JOKR – błyskawiczne zakupy spożywcze


01.09.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

 1. Czym jest JOKR?
 2. Jakie produkty zamówisz przez aplikację Jokr?
 3. Ile kosztuje korzystanie z aplikacji JOKR?
 4. Jak działa Jokr?
 5. Kiedy warto korzystać z aplikacji Jokr?

W Twoim ulubionym markecie zabrakło kilku ważnych produktów i znów straciłaś czas na chodzenie po innych sklepach? A może już w domu zorientowałaś się, że skończyła Ci się sól, czy olej, bez których możesz zapomnieć o przygotowaniu obiadu? Jeśli mieszkasz w Warszawie, to żaden problem! Wystarczy, że skorzystasz z najnowszej aplikacji JOKR, a niezbędne produkty otrzymaszvw ciągu 15 minut. Nie wierzysz? Sprawdź, jak zrobić błyskawiczne zakupy online.

Czym jest JOKR?

Jokr to aplikacja mobilna do błyskawicznych zakupów online. Jak bardzo błyskawicznych? Marka zapewnia, że zamówione produkty dotrą pod wskazany przez Ciebie adres w zaledwie 15 minut. Brzmi obiecująco, prawda? Jednak na razie z aplikacji Jokr mogą korzystać jedynie mieszkańcy Warszawy. 

Dodajmy jeszcze, że Jokr to globalna platforma, wspierana przez SoftBank, Tiger Global, HV Capital oraz polski fundusz Market One Capital. Obecnie działa w wybranych miastach Europy, Stanów Zjednoczonych
i Ameryki Łacińskiej.

Zrób zakupy jeszcze taniej wykorzystując nasz kod rabatowy JOKR dający aż 20 zł zniżki na Twoje pierwsze zamówienie w JOKR o wartości minimum 40 zł. Kod rabatowy to TOPJOKR

 

Jakie produkty zamówisz przez aplikację Jokr?

Choć Jokr to nowa usługa, różnorodność dostępnych produktów jest naprawdę spora. Za pośrednictwem aplikacji możesz kupić artykuły z takich kategorii jak:

 • higiena,
 • napoje,
 • artykuły dla dzieci,
 • mrożonki,
 • nabiał,
 • pieczywo,
 • owoce,
 • dania gotowe.

Co więcej, z czasem poprzez Jokr zamówisz także alkohol, a godziny, w jakich będziesz mogła składać zamówienie, zostaną odpowiednio wydłużone. W ten sposób Jork zadba, aby na organizowanej przez Ciebie imprezie nigdy nie zabrakło wina, ginu czy też innego napoju z procentami.

Pamiętaj jednak, że zakupy poprzez Jokr mają pewne ograniczenia. Wynika to z faktu, że Jokr jest aplikacją do zakupów nagłych i stosunkowo niewielkich. Nie zrobisz w ten sposób zapasów na cały tydzień dla 4-osobowej rodziny. Jednak, gdy przypomnisz sobie, że brakuje Ci oleju, ulubionej czekolady czy wina do kolacji, Jokr sprawdzi się znakomicie.

Zastanawiasz się, które sklepy internetowe mają najlepszą ofertę? Sprawdź Ranking Supermarketów Online.

 

Ile kosztuje korzystanie z aplikacji JOKR?

Ponownie mamy świetną informację dla konsumentów. Korzystanie z aplikacji Jokr jest darmowe. Nie zapłacisz również za dostawę zakupów do domu. Nie musisz również składać zamówienia na określoną kwotę minimalną. Co więcej, Jokr zapewnia, że ceny produktów, które kupisz przez aplikację, będą takie same jak w popularnych supermarketach.

Zastanawiasz się, czy napoje wysokoprocentowe dostępne są w sklepach online? Sprawdź, jak kupić alkohol przez internet.

 

Jak działa Jokr?

Zastanawiasz się, jak to jest możliwie, że zakupy dotrą do Ciebie w ciągu zaledwie 15 minut? Po prostu Jokr posiada na terenie Warszawy około 25 mniejszych lokali, w których przechowuje najbardziej chodliwe produkty. Dzięki temu to, czego akurat potrzebujesz, dostawca Jokr dowiezie Ci szybciej, niż gdybyś sama miała wybrać się do sklepu, odstać swoje przy kasie i wrócić do domu.

Szybkie zakupy spożywcze przez aplikację mobliną brzmią zachęcająco? Z naszym kodem rabatowym Wolt zrobisz je z dodatkową zniżką poprzez aplikację Wolt.

 

Kiedy warto korzystać z aplikacji Jokr?

Aplikacja JOKR brzmi naprawdę obiecująco, jednak nie jest to rozwiązanie na każdą okazję. Kiedy zatem warto korzystać z błyskawicznych zakupów? Przede wszystkim, gdy nagle zorientujesz się, że brakuje Ci jakiegoś kluczowego produktu do przyrządzenia danego posiłku. Poza tym aplikację możesz wykorzystać, gdy jakiegoś artykułu nie było akurat w Twoim sklepie, a nie masz ani czasu, ani ochoty na bieganie po kolejnych marketach. W takim przypadku możesz po prostu wrócić do domu, a brakujący produkt zamówić przez aplikację Jokr.

Co jednak, jeśli chciałabyś zrobić większe zakupy? Wówczas lepiej skorzystać z opcji zakupów spożywczych online, jakie oferuje wiele supermarketów. Innymi słowy, aplikacja Joke sprawdzi się przy pilnych, ale niewielkich zakupach, a markety online – przy większych zamówieniach, których realizacja może potrwać kilka godzin, czy dni.  

Nie masz czasu wybrać się na zakupy spożywcze? Sprawdź, jak zrobić zakupy przez internet w Carrefour.

Błyskawiczne zakupy online to zupełnie nowa usługa, która jednak aspiruje do podbicia rynku e-grocery. Jak na razie działa w wybranych miastach na całym świecie, ale miejmy nadzieję, że za jakiś czas i poza Warszawą będziemy mogli skorzystać z błyskawicznych zakupów do 15 minut.

 

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)