Czy w Żabce można wypłacić pieniądze (z kartą i bez)?


20.07.2023
Julia Walczak
2
ostatnia aktualizacja: 31.10.2023

Spis treści

  1. Wypłata pieniędzy w Żabce – czy to możliwe?
  2. Warunki wypłaty pieniędzy w Żabce
  3. Jak wypłacić pieniądze w Żabce?
  4. Czy w Żabce można wpłacić pieniądze?
  5. Wypłata pieniędzy w Żabce: Prowizja

Żabka Polska to sieć niewielkich marketów convenience, które umożliwiają szybkie i proste zakupy praktycznie na każdym rogu. Detalista poszedł jednak o krok dalej i zaczął zapewniać klientom również usługi finansowe – czyniąc życie w mieście jeszcze prostszym! Czy sklepy sieci Żabka mogą zastąpić bankomat? Dowiedz się jak wypłacić pieniądze z Żabki krok po kroku i jakie inne usługi oferowane przez te sklepy są warte uwagi.

Wypłata pieniędzy w Żabce – czy to możliwe?

Tak, w sklepach Żabka możemy bez problemu wypłacić gotówkę. Zamiast szukać bankomatu możesz wygodnie zrobić to przy okazji zakupów, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu i nerwów.

Znalazłeś się kiedyś w sytuacji, w której nagle potrzebowałeś gotówki? Wypłata pieniędzy w Żabce może być bardzo szybkim sposobem na poradzenie sobie z tym problemem. Taka usługa może być niesamowicie przydatna, szczególnie w kryzysowych przypadkach. W Żabce wypłacisz teraz pieniądze nawet bez karty w portfelu, za pomocą kodu BLIK!

Lubisz tanie zakupy? Koniecznie sprawdź najnowsze kody rabatowe!

Warunki wypłaty pieniędzy w Żabce

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wypłacić gotówkę w punkcie spożywczo-usługowym? Wypłata gotówki w Żabce wymaga wcześniejszego dokonania zakupu. Wystarczy jednak, że kupimy produkt za 1 grosz i już wypłata w sklepie będzie możliwa.

Usługa cashback jest dostępna dla większości kart płatniczych, w tym kart Visa i Mastercard i jest całkowicie darmowa. Żabka nie pobiera żadnej prowizji od wypłacanych pieniędzy.

W Żabce klient może wypłacić dowolną kwotę (w przeciwieństwie do wypłat w bankomacie). Może potrzebujesz drobnych? Z twojego konta bankowego pozyskasz nawet 1 grosz, 40 czy 70 złotych. Jedynym ograniczeniem jest limit wypłaty (do 1000 zł) i ilość pieniędzy dostępnych w kasie.

Przeczytaj także:

Kto jest właścicielem Żabki?

Jak wypłacić pieniądze w Żabce?

Chcesz wypłacić pieniądze w Żabce, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Podpowiadamy. Przeczytaj poradnik, w którym krok po kroku wyjaśniamy jak wypłacić pieniądze z Żabki przy użyciu usługi cashback:

  1. Wybierz sklep Żabka: poszukaj najbliższego sklepu sieci. W której Żabce można wypłacić pieniądze? Taka usługa jest dostępna w każdym punkcie. Warto jednak upewnić się czy w kasie jest odpowiednia ilość gotówki oraz czy nie ma problemów z terminalem.
  2. Dokonaj zakupu: wypłata w sklepie jest możliwa po dokonaniu dowolnego zakupu. Może to być np. jakikolwiek produkt spożywczy albo cokolwiek innego. Nie ma minimalnej kwoty zakupu, usługa wypłaty gotówki jest możliwa nawet po zapłaceniu 1 grosza.
  3. Przygotuj kartę płatniczą (lub nie): upewnij się, że masz ze sobą odpowiednią kartę płatniczą i włóż ją do terminala. Zazwyczaj karty Visa i Mastercard są obsługiwane bez żadnych problemów. Czy można wypłacić pieniądze blikiem w Żabce? Tak! W tym przypadku nie potrzebujesz karty. Procedurę wypłaty za pomocą kodu blik wyjaśnimy w następnym punkcie.
  4. Wybierz kwotę do wypłaty: Na ekranie terminala pojawi się opcja wypłaty gotówki. Wprowadź kwotę wypłaty gotówki. Ile pieniędzy można wypłacić w Żabce? Dla kart Visa i Mastercard limit jednorazowej wypłaty gotówki w ramach usług cashback wynosi 1000 zł.
  5. Podaj numer PIN: Wprowadź swój numer PIN na klawiaturze terminala, aby potwierdzić wypłatę. Poczekaj na zakończenie transakcji. Kasjer wypłaci ci wybraną kwotę wypłaty gotówki.

