązywać wagi do tego, co i gdzie kupujesz. Takie sklepy jak Carrefour nieustannie organizują promocje, dzięki czemu ulubione produkty możesz nabyć odpowiednio taniej.

To jednak nie wszystko. Jeśli chcesz płacić jeszcze mniej za swoje zakupy, korzystaj z różnego rodzaju programów lojalnościowych, takich jak Rodzinka od Carrefour. Poza tym zawsze możesz ściągnąć na swój telefon aplikację mobilną od danego sklepu, w której znajdziesz dodatkowe kupony rabatowe
i dedykowane promocje.

Warto także robić zakupy z głową, a raczej z gazetką promocyjną Carrefour. Dzięki niej zawczasu dowiesz się o nadchodzących promocjach
i odpowiednio zaplanujesz zakupy.

Poza tym pamiętaj, żeby do sklepów chodzić z gotową listą zakupów. W ten sposób unikniesz kupowania przypadkowych produktów, których nie zdążysz zużyć. A im mniej żywności będziesz marnować, tym więcej pieniędzy uda Ci się oszczędzić. I te bez konieczności odmawiania sobie tego, co lubisz jeść.

Czy wiesz, że zakupy spożywcze online mogą być jeszcze tańsze? Skorzystaj z naszych kodów rabatowych do Carrefour.

Każdy sposób na płacenie mniej za zakupy spożywcze jest dobry. A co ważne, wiele sklepów organizuje promocje oraz specjalne programy lojalnościowe, dzięki którym Twoje rachunki będą niższe. Jednym
z takich programów jest Carrefour Rodzinka. Jeśli lubisz robić zakupy w tym sklepie, przystąp do programu Rodzinka i korzystaj z dodatkowych kuponów rabatowych.

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(1)

Robert

Korzystam z tego programu i wszystkim polecam, fajne rabaty za zebrane punkty