Bonus E.Leclerc – jak korzystać z programu lojalnościowego i aplikacji Leclerc’a?


02.04.2021
Anna Piotrowska
0
ostatnia aktualizacja: 26.03.2023

Spis treści

  1. Jak działa aplikacja mobilna Bonus od E.Leclerc?
  2. Jak zarejestrować aplikację mobilną Bonus?
  3. Jakie korzyści daje aplikacja mobilna Bonus od E.Leclerc?
  4. Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnych?

Chcesz otrzymywać dodatkowe kupony rabatowe i korzystać ze specjalnych ofert dla stałych klientów sieci E.Leclerc? Wystarczy, że pobierzesz specjalną aplikację mobilną na swój telefon komórkowy. Sprawdźmy, na czym polega program Bonus i co możesz dzięki niemu zyskać.

Jak działa aplikacja mobilna Bonus od E.Leclerc?

E.Leclerc wypuścił specjalną aplikację mobilną, która z pewnością przypadnie do gustu klientom tej sieci. Umożliwia ona dostęp do dodatkowych kuponów rabatowych i ofert specjalnych. Do tego dzięki aplikacji jeszcze łatwiej skorzystasz z programu lojalnościowego Bonus, który sieć przygotowała dla swoich stałych klientów.

Sama aplikacja mobilna Bonus od E.Leclerc jest prosta w obsłudze. Wystarczy zainstalować ją na swoim telefonie. W tym celu należy odwiedzić wirtualny sklep Google Play bądź App Store, w zależności od tego, z jakiego systemu operacyjnego korzysta Twój telefon. Oczywiście pobranie, instalacja oraz samo korzystanie z aplikacji Bonus odbywają się bezpłatnie.

Zależy Ci na zakupach spożywczych online w niskiej cenie? Sprawdź Ranking Supermarketów Internetowych.

Jak zarejestrować aplikację mobilną Bonus?

Gdy aplikacja mobilna Bonus znajduje się już na telefonie, czas zarejestrować konto. W tym celu uruchom aplikację i podaj swój numer telefonu. Następnie wpisz specjalny kod, który otrzymasz SMS-em.
W kolejnym kroku uzupełnij niezbędne dane i zaakceptuj wymagane zgody. Teraz wystarczy kliknąć opcję „Utwórz konto” i gotowe. Dostęp do kodów rabatowych, specjalnych ofert i programu lojalnościowego już na Ciebie czeka.

Sprawdź także naszą recenzję zakupów spożywczych online w Leclerc.

Jakie korzyści daje aplikacja mobilna Bonus od E.Leclerc?

Tym, co ucieszy klientów sieci E.Leclerc, którzy zdecydują się na zainstalowanie aplikacji mobilnej Bonus, są z pewnością dodatkowe zniżki i rabaty. Pozwoli to na dodatkowe oszczędności podczas codziennych zakupów spożywczych oraz zniweluje ewentualny wzrost cen.

Poza tym aplikacja mobilna ułatwia korzystanie z programu lojalnościowego Bonus, który prowadzony jest przez E.Leclerc. Dzięki aplikacji nie trzeba posiadać czy nosić przy sobie tradycyjnej karty lojalnościowej, a do tego zawsze możesz sprawdzić stan swoich punktów.

Do tego aplikacja Bonus to także dostęp do elektronicznej gazetki produktowej (tutaj sprawdzisz aktualną gazetkę promocyjną Leclerc). Z niej dowiesz się o dodatkowych promocjach w nadchodzących dniach czy specjalnych ofertach. W ten sposób jeszcze lepiej zaplanujesz swoje zakupy, przez co zapłacisz za nie odpowiednio mniej.

W aplikacji zapisywana jest także historia twoich zakupów i cyfrowe paragony, dzięki czemu nie musisz zachowywać tradycyjnych, papierowych rachunków za zakupy.

Warto także pamiętać, że w aplikacji mobilnej znajdują się także niezbędne informacje o sklepach E.Leclerc, łącznie z ich lokalizacją czy godzinami otwarcia. Jest to szczególnie przydatne, gdy wybierasz się do innego miasta, lub chcesz sprawdzić, czy dany sklep działa w niedzielę. Do tego w aplikacji znajdziesz informacje
o aktualnych cenach paliw.

Ponadto w aplikacji Bonus znajduje się specjalna sekcja „Kuchnia E.Leclerc” z przepysznymi przepisami na każdą okazję.

Lubisz zakupy w okazyjnych cenach? Sprawdź nasze kody rabatowe do Auchan Zakupy Online.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnych?

Dziś właściwie każda sieć spożywcza posiada swoją aplikację mobilną. To naprawdę przydatne narzędzie, dzięki któremu zawsze jesteś na bieżąco z aktualnymi promocjami w swoim ulubionym sklepie. To jednak nie wszystko. Wszak, aby zachęcić klientów do korzystania z takiej aplikacji, sklepy udostępniają dodatkowe kupony zniżkowe. A dzięki nim za zakupy płacisz po prostu mniej niż bez aplikacji. Poza tym aplikacje mobilne takie jak Bonus od E.Leclerc, ułatwiają korzystanie z programów lojalnościowych. Dlatego też, jeśli robisz zakupy spożywcze w E.Leclerc, koniecznie zadbaj, aby aplikacja Bonus znalazła się na Twoim telefonie. 

Sprawdź również aplikację mobliną Biedronki czyli Twoja Biedronka.

Anna Piotrowska

Komentarze użytkowników

(0)