Zobacz też:

Ranking internetowych sklepów spożywczych

Czy można wypłacić pieniądze BLIKIEM w Żabce?

Wypłata gotówki w Żabce przez BLIK jest możliwa! Wypłacisz teraz pieniądze również bez korzystania z tradycyjnej karty płatniczej.

Procedura wypłaty BLIKIEM jest identyczna jak płatność za pomocą tego samego kodu. Aby wypłacić pieniądze w Żabce za pomocą BLIK-a, należy wybrać produkty do zakupu i poinformować kasjera o chęci wypłaty oraz podać kwotę, jaką chcemy wypłacić. Następnie kasjer na terminalu wprowadza kwotę zakupów zwiększoną o żądaną kwotę wypłaty, a my wpisujemy kod BLIK, aby potwierdzić transakcję. Po ukończeniu płatności za zakupy, kasjer wypłaca nam żądaną kwotę gotówki.

Czy w Żabce można wpłacić pieniądze?

W sklepach sieci Żabka, oprócz możliwości wypłaty gotówki, istnieje również opcja dokonywania wpłat na konto bankowe bezpośrednio w sklepie. Procedura wpłaty gotówki jest prosta i przebiega podobnie jak wypłata.

Jak wpłacić pieniądze w Żabce? Żeby móc wpłacać gotówkę trzeba dokonać zakupu, podobnie jak w przypadku wypłaty pieniędzy. Minimalna kwota wpłaty to zaledwie 1 grosz. Jednorazowa maksymalna wartość wpłat nie może przekroczyć 500 zł. Wpłaty można dokonać za pomocą tradycyjnej karty płatniczej Visa i Mastercard albo korzystając z kodu BLIK.

Zobacz też:

Gazetki – Żabka

Wypłata pieniędzy w Żabce: Prowizja

Usługa wypłaty oraz usługa wpłaty gotówki w sklepach Żabka są całkowicie darmowe. Warunki wypłaty pieniędzy w Żabce nie obejmują żadnych dodatkowych kosztów dla klienta. Wpłata również nic nie kosztuje! Firma nie pobiera prowizja ani żadnych dodatkowych opłat bankowych.

Dzięki takim rozwiązaniom klienci mogą oszczędzić wiele czasu. Chcesz wypłacić pieniądze a wokół ciebie nie ma bankomatu? Teraz to żaden problem! Prosta procedura i brak dodatkowych opłat sprawiają, że cashback w Żabce jest atrakcyjnym i komfortowym rozwiązaniem dla osób preferujących płatności bezgotówkowe, a jednocześnie potrzebujących nagłego dostępu do gotówki.

Julia Walczak
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka kuchni wegetariańskiej i ekologii. Dla TopSpozywcze.pl goni za najświeższymi newsami z branży. Uwielbia pisać o zdrowym żywieniu, nowych technologiach i zrównoważonym rozwoju.

Komentarze użytkowników

(2)

Agata

Dzięki waszej stronce i temu artykułowi skorzystałam ostatnio z tej możliwości, super! Szybko, po drodze, rewelacja

Martyna

Żabek jest już chyba więcej niż bankomatów, dobrze wiedzieć, ze jest możliwość wypłaty w nich pieniędzy