Delikatesy Centrum – dlaczego ich oferta jest wyjątkowa?


30.07.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

 1. Jaki asortyment znajduje się w Delikatesach Centrum?
 2. Jak kupować taniej w Delikatesach Centrum?
 3. Jak działa aplikacja mobilna Delikatesy Centrum?
 4. Delikatesy Centrum – co to jest?

Zastanawiasz się, gdzie najlepiej robić codzienne zakupy spożywcze? Niewątpliwie jest to dylemat, gdyż wybór sklepów i supermarketów spożywczych jest naprawdę duży. Sprawdźmy zatem, co znajdziesz w Delikatesach Centrum, czyli jednej z popularniejszych sieci spożywczych w Polsce.

Jaki asortyment znajduje się
w Delikatesach Centrum?

Delikatesy Centrum to sieć sklepów spożywczych, które słyną z konkurencyjnych cen, wysokiej jakości produktów oraz świetnych lokalizacji. To wszystko sprawia, że sklepy tej marki przyciągają każdego dnia wielu klientów. A co dokładnie można w nich znaleźć?

Chcesz oszczędzić na zakupach spożywczych online? Sprawdź ranking internetowych supermarketów.

Na asortyment Delikatesów Centrum składają się przede wszystkim artykuły spożywcze, niezbędne
w każdej kuchni. Są to m.in.:

 • świeże pieczywo,
 • świeże warzywa i owoce,
 • mięso i wędliny z regionalnych masarni i od lokalnych producentów,
 • sery i nabiał,
 • mrożonki i gotowe dania,
 • przetwory,
 • sosy i przyprawy,
 • kawy, herbaty i inne napoje (w tym alkohole),
 • słodycze i przekąski.

Do tego dochodzą artykuły dla zwierząt, a także środki czystości, kosmetyki i produkty higieniczne. Innymi słowy, znajdziesz tam wszystko, czego możesz potrzebować w kuchni i nie tylko.

Dodajmy jeszcze, że w Delikatesach Centrum możesz robić zakupy spożywcze online z odbiorem osobistym. Wystarczy, że złożysz zamówienie na stronie internetowej marki i wskażesz placówkę, w których chcesz odebrać zakupione produkty. Gdy tylko sklep skompletuje Twoje zamówienie, dostaniesz powiadomienie SMS-em lub poprzez e-mail. Wtedy możesz udać się do sklepu, odebrać przygotowane zakupy i opłacić je w kasie. Na pewno zajmie Ci to mniej czasu, niż gdybyś musiała samodzielnie wybierać poszczególne artykuły ze sklepowych półek.

 

Jak kupować taniej w Delikatesach Centrum?

Jak już wspominaliśmy, Delikatesy Centrum znane są z atrakcyjnych cen. Jednak jest jeszcze kilka sposobów, aby za zakupy spożywcze w sklepach tej sieci płacić jeszcze mniej.

Zacznijmy od tego, że Delikatesy Centrum, jak wiele innych marek, organizuje regularne promocje. Dlatego też wystarczy, że sięgniesz po aktualną gazetkę promocyjną Delikatesy Centrum, aby poznać, jakie rabaty będą obowiązywały
w tym sklepie w najbliższym czasie.

To jednak nie wszystko. Możesz także wyrobić kartę klienta „DeliKarta”, która pozwoli Ci na skorzystanie z dodatkowych zniżek. Poza tym w Delikatesach Centrum możesz korzystać z kart lojalnościowych, takich jak „Karta Dużej Rodziny” bądź „Karta Seniora”.

 

Jak działa aplikacja mobilna Delikatesy Centrum?

Jeśli często robisz zakupy spożywcze, możesz ściągnąć na telefon aplikację mobilną stworzoną przez Delikatesy Centrum. Wówczas będziesz mogła błyskawicznie sprawdzić godziny otwarcia sklepu czy aktualne promocje. Poza tym w aplikacji możesz tworzyć listy zakupowe, a nawet znajdziesz pomysły na pyszne dania. 

 

Delikatesy Centrum – co to jest?

Delikatesy Centrum to sieć sklepów spożywczych działająca na zasadach franczyzy. W Polsce obecna jest od 1999 roku, a dziś należy do niej ponad 1000 placówek na terenie całego kraju. Jest to rezultat między innymi wzięcia pod swoje skrzydła sklepów takich marek jak Eko oraz Mila.

W jakich godzinach czynne są sklepy sieci Delikatesy Centrum?

Delikatesy Centrum działają na terenie całej Polski. Adresy sklepów bez trudu znajdziesz na stronie internetowej tej marki. Co ważne, poszczególne markety czynne są w różnych godzinach, a dokładne informacje na ten temat znajdują się zarówno w internecie, jak i w aplikacji mobilnej. Poza tym taka informacja widnieje także na każdym sklepie.

Brakuje czasu na gotowanie? Sprawdź nasze kody rabatowe na catering dietetyczny Dietific.

Sieć Delikatesów Centrum cieszy się dużą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego, jeśli przystępne ceny idą w parze z jakościowymi artykułami. A tak właśnie jest w przypadku sklepów działających pod szyldem Delikatesów Centrum, o czym możesz przekonać się podczas najbliższych zakupów spożywczych.

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)